Reklama

Trvale stažená předkožka

golgol (St, 12. 2. 2014 - 14:02)

Ahoj, mám 5letýho synka,...To se může dělat jedině v případě, kdy jde předkožka naprosto volně a sama drží vzadu. Jinak by to mohlo způsobit nezvratné těžké poškození, v horších případech i s ampputací penisu. Pokud mu jde naprosto volně, takových kluků je menšina, tak čím dřív, tím líp.

Na ty dva příspěvky nahoře moc nehleď. Ten sprostý sýček tu opruzuje už dýl.

gampl (St, 12. 2. 2014 - 13:02)

Ahoj, mám 5letýho synka,...Obávám se že pisatelka je zvrhlá kráva .
Chudák kluk.

Petr (Po, 10. 2. 2014 - 18:02)

a kolko mas rokov? 22

Rado (Po, 10. 2. 2014 - 00:02)

Je to každého...a kolko mas rokov?

Šárka (Ne, 9. 2. 2014 - 20:02)

To buď fakt rád ,že to tak máš a drží předkožka stažená za žaludem,protože většina chlapců s tím musí na obřízku.Já si osobně myslím,že to není pro kluka špatná věc ba naopak,ale pokud se s tím nemusí jít,tak proč.Také neodsuzuji chlapce s předkožkou nebo s obřízkou,nakonec je to asi jedno,protože při sexu je předkožka vzadu za žaludem,nebo není vůbec a vyjde to na stejně.

Anonym (So, 11. 11. 2023 - 08:11)

Nie každému chlapcovi v erekciii sa stiahne predkozka sama zo žaluďa a odkryje ho úplne. Veľa mužov tak cely život ma sex, akokeby len formou onanie, aj keď reálne sexuju, predkozka chodi hore dole cez žaluď a stimulácia je rovnaká, ako pri masturbácii. Chyba je v castej masturbácii a v natahovani predkozky, ktorá prekrýva žaluď aj v erekcii. Na Slovensku nie je zvykom brat tento stav ako zlý, dokonca aj tu sa zhromazdi kopec komentárov, pod moj článok, avsak pravda je taká, že žaluď je možné naučiť byt trvale odkryty, ak s tým začnete pred pubertou a trváte na tom. Tento správny stav dodržujú dodnes Azijske krajiny, kde je od puberty trvale odkryty žaluď znakom dospievania a mužnosti. 

Petr (Ne, 9. 2. 2014 - 15:02)

Je to každého věc.Neodsuzuju ani předkožku ani obřízku.Já jsem měl v dětství předkožku úzkou a šla špatně stahovat.Od puberty mám poměrně velký penis(hlavně žalud)a s úzkou předkožkou to bylo pěkně naprd.Hrozila mi obřízka.Tenkrát jsem se bál a tak jsem začal pomalu trénovat stahování.Šlo to špatně i v klidu,v erekci vůbec.Párkrát se mi stalo,že jsem stáhnul předkožku za žalud a nešla zpátky-to je hodně nepříjemné!Ale zkoušel jsem to tak dlouho a pomalu až se předkožka natolik uvolnila,že zůstala držet sama za žaludem.Žalud se mi ještě zvětšil a předkožka teď drží v pohodě za ním stažená.Když ji rukou přetáhnu tak,že zakryje žalud a pak pustím,sama se stáhne za něj.Mám to teď přesně naopak než tenkrát a jsem maximálně spokojený!!Někomu to sice nejde ale to tak šlo.Mám žalud stále obnažený a nemám problémy vůbec s ničím.A vzhledově je to hezčí:-)

aleno (Ne, 2. 2. 2014 - 14:02)

to mas pravdu tobe je predkozka na nic

Alenka (Ne, 2. 2. 2014 - 14:02)

Jani máš pravdu,pryč s předkožkou,je to fakt na nic

Alenka (Ne, 2. 2. 2014 - 14:02)

Jani máš pravdu,pryč s předkožkou,je to fakt na nic

YARO (Ne, 2. 2. 2014 - 11:02)

Na netu je víc nápadů jak na to :-)

Jak ro řeším já:
http://ulozto.cz/xKEqKXcE/joker-rar

jana (Ne, 2. 2. 2014 - 11:02)

Nejsme židi, takže si...To je zcestné. U židů byl náboženský důvod. Moderní výzkumy však prokázaly, že u člověka je předkožka na žaludu spíše nezdravá. Nošením oděvu svou funkci dávno ztratila.

Roman (Ne, 2. 2. 2014 - 02:02)

čau chlapi!
kousek výš...nemohl by sem ten návod napsat ? nemůžu ho najít, docela bych to ale taky potřeboval

imol (So, 11. 1. 2014 - 00:01)

Nejsme židi, takže si nepotrpíme na to ji mít furt vzadu.

Michal (So, 11. 1. 2014 - 00:01)

cu tu meleš o předkožce a...Neviem z coho si usudil to, co si o mne napisal, ale budis - tvoj nazor. Ja som napisal len to a tak, ako to je a bolo, netusim nic o tebe, tvojom veku a skusenostiach, cize tazko sa mi vyjadrit. Ja rad riesim veci s osobou, ktora ma tu aspon meno, vek a viem jej nazor, aby som mohol dotazovat jej reakciu, pripadne sa nieco opytat, takze - tolko moja reakcia.

Rado - 2 (St, 17. 4. 2013 - 23:04)

ja mam 16 rokov a neviem si predstavit mat predkozku na zaludi, mne je to vrcholne neprijemne a nehygienicke - obriezka mi pride ako fajn riesenie, ked to tak nemas a chces to inac

Luky (Út, 26. 3. 2013 - 22:03)

Mě je 26 let a předkožku...a nezijde ti dole ani pri sporte alebo pohybe?

Rado (Čt, 28. 2. 2013 - 10:02)

Mě je 26 let a předkožku...a drzi ti bez toho, aby sa sama stahovala dole?

tintin (Ne, 24. 2. 2013 - 23:02)

!!! Nabízím přivýdělek z...di do dža, ty zgerbo!!

Jarka (Ne, 24. 2. 2013 - 15:02)

Mě je 26 let a předkožku mám pořád staženou za žaludem vzadu.Mě to stahovali od mala abych nemusel na obřízku,ta prý moc bolí.

Reklama

Přidat komentář