Reklama

Kluci a nahota doma

:-) (Út, 7. 6. 2011 - 21:06)

nesouhlasim,kluk ve 13 by mel...Ty si myslíš, že v osmi z toho má dítě rozum? Jen ať ví, že jsou mezi holčičkama klukama rozdíly.

tomik (Út, 7. 6. 2011 - 21:06)

Tak to mohu dobře posoudit,...nesouhlasim,kluk ve 13 by mel plavky rozhodne mit at uz u bezenku na zahrade nebo u rybnika.ja bych osobne nebehal nahy pred holkou ani v osmi a klukum davame plavky od sedmi let.

nahatej (Ne, 5. 6. 2011 - 12:06)

jste všichni kurviTohle jsem nepsal já, zase sem přilezl nějaký otrapa. Miloši, já si prostě myslím, že záleží na domluvě a na tom, aby všechno všem vyhovovalo. A když to tak je, tak je to každého věc. Kdyby tě ale do něčeho máma nutila, bylo by to horší.

nahatej (Pá, 3. 6. 2011 - 22:06)

jste všichni kurvi

Miloš (St, 1. 6. 2011 - 22:06)

Mně mamka koupala do konce základky normálně sama. Vlastně jsem si docela dlouho myslel, že to tak dělaj všechny mámy :-) Když jsem pak o tom víc zjišťoval, taky jsem našel nějaké zmínky o tom, že v americe takhle mámy klidně koupou i středoškoláky. No jako normální to asi úplně není, ale zas na druhou stranu nijak mi to neublížilo a i díky tomu máme s mamkou otevřený vztah, nestydím se jí cokoli říct nebo svěřit, když vás někdo denně koupe tak pak ani nejde se před ním stydět třeba při nějakých jiných potížích a tak.

Olin (Čt, 23. 9. 2021 - 19:09)

Máš recht. Já sem s mamkou taky od mala chodil do vany teda když SME byli sami když už mi bylo víc. Každý den mi ho máma pretahovala a důkladně mila. Mě se vždycky postavil a nemusel sem se stydět protože máma je ten kdo ti pomáhá a nechce ublížit. Bral sem to jako naše tajný hrátky a tím SME měli hezčí vztah a já si to i užíval

Návštěvník (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Hele ty estébáku, už mě neser, proč se vydáváš za Olina, když jím nejsi

nahatej (St, 1. 6. 2011 - 18:06)

Já na přiměřené nahotě...Je to úplně každého věc, každé rodiny, každého rodiče. Mně po tom sotva může co být. Nejsem žádný puritán, takže pokud máma myje svoje sedmnáctiletý dítě a přijde jim to OK, budiž jim přáno. Mně to nepřijde zrovna nejvhodnější, ale zásadně nic špatného na tom nevidím. Jen doufám, že Zdeněk není nějaký vymýšleč bajek...

Katka (St, 1. 6. 2011 - 18:06)

Já na přiměřené nahotě doma nic špatného nevidím. Na koupání kluků také ne. Ale v té amirice tohle spíše dělají chůvy než matky. btw: co to sem chodí za úchyláky proč to někdo nesmaže?

nahatej (St, 1. 6. 2011 - 00:06)

Mne je 17 a mama ma stale...Jsi si jistý, že nekecáš? Pokud ne, tak to je síla. Ty žiješ asi jen s mámou, viď? Má tě ještě za dítě, ale to je špatně. Takovej klacek se má mýt od devíti let. To ale nevyčítám tobě, to je vina tvé máti.

Zdenko (Út, 31. 5. 2011 - 16:05)

Mne je 17 a mama ma stale kupe a umyva ma na vsetkych miestach. Vzdy sa mi pritom postavi penis. Potom ma aj celeho utiera a kedze je kupelna mala, tak vzdy v chodbe pred kupelnou. Minuly tyzden prave pri takom utierani za mnou dosla spoluziacka a mama ju akoby nic pustila do chodby ked som bol nahy a mal postaveny penis. Matka len povedala - chodte do detskej izby. Ja som si potom v izbe rychlo natiahol pyzamo.

jan š (Po, 30. 5. 2011 - 16:05)

nahatemu hrabe :D

Danda (Ne, 29. 5. 2011 - 09:05)

Můj brácha šuká tvýho...Trochu si pletete tema,mrkni na nadpis

Optout (So, 28. 5. 2011 - 23:05)

Když jsem v r. 1965 byl...Můj brácha šuká tvýho tatu do prdele.

Tonda (So, 28. 5. 2011 - 23:05)

S mými rodiči jsem od mala...Když jsem v r. 1965 byl poprvé u moře v bulharském Sozopolu, „domorodé“ děti se na pláži pohybovaly nahé ještě ve věku takových 10–11 let. A nejen na pláži, klidně chodily nahé i z pláže do města.

tonička (Pá, 27. 5. 2011 - 22:05)

ja jsem se v 8-9 šukal z...S mými rodiči jsem od mala jezdila k Baltu do FKK-kempu. Myslím, že u tak studeného moře se snad ani v plavkách koupat nedalo

nahatej (Pá, 27. 5. 2011 - 20:05)

ja jsem se v 8-9 šukal z kamoškou v posteli (delali jsme sex)a v 9 jsem se šukal z kamošem (taki sex v posteli jsem gej a před 2 měsici jsme se oženili stim mojim kamošem (ted mi je 20 let)

Karviňák (Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

Ne, v karviné nikdo nebydlí. Je liduprázdná.

jan.š (Čt, 26. 5. 2011 - 17:05)

bydli nekdo v karvine??

nahatej (Čt, 26. 5. 2011 - 14:05)

nahotu nepovažujem za...Konečně po dlouhé době rozumný názor...

Reklama

Přidat komentář