Reklama

Kluci a nahota doma

mahauve (Čt, 26. 5. 2011 - 13:05)

Vidíte, a já to vnímám...nahotu nepovažujem za infantilnú, tiež som nudista. Výhody nahoty a prístup k nej ľudia objavujú oveľa neskôr ako puberťáci v 12-14 rokoch

za infantilné považujem príspevky typu ako mama/teta vyzlieka svojho 12-14 ročného syna/synovca pred ostatnými a on sa ide člaptať do vody nahý ako 5 ročné dieťa. Za infantilne považujem predstavy, že 12-14 ročné dieťa nemá plavky a dostane ich spolu s občianskym preukazom ako 15 ročné

nahatej (Čt, 26. 5. 2011 - 13:05)

neviem, či žijem v inom...Vidíte, a já to vnímám úplně přirozeně. Nahota není infantilnost. Nahota je o tom, cítit se opravdu happy a fine.

mahauve (Čt, 26. 5. 2011 - 12:05)

neviem, či žijem v inom svete, ale nedokážem si predstaviť, že 10-14 ročné deti, ktoré sú dnes na facebooku, fajčia, šikanujú, vedia o sexe viac ako dospelí, sa infantilne kúpu nahí na verejnosti a to ešte so svojimi kamarátmi, alebo rodičmi.

Proste predstava, že 12 ročné drzé decko (či už chalan alebo baba) nemalo v živote na sebe plavky a takto sa chodí kúpať a že rodičia mu kúpia prvé plavky v 15 tich, ako tu niektorí vypisujú, sa mi zdá úplne absurdná

pepan (Čt, 26. 5. 2011 - 06:05)

zkouskaV nasich krajích předškolaci běhjí nahati a nikomu to nevadi.Školaci tak do 10 let a to na mistech kde je nepotkají spolužaci.To mi připadá ještě rozumný.

zkouska (St, 25. 5. 2011 - 09:05)

není kluk dítě, to v nich...zkouska

jan,š (Po, 23. 5. 2011 - 22:05)

on mi to řekl

Ve 14 (Po, 23. 5. 2011 - 11:05)

Trošku mě to překvapuje,...není kluk dítě, to v nich vidí jen zasloužilé maminy. Ve 13-14 je kluk pohlavně dospělý a nechat ho běhat nahého je teda silně ujeté

Jan (Po, 23. 5. 2011 - 11:05)

Trošku mě to překvapuje, co tady píšete, proti tomu, aby děcka běhali doma nahatý nic nemám, ale tady píšete o čtrnáctiletých. Když si vzpomenu na sebe ve čtrnácti, šel jsem po osmé třídě základní školy do učiliště. Měl jsem vousy a kouřil jsem a vodil si domů holky. Byl jsem trošku sígr, ale ve třídě jsme neměli snad nikoho, kdo by vypadal ještě jako dítě.

nahatej (Ne, 22. 5. 2011 - 23:05)

Já mám spůíš takovej pocit, že Jan.Š. bude jistý hodně starý úchyl.

jan.š (Ne, 22. 5. 2011 - 20:05)

ja znam kluka co se v 9 šukal a nekdy i ve stojatu a taki se šukal z kamošem mladši o rok

jan.š (Ne, 22. 5. 2011 - 20:05)

bidli nekdo v karvine?

Květa (Ne, 22. 5. 2011 - 14:05)

to byla asi doktorka židovka. a vy ste jí skočili na špek a zmrzačili synka. jednou vám "poděkuje".

Dita (Ne, 22. 5. 2011 - 12:05)

Petro měl malou fimozku,ale hlavně dlouhou předkožku,na dětským nám doktorka navrhla obřízku,tak na ní byl.

Petra (So, 21. 5. 2011 - 18:05)

Petro to máš pravdu,také...Tomu nechápu. Jakto obřízka, když problém nebyl? To asi jako malinký musel mít fimózku ne?

Dita (So, 21. 5. 2011 - 17:05)

Petro to máš pravdu,také jsem koupala syna do 13 roků,ale problém jsme neměli,navíc má obřízku od malinka

Pavel (So, 21. 5. 2011 - 10:05)

Taky se mi často u koupání postavil ale nikdy jsme to nijak neřešili, je to normální fyzická reakce. Masturbaci jsem si ale řešil v soukromí.

zvědavej (So, 21. 5. 2011 - 02:05)

Mě by docela zajímalo, jak rodiče reagovali, když se vám postavil. Třeba u nás to bylo úplně běžný a s bráchou jsme se nestyděli ani před mámou. Ani jako malí kluci,ani dokonce v pubertě. Asi to bylo kvůli přístupu našich rodičů, jinak bysme se asi styděli. Máma nás myla asi tak do chvíle, než se nám objevili první chloupky, pak už jen občas zkusila přetáhnout nebo zkontrolovala varlata. Hlavně pak v pubertě to vždycky bylo s erekcí, ale my jsme se nestyděli, všichni jsme se u toho smáli a byla to legrace. Strašně rád na to vzpomínám. Před mámou ani tátou jsme se nestyděli, viděli nás nahatý pořád stejně jako my je, nějaké tajnůstkaření se u nás nenosilo, věděli jsme, že se naši spolu mazlí, ale taky jsme věděli, že u toho chtějí být o samotě, stejně jako já s bráchou, když jsme (i spolu) onanovali. Všechno jsme o sobě v rámci rodiny věděli, ale pokud možno jsme nenarušovali soukromí někoho jiného. Občas se stávalo, že jsme nedopatřením viděli rodiče zrovna v nejlepším nebo oni nás při našich hrátkách, ale vím, že jsme se nikdo nikdy za to nestyděl.

jan š (Pá, 20. 5. 2011 - 14:05)

ja moc doma nahej nechodim a...mne mamka koupala do 8 a je mi 9

jan š (Pá, 20. 5. 2011 - 14:05)

Já bych se teda před...ja moc doma nahej nechodim a vubec ne venku kdydych bydlel na baraku tak to jo ale i tak byto bylo divne protože nejsem moc hebenej

Pavel (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

Jj, mě mamka koupala až skoro do 16 a divné to rozhodně nebylo. Byla to taková naše chvilka, kdy jsme si i různě povídali a tak. Každý to má asi jinak ale rozhodně jsem neměl pocit,že bych se měl stydět před vlastní mámou, když mě vídávala nahého od narození.

Reklama

Přidat komentář