Reklama

Sex bez ochrany

Dana (Út, 15. 12. 2015 - 14:12)

Jaro ! jaké mají ty tvé...Hlavně je tydýt vdaná ženská která není chráněná antikoncepcí a nechá se vystříkat.Je úplně normální.že se do ní cizí chlap rád udělá a pokud ji oplodní je to na jejím paroháči.On si jen pěkně užil.Konec konců hloupý kdo dává,ale hloupější kdo nebere.

mudr. Fanda Je (Ne, 13. 12. 2015 - 18:12)

Také to nechávám ve... Jaro ! jaké mají ty tvé děti IQ ? Mám obavu jestli nemají vyšplíchaný mozek, mohou to být docela pěkný tydýti po tobě.

Jara (Ne, 13. 12. 2015 - 10:12)

Také to nechávám ve vdaných paničkách...Líbí se to i jim!!
Určitě 2 jsou moje děti....
Když jejich starý (manžel) je buď v práci a vydělává, nebo je v hospodě a chlastá..já zase uspokojuji jejich ženušky!!
Dělám jim to za jejich manžele!! A jsou spokojený....zatím žádná si ještě nestěžovala že bych jí špatně vysouložil a vyšplíchal!!

kamil (So, 12. 12. 2015 - 20:12)

Mámm stejnou skušenost, taky to ve vdanejch nechávám a je to paráda::

tom (So, 12. 12. 2015 - 20:12)

Dobrý den, sedmý den po MS...S gumou je to hrozný. Bez gumy je to paráda a hlavně s vdanými ženami,do kterých se to sype o sto šest, kukačí dě%tátka na pochodu.Vím o aspoň deseti ženskejch,který si vozej moje děti.No jo, když ti jejich chlapci špatně prcaj, tak se nedá níc nělat:::

tom (So, 12. 12. 2015 - 20:12)

Dobrý den, sedmý den po MS...S tím si nedělej problémy, já když se miluji s ženou, tak to vní nechám.Pěkně ji vystříkám a je to.......

Zdeněk2 (Ne, 8. 2. 2015 - 17:02)

Pro řadu párů je přerušovaná soulož běžně používaná antikoncepční metoda. Pokud máš jistotu, že to přítel do Tebe nepustil, tak je nebezpečí nepatrné. Pro posouzení, jestli jsi měla plodné dny, je důležitá doba od začátku menstruace, jinak řečeno její délka. Kdyby to přítel nestihl, potom by Ti pomohlo zavedení nitroděložního tělíska nebo Postinor.

aneta (Ne, 8. 2. 2015 - 14:02)

Dobrý den, sedmý den po MS se nám protrhl kondom, ale přítel se neudělal. Jak velké je riziko?

Steve (Ne, 11. 1. 2015 - 16:01)

:-D bože bože. KIKI nějak neví co na co je a proč. Ale souložit už umí, zajímavé :-D

Honza (So, 10. 1. 2015 - 20:01)

Prosím tě, kolik ti je let,...Anebo at' počká 9 měsíců a uvidí.

Pavel (So, 10. 1. 2015 - 20:01)

Ahoj,mám takový dotaz,spím...Prosím tě, kolik ti je let, když se ptáš na takovou banální záležitost?

Každá, alespoň průměrně inteligentní dívka/žena ví, že pokud nebere antikoncepci ani při sexu nepoužívá prezervativ a nechá si sperma vystříkat do vagíny, tak s největší pravděpodobností otěhotní... Vystudovala jsi alespoň devítiletku? Už na základní škole se všechny tyhle věci vyučují, alespoň zběžně. A pokud máš obavy, měla by jsi se spíš obrátit na svojí Gynekoložku. Ta ti řekne určitě víc, než amatér přes klávesnici.

míša (So, 10. 1. 2015 - 08:01)

pokud ti semeno stříká do kundičky a nemáš ochranu , musíš počítat s otěhotněním

afgh (St, 9. 10. 2019 - 03:10)

semeno stříkám do prdele ochranu nepoužívám mám rád anální sex

asju (St, 9. 10. 2019 - 03:10)

já píchám jedině do prdele bez ochrany taky do pipiny nikdy

Kiki (Pá, 9. 1. 2015 - 22:01)

Ahoj,mám takový dotaz,spím s přítelem již měsíc a půl bez ochrany a pokaždé ejakuluje do mně...Jenže jsem to dostala někdy 28 prosince a skončilo mi to někdy 1 nebo 2 ledna od skončení menstruace opět přítel ejakuluje do mně dnes je 9 ledna a od 6 ledna mně hrozně bolí v podbřišku jako při měnstruaci nebo před ní vždy to rozbolí hodně odpolko a večer,do toho mám bílý výtok cítím se občas malátná a unavená... Testy jsem si dělala a vyšli negativní...Je možné že je to příznak oplodnění ?? Mohu být těhotná ??????
Děkuji za všechny odpovědi... :-)

Vladěna (Čt, 25. 12. 2014 - 06:12)

Jestliže to do Tebe přítel...Přerušovanou soulož bych nikdy nedoporučila,jako antikoncepci.Z vlastní zkušenosti vím,že hlavně mladý,nezkušený kluk se špatně ovládá a často ho vytáhne pozdě a částečně vystříkne do pochvy.Navíc většina párů si zvyšuje rozkoš tím, že soulož prodlužuje jejím přerušením v okamžiku,než u muže začne orgasmus.Po uklidnění potom penis opět zasunou a tak se to opakuje několikrát,než dojde k orgasmu.Právě při tomto způsobu se běžně stává,že aniž by už měl orgasmus,vychází z penisu část semene.A to už se opravdu nejedná o kapičky touhy.Můžete se o tom přesvědčit třeba při mastrubaci,kterou budete přerušovat těsně předdusažením orgasmu.Čím těsněji se k orgasmu dostanete,tím pravděpodobnější bude,že trochu semene z penisu vteče.Proto bych radila používat alespoň gumičky.

Slávek (Po, 22. 12. 2014 - 18:12)

Ten pohlavní styk jsme takto...Nesmíš brát vážně každý příspěvěk.To že z tebe tekla voda,lépe řečeno sekret,je možná dáno tím že při pohlavním styku hodně "tečeš".Je to známka dobrého vzrušení,ale některé holky to mají dáno opravdu extrémně,takže s tím nic moc asi neuděláš.Pokud máš podezření na nějaké nežádoucí výtoky,tak samozřejmě navštiv lékaře.Jinak ani nějakou dobu po sexu není vyjímka,že je holka stále mokrá.

Karin (Po, 22. 12. 2014 - 17:12)

To znamená že jseš už...Ten pohlavní styk jsme takto začali před pěti dny zpět,tak rychle přece nemohu otěhotnět...

Porodník (Po, 22. 12. 2014 - 11:12)

Ahoj,chci se zeptat co...To znamená že jseš už těhotná ty káčo a to co z tebe vytéká je plodová voda.

Karin (Po, 22. 12. 2014 - 08:12)

Ahoj,chci se zeptat co znamená,když se kluk do mně udělá a to sperma ze mně vyteče...co slyším u normálních holek,nic z nich nevytéká.Vyteče ze mně spíše hodně vody a třeba až o dvě hodiny déle po pohlavním styku...Co to znamená,otěhotním??? díky.

Reklama

Přidat komentář