Reklama

Sex bez ochrany

Pepa (Po, 10. 2. 2014 - 17:02)

Furt šukat, do všech děr. Jinak začne zanášet. Já jí tam stříkám pořád. Za deset let je v ní moře semene.

kocour (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

do paniček se prostě semeno vypouští

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 22:05)

Tak a ne jinak, když tak to svedou na toho svého chlapa. U nich je skvělé, že nemusíš na nic dávat pozor.

Heda (St, 20. 3. 2013 - 10:03)

vy máte starosti. Když si...Používám antikoncepci.Souložit se šprckou je jako lízat med přes sklo.Není nad to když mně chlapy důkladně vyšukají a vystříkají.Když je soulož pravá.

Jan (Út, 19. 3. 2013 - 22:03)

dobrý den chtěla bych se...Když se po styku vymočil a umyl penis, tak ti druhýkrát těhotenství nehrozí.

holky (Út, 19. 3. 2013 - 22:03)

Dobrý den chci se zeptat je...vy máte starosti. Když si nevíte rady tak šukejte se šprckou a pak mužete mrdat do nekonečna.

Diana (Út, 19. 3. 2013 - 21:03)

Dobrý den chci se zeptat je v pořád že diš sem měla sex bez ochrani a on diš bo cítyl a vyl tu látku na jen na mé tělo a né dovniř je to v pořádku

anonymka (Út, 5. 3. 2013 - 04:03)

dobrý den chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme to dělali a bez kondomu a v můj poslední den menstruace. Udělal se ale vedle ale potom jsme to tak po 4 hod. dělali znovu..nevím jesli mu na penisu něco mohla zůstat nějaké zbytky i když se utřel...je možné že bych mohla být těhotná?

Jo-jo, (Pá, 11. 1. 2013 - 17:01)

Nikdy nerikej nikdy. :-)
Ale...máš pravdu nikdy neříkej nikdy,ale zase jsem si jistá,že u mě by tomu nikdy nebylo,že bych se někde opila a nechala bych se sbalit od kde koho,to vím,že ne.Ujet jednou za život může každý,ale já k tomu potřebuju víc.

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

že alkoholem ztrácíme...Nikdy nerikej nikdy. :-)
Ale proste to tak casto na diskotekach funguje ...
Nemoralizuju vubec nad promiskuitou ale nad stupiditou zen ktere predem takhle prasi sexualni prozitek a pak breci ze chlapy v posteli nic neumi ...

Jasně (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Zdenku ale pri nahodnem...že alkoholem ztrácíme zábrany,ale stejně,třeba já,i když trošku přeberu,tak vím,co dělám,nikdy bych se neopila tak,že bych nevěděla o světě a s někým se vyspala,to nikdy,ani dřív,když jsem byla mladá a to jsem byla na zábavách pátek,sobota,každý týden.Ano,s mnoha klukama,ale ne na sex.Holčiny jsou nerozumné,ale pak na to dojedou.

p.jojo (Pá, 11. 1. 2013 - 15:01)

Je škoda, že ses rozhodla...Zdenku ale pri nahodnem opileckem sexu jde vzdy o "nerozum" tohle je zapricineno tim alkoholem. A co vic mnoho chlapu se me prizna ze kdyz zbali na diskotece priopilou zenskou a vi ze je na jednu noc ... resi jen sebe v sexu. Proto me kamaradky upozornuju ze lepsi si najit milence nebo vyuzit docastne kamarada nezli delat tyhle zbytecne akce ktere v drtive vetsine jsou z hlediska sexualniho uspokojeni zeny k nicemu

P. (Pá, 11. 1. 2013 - 15:01)

Tak to si ho podvedla s peknym koketem kdyz te vystrikal tak kdybys otehotnila tak mu dite odnes jako pamatku po tobe at se o nej postara.

Zdeněk2 (Pá, 11. 1. 2013 - 15:01)

Je škoda, že ses rozhodla řešit tento problém tak pozdě. Do 5 dnů by Tě před otěhotněním spolehlivě ochránilo zavedení nitroděložního tělíska. Dva dny po menstruaci je ale nebezpečí otěhotnění nízké i bez něho. Je od něho bezohlednost, že nedával pozor a pustil to do Tebe. Teď můžeš jenom čekat jak to dopadne a rozmyslet se, jak budeš postupovat, jestliže se stala nehoda.

No, (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

ahoj
Prosim o radu.Na...určitě jsi mohla otěhotnět.Ach jo,když už jsi si chtěla užít,tak aspon s ochranou.Mohla bych mít vypito hodně,přesto bych pořád věděla,co dělám.

Lada (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

ahoj
Prosim o radu.Na silvestra jsem se pohádal s manželem a šla sama ven a seznámila se z jedním mladikem popíjeli jsme a skončily u něj doma nakonec došlo´i na sex buhužel neměl kondom a vystříkal se do mě 2 dny po menstruaci nevim co dělat mohu otěhotnět

Zdeněk2 (Út, 8. 1. 2013 - 21:01)

Těsně před menstruací a na jejím začátku je nebezpečí otěhotnění velmi malé. Je v pořádku, že to do Tebe přítel poprvé nepustil, ale je otázka, jestli to stihl i podruhé a co mu zůstalo v močové trubici po prvním čísle. Pokud bys chtěla použít Postinor, musela by ho koupit kamarádka, která má 16 roků a stálo by to asi 500 Kč.

Raději (Út, 8. 1. 2013 - 18:01)

Dobrý den, jsem ve...bych si koupila postinor,ovšem nevím,jestli ti ho dají jen tak volně,musela by asi tvoje starší kamarádka,raději už nikdy neriskuj,jsi moc mladá.

(Út, 8. 1. 2013 - 16:01)

Dobrý den, jsem ve strašných nervech..
včera jsem měla sex s mím přítelem bez ochrany,vím že to stihl udělat se vedle,ale pak jsme na to asi po 2 minutách vlítli znovu,menstruaci mám mát v co nejbližší době,prosím poraďte mi, je dost pravděpodobně,že v tom mohu být? Je mi teprve 15 nemůžu si to dovolit...

lenko (So, 5. 1. 2013 - 15:01)

O nebezpečí otěhotnění...Proč jste nesouložily s kondomem je to jistější. Mě je 17 a mý holce je 16 a taky jsme souložili s kondomem naopak je to výhoda můžete do toho bušit tvrdě kluk může stříkat jak o život.

Reklama

Přidat komentář