Reklama

Iveta Bartošová

Rozhovor s Rych (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

Vy jste na Ivetině chování nepozoroval něco neobvyklého?

„Bavila se se mnou úplně normálně. Přísahám, že tam nebyl sebemenší náznak, že by byla rozrušená nebo že by mluvila nějak dvousmyslně. Nepoznal jsem na ní sebemenší změnu.“

Odjel jste tedy na policii a ona zůstala v domě sama…
„Ještě mi před odchodem řekla, ať ji zakóduju. Vzhledem k tomu, že ji Macura chodil otravovat a obcházel dům, měla panickou hrůzu. Řekla mi, ať ji zamknu na oba dva zámky a ať ji zakóduju. Fungovalo to tak, že ona se v domě mohla volně pohybovat, ale kdyby se na ni někdo zvenku dobýval, hlásilo by to signál. Pak jsem sedl do auta a odjel do Říčan.“

Rozhovor s Rych (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

Jak vzpomínáte na ten osudný den? Co se u vás doma v Uhříněvsi ráno dělo?

„Ráno Ivetka vstala o něco dříve než já. Když jsem sešel dolů z ložnice, už kouřila doutníčky. Uvařila mi čaj a měl jsem tam nachystaný cheesecake, který upekla. Věděla, že sladký miluju. Sedl jsem si vedle ní, dal jí pusu a povídám: »Ivetko, já musím být v deset hodin na policii v Říčanech kvůli Macurovi.« Napil jsem se čaje, my jsme nepili kafe, protože Ivetka říkala, že čaj je zdravější. Nutila mě pít čaj, abych jí dlouho vydržel. Pak jsem si s ní zapálil doutník a ptal jsem se jí, jestli nechce, abych jí něco udělal k jídlu. Byla totiž zrovna po operaci zubu a nemohla jíst tuhá jídla. Dělal jsem jí ryby, pro ty jsem jezdil do Průhonic. Nebo jsem jí jezdil kupovat cheeseburgery, ze kterých vždycky snědla to měkký maso. Řekla mi, ať se nezdržuju, že jí udělám oběd, až přijedu z policie. V ten den jsem měl narozeniny a ona se mě ptala, co bych si přál. Řekl jsem jí, ať nic nekupuje, ať mi raději něco namaluje.“

Aha online (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

http://www.ahaonline.cz/clanek/aha-pro-zeny-vip-svet/132884/josef-rychtar-58-tri-roky-po-smrti-manzelky-ivety-bartosove-48-mam-jeji-svetrik-i-vonavku.html

Dneska jsou to (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/465688/tri-roky-od-sebevrazdy-bartosove-48-drsne-okamziky-ktere-predchazely-jeji-smrti.html

Pila (Po, 16. 7. 2018 - 13:07)

Jak je možné, že takhle...alkohol, byla alkoholička. Prý plus léky. To je cesta do pekel.

Petra (Po, 16. 7. 2018 - 12:07)

Jak je možné, že takhle dopadla, vždyť byla oblíbená a měla tolik diváků.
Že by neschopnost manažera a závistivost jejích konkurentek, které ji vyšťípali z malého trhu jako nejslabší kus, aby neměli konkurenci?!

Andy (Ne, 26. 3. 2017 - 01:03)

...To je teda krutej sestřih...:(

Žaneta show (Ne, 26. 3. 2017 - 00:03)

https://www.youtube.com/watch?v=S7H_Ckv5ysg

Kiss rádio (So, 25. 3. 2017 - 21:03)

https://www.youtube.com/watch?v=MLjtz_wS4_k

jste (So, 5. 5. 2018 - 16:05)

kreténi. Bezohlední kreténi!

Datel (So, 5. 5. 2018 - 16:05)

Na takový způsob...Odvaha to teda byla...

Cuckoo (So, 5. 5. 2018 - 16:05)

že smrt Sepéšiho na...Teda to jsou ale konspirace...:(

Je možné, (So, 5. 5. 2018 - 14:05)

že smrt Sepéšiho na přejezdu ve Františkových Lázních byla sebevražda kvůli Bartošové? Možné to jistě je! Nasvědčovalo by tomu i to, že právě po Sepéšiho krvavé smrti nastává zlatá éra Ivety Bartošové!

Spáchala Bartošová sebevraždu podobným způsobem mimo jiné i proto, aby tak splatila Sepéšimu jistý morální dluh? Třeba ano - bylo by to normální!

S*ala Bartošová (Pá, 4. 5. 2018 - 23:05)

Zcela určitě.

Pokud snad skočila pod vlak na jeho narozeniny, nemusela to myslet až tak zcela neupřímně či ironicky. Její výčitky svědomí musely být velké a oprávněné.

Ta "odvaha (Pá, 4. 5. 2018 - 09:05)

Na takový způsob...byla jistě dána i silným pocitem sebezhnusení.

4.5. (Pá, 4. 5. 2018 - 08:05)

v době, kdy se Bartošová...Na takový způsob sebevraždy musí mít člověk hlavně odvahu.

Jaké asi byly p (Pá, 4. 5. 2018 - 08:05)

v době, kdy se Bartošová nechala přejet a úplně rozm*dat vlakem?

Jistě tak razantní způsob sebelikvidace Bartošové byl i pro Hanychovou jistým překvapením, a to ne právě tím nejpříjemnějším.

Pokud byla Hany (Čt, 3. 5. 2018 - 20:05)

nucena s alkoholickou (a možná i feťáckou) Bartošovou umělecky spolupracovat, společně s ní vystupovat, společně s ní něco nacvičovat atp., jistě musela úlety, výstupy, absencemi, a podobnými nežádoucími projevy Bartošové mimořádně trpět. Nejspíš hlavně proto ty její formulace o potřebě Bartošovou zastřelit.

Pokud se nechal (Čt, 3. 5. 2018 - 07:05)

doslova sešrotovat, rozm*dat jedoucím vlakem, její odpor k životu musel být opravdu velký!

N (St, 2. 5. 2018 - 19:05)

Ivetu som mal rad, mala v sebe nieco take jemne, krehke, zranitelne. To nie je zrovna kombinacia pre tento svet.

Reklama

Přidat komentář