Reklama

Trvale stažená předkožka

Andrea (Po, 21. 4. 2014 - 21:04)

Ale je to fakt,že to není jen o tom kdo má staženou předkožku.

táráš (Po, 21. 4. 2014 - 21:04)

Máš pravdu, když má kluk...somáriny. Móda je dnes jinde.

Andrea (Po, 21. 4. 2014 - 20:04)

Jakube já ti to jen přeji,že máš stálou kamarádku,a stydlivá rodina nejsme to jsi trochu pomýlen,ale to nevadí.

Jakub (Po, 21. 4. 2014 - 20:04)

Jakube mě také nezajímá...Andreo, stálou kamosku už mám. Podle toho, co jsi psala, jste asi stydliva rodina, když nahyho bráchu zahlidnes jen nahodou. Podle mně je to úplně normální, když se sourozenci před sebou nestydí a vidaj se nazí. A že ho měl ve sprše prehrnutyho neznamená, že ho tak má pořád. Třeba si ho zrovna myl.

Andrea (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

Jakube mě také nezajímá jak ho máš ty,všichni ví,že máš náročný zákrok po seříznutí uzdičky,což je banalita,nevím tedy jakou mám zvláštní kámošku,ale bud si jistý,že bráška to má stažený dodnes,protože jsem ho náhodně viděla nahého ve sprše.

Jakube (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

Mamka se o to přetahování...Pár tvých příspěvků mám přečteno, takže vím, jak ho preferuješ nosit. To mne dvakrát nezajímá. Mne zajímá co na to ženy, které tě vidí. Matka, sestra, kámošky, máš vlastně už zvláštní kámošku? V tvém věku by už bylo načase.Mají tvé chození s holým žaludem za podivnost, nebo se jim to líbí?

Andrea (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

Jakube to bud rád,že se vám mamka starala o přetahování předkožky,jinak jste měli ptáčka dnes moná po obřízce.

gin (Po, 21. 4. 2014 - 00:04)

Mamka se o to přetahování...A mně na vlákně obřízka za stejný názor zase někdo počastoval pozdravem

ginopíčo zdechni

Jakub (Po, 21. 4. 2014 - 00:04)

Jinak Jakube nevím jaký...Mamka se o to přetahování taky starala, jenže mi to moc nešlo. Až nová doktorka rozhodla, že to bez malý operace nejde. A asi měla pravdu, po zkrácení uzdicky je teď vse OK. Dík mamce nemám obrizku, asam si rozhoduji, jak ho nosit.

Andrea (Ne, 20. 4. 2014 - 13:04)

Jinak Jakube nevím jaký máš na to názor,ale myslím si,že to mamka s bráškou dělala dobře,ale je pravda,že se mu to ze začátku moc nelíbilo.Na závěr koupání mu bambulíka tak jsem tomu říkala já přetahla a osprchovala.Někdy se stalo,že se mu pinďa postavil do pozoru,dřív mi to bylo divné,ale později jsem zjistila,že to tak u kluků je.Bylo mi divné jak ho má obloučkem prohnutý nahoru a takle mu to stálo třeba pět minut.O obřízce jsem také nevěděla.že se to u kluků někdy dělá.

pepíček (Ne, 20. 4. 2014 - 08:04)

Dodnes jsem myslel, že je to jeden ze slovních druhů...takže proto na mě vždycky učitelka tak divně koukala...

Andrea (Ne, 20. 4. 2014 - 08:04)

Jakube to nevím jestli to bylo dobře,ale na žádné operaci s pinďou nebyl,ale přetažené to má pořád.Mamka říkala,že se to tak má dělat od malička a třeba i když se chtěl vyčurat tak mu to také přetahla.

Jakub (So, 19. 4. 2014 - 22:04)

Mám o 5 let mladšího...To jste mamka i ty dělali fakt dobře. Pokud mu to pomohlo, že mu jde predkozka dobře přetáhnout. Hlavně, když nemusel ns žádnou operaci. Nevím, kolik vám je teď a jestli brasku ještě naheho vidíš. Jak ji dneska nosí? Má ji i trvale pretazenou?

Andrea (So, 19. 4. 2014 - 17:04)

Mám o 5 let mladšího brášku a vim,že mu mamka a nakonec i já vždy při konce jeho koupání jsme mu přetáhli předkožku za bambulku,tak jsem tomu říkala.A bylo to asi dobře.

Petr (So, 19. 4. 2014 - 11:04)

Nosit předkožku trvale staženou může mít víc důvodů.Z části je to možná móda ale má to i výhody hlavně z hlediska hygieny a praxe.Předkožka sice má svůj význam ale taky může způsobovat problémy.Každý musí najít to,co mu nejvíc vyhovuje.Někdo ji má přes žalud,někdo staženou a někdo má obřízku.Já mám předkožku trvale staženou už od puberty.Měl jsem ji úzkou a vzhledem k tomu,že mám větší penis a hlavně žalud jsem s tím měl problémy.Byla hodně "přilepená" na žaludu.V klidu šla stáhnout jen velmi špatně a v erekci vůbec!Obřízky jsem se tenkrát obával tak jsem nacvičoval stahování předkožky.Pomalu,opatrně a dlouhodobě.Byla to práce.Párkrát se mi stalo,že jsem ji stáhnul za žalud a nešla zpět.Naštestí neškrtila moc ale zpátky jsem ji dostával jen velmi těžko.Po čase se natolik uvolnila,že začala bez problémů držet stažená za žaludem sama.Postupně jsem dobu prodlužoval až jsem ji tak nechal nastálo.Prvních pár dní byl sice žalud hodně citlivý ale rychle to pominulo.Ted to mám přesně naopak,žalud mám stále celý odhalený,když předkožku natáhnu přes žalud,sama se stáhne zpátky za něj.Je to super pro hygienu,sex i masturbaci.Nemám žádné problémy a navíc jsem nemusel na obřízku.Mě to takto vyhovuje nejvíc,když mám žalud odhalený a přesto mám předkožku.A mojí přítelkyni se to moc líbí:-)

Takže (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

presne tak, je dolezite, aby...jak vidět, ty to praktikuješ hard, kdežto Jakub pouze soft.

Rado (Pá, 18. 4. 2014 - 10:04)

Jaký je důvod nosit...neviem ti ani sam povedat preco to tak robim a nosim a nikdy ma ani nezaujimalo, kto to ako nosi - vnimam, ze to ma niekto tak a niekto tak, ja som sa "prisposobil" a naucil tomu co som videl doma, zalud trvale obnazeny ma moj otec aj moj brasko, za seba poviem, ze ked som bol mladsi a nosil som predkozku na zaludi, nemal som taky pocit cistoty ako mam teraz a o citlivosti sa ani povedat neda

Rado (Pá, 18. 4. 2014 - 10:04)

Předkožku ohrnuji jedině...a na wecku alebo v sprche nemas zalud von? ci - ako sa umyvas?

dan (Pá, 18. 4. 2014 - 10:04)

Jaký je důvod nosit předkožku stále staženou za žaludem? To je móda? Vždyť při ztopoření sama sjíždí, sexu to vůbec nevadí. Tak o čem to je? Jak zatlačíš penis mezy pysky,žalud vyjede jako z rukávu a je to i příjemný pocit vniknutí. Ale nošte to jak chcete, proti gustu..

Rado (Pá, 18. 4. 2014 - 10:04)

Jde o prvních pár dní, pak...presne tak, je dolezite, aby si to dobre stiahol aby ti nechodila horedole, potom sa natiahne ako tu ktosi pisal ako bavlnene tricko :D ja ju nenosim na zaludi nikdy, je to zvyk a otazka 2-3 tyzdnov a ja sportujem, beham, cvicim, bike a nemam odrety zalud, ani som nikdy nemal a chodim aj na ostro a ani nevnimam, ze mam trvale zalud von

Reklama

Přidat komentář