Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Iveta (Po, 3. 12. 2012 - 18:12)

Když hrál, jak tě má strašně rád, tak to je ještě dobrý. Asi tě rád pořád má, i když ti byl nevěrný. Já vím, že je to těžký, ale jsou horší věci. Kvůli tomu by bylo škoda umírat, nemyslíš?

zabij se (Po, 3. 12. 2012 - 18:12)

tak se zabij a neotravuj tady .....

Pt (Po, 3. 12. 2012 - 18:12)

Jsem strašně unavená. Kdyby nebyly děti, tak bych to zabalila hned. Ale jsou ještě malí. Na manžela kašlu, ten kašlal na mně, když měl rok milenku. Přitom hrál, jak mně má strašně rád. Sama se o děti a sebe nejsem schopná postarat. Úplně mně to zlomilo. Bojuju s tím několik měsíců a je to čím dál horší. Chci usnout a neprobudit se.

. (Ne, 4. 11. 2012 - 17:11)

Každý má nějaký problém.Já třeba cítím že sem nepatřím.Že můj život měl být jinde.Ale vraždit se rozhodně nechci.Jen nevím zda si někdo umí představit ten pocit že sem nepatří ...

Jill (Po, 1. 10. 2012 - 08:10)

jine dimenze by to melo.
s...Klidné ráno, milá n,
chci napsat jen to, že ti všechno věřím. Chci napsat, že mne tvá životní story nikdy nepřestane zajímat. Vždy nahlédnu.
Chci také napsat, že myslím i na něj.
Není už tady mnoho, mnoho dnů a stále
je zapsaný hluboce ve tvé duši a nedá ti pokoje.Vím, o tvém stavu,který byl i před ním A nyní i jeho nepřítomnost, ačkoli tvým životem jen prolétl.Jako by byl se svým poselstvím určený osudem právě pro tebe.Přišel, sdělil a odešel.Všechno je tak zvláštní, podivné.
Drž se n. Jill.

n (Ne, 30. 9. 2012 - 21:09)

jine dimenze by to melo.
s tim se neda nesouhlasit.
za tyhle jsem ale rada a vdecna.
preju klidny den

Ji (Ne, 30. 9. 2012 - 19:09)

nebylo.
bez jeho rad a...Jen večerní pozdrav pro N.
Já nevím, děvče,musím ti věřit, ale myslím, že bez něj by všechno mělo jiné dimenze, mýlím se opět, viď. Promiň, musím nutně odejít, tak asi plkám.
Přesto klidnou noc, milá n.

.. (Ne, 30. 9. 2012 - 17:09)

na co tu pises?Tu Ti cez pismenka nikto nepomoze,chod na psychiatriu,tam Ti jedine mozu pomoct,musis mat nasadene lieky a byt pod dozorom,kym sa z toho dostanes.A potom zacat viest poriadny zivot,kde bude Boh na 1.mieste

n (Ne, 30. 9. 2012 - 11:09)

Já vím, já vím, n, jak...nebylo.
bez jeho rad a pomoci bych byla ztracena

Ji (Ne, 30. 9. 2012 - 06:09)

tobe taky mila ji.
mrzi...Já vím, já vím, n, jak najít slova? Rozumím ti, znám to, člověk už není schopen ze sebe slovy dostat to, co má nejhlouběji, to nejtěžší, nejbolestnější, s tím jsme sami, do slov to nelze už nadále formulovat.
A statečný nešťastný Hynek, kdyby se býval neobjevil v tvém životě, co myslíš, n, jak bys teď žila, bylo by to "o něj" pro tebe snažší, lépe řečeno jiné?

MIREK (So, 29. 9. 2012 - 20:09)

CO SA KONECNE NEOBESIS, CUZO TRAFENA...

n (So, 29. 9. 2012 - 18:09)

Klidný večer přeju, pokud...tobe taky mila ji.
mrzi me,ze nejsem schopna vetsich reakci,ktere by si vase komentare zaslouzily,vyzdimanost mi nedava silu.
jo,me taky dostava,to mi ji ver.
podivam se na fotku a citim se,jako bych ho tim,ze tu jeste jsem zradila.
neni to fer,ze tu porad hniju.
zcela k nicemu.

Ji (So, 29. 9. 2012 - 18:09)

je to na houby.
vsechno ve...Klidný večer přeju, pokud možno, milá n .
Nějak mne ta věta že by "příští týden měl narozeniny" dostala.

n (So, 29. 9. 2012 - 13:09)

Zašla jsem k PC se podívat,...je to na houby.
vsechno ve me rika - vzdej uz to,dokonci to.
jako by na me nekdo byl prisatej.
nejde uz pomu vylezt z postele,vsechno ostatni vycerpava.
zase terminuju.
pristi patek by mel narozeniny.
idealni cas k ,oslave,
doufam ze uz se nic nezmeni a povoli to ke konci.
,existence, nema jediny duvod ani smysl.

Jill (So, 29. 9. 2012 - 13:09)

neda se to uz.
neda.. proc...Zašla jsem k PC se podívat, jestli někdo neví něco o "n". A konečně, po dlouhé době...
Jsem ráda, že vím. I když....
Kam jen jít s tou úzkostí, když tam nahoru
se to nedaří? Je to zdrcující, rozumím ti.
Posílám pozdrav, co jiného mohu?

n (So, 29. 9. 2012 - 09:09)

neda se to uz.
neda.. proc to nejde dokoncit?
pampelisko moc zdravim.
snad ti AD pomohly k lepsim stavum.
jill - taky zdravim
drzte se

MIREKAN (Pá, 28. 9. 2012 - 06:09)

KDO MI, prosím vás, VRAZÍ...PRIDAJ A JA PRIDEM A ODIDEM, PLATBA OKAMZITE!!!

Jill (Pá, 28. 9. 2012 - 06:09)

Ahoj, Jill,
víš, ono...Odejít z prostředí, které je nemocné, to je
trefné, ano, souhlasím naprosto.
Jenže-jak mnoho z nás by to rádo udělalo a přestalo trpět, kdyby bylo kam a za co...
I proto setrváváme často v depresích a úzkostech, protože náš "děj" s nedá změnit. Nedá...

D (Čt, 27. 9. 2012 - 20:09)

KDO MI, prosím vás, VRAZÍ...500 tis. jako kompenzace za dozivoti? Jakou garanci ma mit ten tvuj potencialni zabijak, ze policie nevystopuje treba IP adresu, z niz bude poslana odpoved na ten tvuj email? Neprejes si smrt, jelikoz ti pateticky vadi kazdodenne pouzivat vlastni mozek? Nebo chces vydirat pripadne zajemce o poskytnuti ilegalni sluzby, kterou tady navrhujes?

Pampeliška (St, 26. 9. 2012 - 22:09)

Pampeliško, ráda jsem tě...Ahoj, Jill,
víš, ono celkem nezáleží na tom, co si myslím já, ale co si o tom myslí Iren. Je velmi těžké se uzdravit v prostředí, které je nemocné. Ale je možné z toho prostředí odejít. Dobře se to říká, co. Ale ptala ses na můj názor, já to vidím takhle.

Reklama

Přidat komentář