Reklama

Trvale stažená předkožka

Marek (Ne, 24. 2. 2013 - 12:02)

Je mi 19.
Předkožku mám dlouhou dostatečně na zakrytí žaludu, drží mi i při erekci, ale když ji stáhnu za, tak drží celou dobu.

Rado (So, 23. 2. 2013 - 12:02)

Já ji taky začal nosit...Marek, kolko mas rokov?

Honza: to nie penis sa zvacsi, ze narastie do dlzky, ale zalud sa viac prekrvi a je vacsi

Rado (So, 23. 2. 2013 - 12:02)

Já ji taky začal nosit...mne pride uplne normalny, sfotil si to dost detailne, ale nevidno ani, aku dlhu predkozku mas vobec celkovo stiahnutu za zaludom a ci ju vies nosit na zaludi alebo ti bude dostatocne drzat za zaludom.. obrezany nemusi mat kozu za zaludom taku roztiahnutu, pretoze ju na zalud nepotrebuje natahovat, ty ju natahovat chces? potrebujes? budes? sam si odpovedz

Honza (Čt, 21. 2. 2013 - 12:02)

Pavle, možná je to...Já taky už pár neděl nosím předkožku trvale staženou, ale zajímalo by mě, jestli je to fakt pravda s tím, že se o trochu zvětší žalud. Někde jsem četl, že penis roste do 19 let, a mě je 28, tak to se mě už asi netýká, ne? :-)

Marek (St, 20. 2. 2013 - 18:02)

Já ji taky začal nosit staženou, ale krom toho, že to svědilo jsem po několika hodinách začal pozorovat změnu barvy žaludu v místě u předkožky - taková jinak nafialovělá.
Je to v pořádku nebo ne? prosím o radu.
Děkuji. Marek

vypadá to nějak takhle:
http://www.sdilej.eu/pics/d1e6bd2c7640ba58fd0b8d2f6258d265.jpg

Zdeněk (So, 16. 2. 2013 - 14:02)

dobrý den chci se zeptat...Pavle, možná je to opačně. Ne, že je užší předkožka, ale narostl ti žalud! To, že se žalud zvětší, když není tísněný předkožkou, je běžné. Mně se zvětšil už po 6 měsících. Normálně si toho nevšimneš, spíš partnerka.

Rado (So, 16. 2. 2013 - 12:02)

neviem ako mam udrzat...mas nejaky problem, ci ju len chces nosit stiahnutu? pretoze ked Ti nedrzi a chces ju tak nosit, mas smolu, to by si vzdy musel nosit pasku alebo nieco na nom, co asi nie je normalne

minco (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

neviem ako mam udrzat predkozku stiahnutu.ked si ju stiahnem tak mi drzi,ale nie nonstop.prosim vas poradte mi ako si ju mam urdzat nonstop dole...dakujem

minco (St, 13. 2. 2013 - 19:02)

čau chlapi!
kousek výš...prosim vas posle mi niekto to video?nemozem to najst...

Pavel (Po, 4. 2. 2013 - 22:02)

dobrý den chci se zeptat předkožku nosím tvrale staženou asi dva roky je mi 27 let a zda se mi jako by se začala malinko za žaludem zužovat ale přetahovat jde v klidu i v erekci v pohode jenom mi přijde takova těsnější?? je to mmožné? Vadí to něčemu díky za zprávu

T (Ne, 3. 2. 2013 - 13:02)

Já mám žalud v...100% souhlas

Milan (Ne, 3. 2. 2013 - 10:02)

Já mám žalud v...Překožka má svoji funkci! Odborné informace na: www.male-initiation.net.

Leoš (Ne, 3. 2. 2013 - 09:02)

Libore jako malý jsem měl jít na obřízku,ale nakonec z toho sešlo,ale předkožku mi stahovali důkladně a je navždy za žaludem.

Leoš (Ne, 3. 2. 2013 - 09:02)

Libore jako malý jsem měl jít na obřízku,ale nakonec z toho sešlo,ale předkožku mi stahovali důkladně a je navždy za žaludem.

Libor (Ne, 3. 2. 2013 - 08:02)

Já mám žalud v předkožce je to lepší už z hlediska toho že není vystavován infekci třeba na záchodě když si sedám tak se otřu o desku nebo kdo má většího ptáka o mísu tam to chrání předkožka.Když se postaví tak předkožka se sama stáhne a krásně drží za žaludem i při sexu. Jsem s ní spokojený svou funkci plní na sto procent.

Rado (Ne, 20. 1. 2013 - 20:01)

dnes Ti uz asi aj 10 rocne decko povie, ze je mu lepsie, ked ma zalud von, ako ked ma na nom predkozku, je to asi taka generacia

Ivan (So, 19. 1. 2013 - 15:01)

Mám obřízku od 2 let,krásně obnažený žalud,nic stahovat nemusím.

Navod funguje (So, 19. 1. 2013 - 14:01)

mne to s tou naplastou...Mě návod taky nefungoval. Problém není v návodu, ale v tom, že máš nejspíš krátkou uzdičku nebo dlouhou předkožku. Mě urolog uzdičku spravil, a teď mi to drží dobře. I když úplná obřízka je pohodlnější, protože ti kůže natlačí na žalud.

ja (Ne, 6. 1. 2013 - 22:01)

viem mi niekto poradit ako mam docielit to aby som mal v slipoch stale stiahnutu predkozku?...mam ho velmi hrubeho a stale mi to leze dole. Ď

Mato135 (So, 5. 1. 2013 - 13:01)

to máte tak maličkatý...aj ja mam vacsi /sirsi/ zalud ako telo penisu, ale nie az taku uzku predkozku, aby mi pri nejakom pohybe extremnejsom alebo erekcii nezisla spat dole na zalud

Reklama

Přidat komentář