Reklama

Iveta Bartošová

Možná Hanychová (St, 2. 5. 2018 - 18:05)

že Bartošová musí nenadále zemřít, protože svět kolem ní pro ni byl zkrátka neúnosný. Když proto Hanychová polovážně volala po zastřelení Bartošové, měla vlastně na mysli Ivetino dobro!

Bylo by vzrušuj (St, 2. 5. 2018 - 09:05)

od trapné sebevraždy Bartošové až do současnosti!

A přes Google j (St, 2. 5. 2018 - 09:05)

https://www.super.cz/8801-agata-hanychova-se-tvrde-oprela-do-ivety-bartosove-uz-tu-fetacku-konecne-nekdo-zastrelte.html

Na blogu stalke (St, 2. 5. 2018 - 09:05)

jsem o Bartošové nic nenašel!

Velmi rád bych (St, 2. 5. 2018 - 08:05)

co dnes říká Hanychová na adresu Bartošové.

Dejte sem prosí (St, 2. 5. 2018 - 00:05)

Co rikate tem blogum proti...Děkuji pěkně.

Ann Arbor (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Není to úplně ono, když......nevíte, co v životě potká Vás...

Ann Arbor (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Není to úplně ono, když se všichni přiživují na Ivetině neštěstí. Je hrozné to propírání jejího soukromí a její šmírování. Je mi líto, že nenašla sílu se vzchopit a je mi líto všech lidí, kteří se těší z jejího pádu. Nevěřila bych tomu, ale něco takového se může stát každému, v dnešní době je málo lidí, kteří nemají narušenou psychiku a zvládají stresy, které jim přinese život. Nechte Ivetu už na pokoji... Nevíte, co potká v životě Vs...

Antistaxxx (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Co rikate tem blogum proti...Vyjádření té kundy Hanychové je jednoznačně podpásovka. Jen si jako ateista říkám,že křesťanská výchova a miluj bližního svého se na ní moc nepodepsala. Soudruzi z NDR někde udělali chybu. I když tahle bezohlednost a drzost z ní udělaly "celebritu". Je drsnější než všichni ostatní, možná si i ona natluče ústa. Jednou se objeví někdo, kdo bude ještě bezohlednější, holka mezitím jestě víc zestárne, a vrátí se jí to...

Zach (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Co rikate tem blogum proti...Taky jsem se podivil vyplodum tehle rozhodnozky...

Incanto (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Co rikate tem blogum proti Bartosove, co o ni psala Agata Hanychova? Jakpak bude vypadat Agata v petactyriceti? Po Bartosove zustaly pisnicky a sveho casu to byla krasna zenska... Hanychova je jen protekcni zmetek co to umi dobre vyuzivat a rejzovat na cemkoliv, a navíc je vizualně dost podivna...

Somár (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Tu tlač dezinformácie o alkoholisme dojebali a začala brát bobule a to bol její koniec.

Doks (Út, 1. 5. 2018 - 14:05)

Jejím problémem bylo, že ze všech volů, co se kolem ní pohybovalo, si vždycky vybrala toho největšího. A ač je to k neuvěření, mělo to stále vzestupnou tendenci...

Poslední dějstv (Po, 30. 4. 2018 - 11:04)

života Ivety Bartošové se zvrhlo v tragikomickou, lacinou bulvární frašku, ve které si mohl každý blb hrát na chytrolína!

luci (Po, 30. 4. 2018 - 10:04)

Myslím , že Iveta tak...V životě je mimo jiné, velmi důležité mít štěstí na lidi.A to jak v soukromém,tak v profesním životě. A štěstěna je někdy vrtkavá. Hledat viníky je o spekulaci.

A největším idi (Po, 30. 4. 2018 - 09:04)

v celé story je nepochybně Zdeněk Macura!

Šerlok Houmles (Po, 30. 4. 2018 - 00:04)

I paní Darina se prý chtěla během manželství s ním zabít. A taky měla v té době dospívajícího syna, vlastně dva...

Tyrkys (Ne, 29. 4. 2018 - 23:04)

Myslím , že Iveta tak dlouho hledala dokonalého partnera, až ho, bohužel našla...
Její druhý manžel byl nepochybně nebezpečný magor, ale to byl i před Ivetou. Měla problémy, ale většinou si je zavinila sama. Přesto všechno nemusela tak hrozně skončit. Kdyby dokázala žít aspoň chvíli sama, zaměřila se na syna, možná by se dokázala i zvednout. Ale to chce silnou vůli a tu ona zřejmě neměla. Zbytečně zmařený talent i život.
A ten pitomý tyátr s pohřbem, pamatujete? Doteď vlastně není pohřbená, že jo?

Řimbaba (Ne, 29. 4. 2018 - 23:04)

Zřejmě lidem dosud nedošlo, co dokáže alkoholik a toxikoman za divy. Iveta byla velmi nemocný člověk a když někdo se nechce léčit a nechat si pomoct, tak nikdo nic s tím nenadělá, ani rodina. Rychtář byl její manžel, mohl se obrátit na soud a prohlásit ji za nesvéprávnou a dát jí na léčení. Nikdo jiný to udělat nemohl.

Ismailia (Ne, 29. 4. 2018 - 23:04)

S tragickým odchodem...To je fakt magor, hlavně s tím nápisem Džambulka na obálce, je vidět, jak je vypatlaný. Takhle mne manžel pojmenovat, tak dostane takový díl, že zapomene i jak se píše písmeno "D". Další magořina, jak teď vzlyká, cigárko v ruce, kamery a fotografové. Taková šaškárna.
Ivety je škoda, je mi to velmi líto, jeho škoda nebude nikdy. Neužitečný idiot. To jeho „spontánní" truchlení s bulvárem v zádech...:)

Reklama

Přidat komentář