Reklama

Kluci a nahota doma

Zdeněk (Po, 27. 3. 2023 - 08:03)

Jsem samoživitel a se synem jsme velmi často nazí. Neřešíme to nemáme důvod se stydět. V létě jsme nazí i při práci na zahradě nebo u bazenu. Nahé sprchování a veřejném bazenu je samozřejmost.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

A aké nosíte plavky a prádlo? Kolik je synovi let?

Zdeněk (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

Oba nosíme slipy, hodně i tanga. Plavky máme slipové na bocích vykrojené. Syn letos končí na základce.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

A tanga nosí dobrovoľné či nútili ste ho k tomu? čiže má asi 14 - 15 rokov

Zdeněk (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Chtěl je sám vyzkoušet. Ze začátku z nich měl smíšené pocity způsobené lehkým zářezem v zadečku, ale častým nošením si brzy zvykl.

Aleš (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

To syn bude asi gay?

Zdeněk (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Ano je.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 11:03)

Nevadí, je to Váš syn, nech je akýkoľvek

Zdeněk (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Ano je to můj syn a on dobře ví, že má ve mě zastání a že ho mám stále stejně rád i když je gay.

Papa (Pá, 17. 9. 2021 - 13:09)

722651399..za.

Olin (St, 12. 1. 2011 - 21:01)

Já se teda styděl už nějak od těch 6 let, ne v rodině, ale na tom koupání ano, ale tím jak to okolí tak nějak naznačovalo, že na tom nic není, taky jsem šel do plavek až ve 12, dřív jsem si nějak nedokázal říct.

Karolína (St, 12. 1. 2011 - 19:01)

No právě, ale když teď občas vzpomínám na dětství, jsou ty vzpomínky na první plavky, zakrytý dětský hrudníček vrchním dílem a tu moji důležitost, že už jsem velká holka a mám plavky spíš s úsměvem.Mnohem radši bych vzpomínala na to, jak jsem svobodně poletovala nahatá, ale to je asi fakt přáno jen těm klukům.

Renata (St, 12. 1. 2011 - 08:01)

Mám podobné vzpomínky, poslední rok ve školce jsem dostala svoje první plavky a připadala jsem si hrozně důležitě. Starší brácha se přitom koupal nahatý tak do páté třídy na základce - tehdy vím, že jsem sebe díky tomu brala jako dospělejší, byla jsem na ty svoje plavky pyšná. Ale je to trochu škoda, myslím že tím, jak brzo se tohle holčičky učí, tak pak mají i v dospělosti občas trochu problém s nahotou, já se taky třeba stydím prvně svléknout před přítelem ale nikdy jsem nezažila chlapa, který by byl ze své nahoty nervózní. Na druhou stranu asi to jinak nejde, zatímco na nahém bráchovi ani v těch 12 letech opravdu nic vidět nebylo, mě v tom samém věku už třeba rostly prsa.

David (Út, 11. 1. 2011 - 18:01)

Souhlas s Michalem, kluci jsou k tomu i trochu vedení, všichni tak nějak počítají s tím, že to jsou ještě trdla, jejich nahotu nikdo moc neřeší - aspoň u nás to tak bylo. S tím fyzickým vývojem je to asi individuální, ale já jako chlap začínal trochu vypadat až někdy kolem 15 roku, do té doby jsem byl taky neopeřenej prcek.

Michal (Út, 11. 1. 2011 - 09:01)

Myslím že je to normální, lidi jsou různí, někdo se stydí a někdo ne. A u kluků se to skutečně tak moc neřeší. Taky si pamatuju že u babičky na venkově jsme se mi kluci koupali u rybníka nahatí zatímco holky měly plavky už odmalička. A někdy když bylo hodně teplo, nebo se pralo velké prádlo, tak jsme si na zahradě hráli třeba i celý den nazí, a to až do 13. Samozřejmě že holky ne, ty měly vždycky něco na sobě. Prostě kluci se celkově stydí mnohem míň než holky, dospívají později a jsou k tomu už od mala vedení. Holky je fakt raději lepší zahalovat už od mala, u nich je ta nohota taková rizikovější.

Ahoj, a tedka litas taky nhej po zahrade?

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

Co je vidět na holkách, dokud jim nerostou kozy? Jen čárka v rozkroku a nic. Za to kluci jsou zajímavější. Vyrůstala jsem na vesnici a jako děti jsme se nestyděly.

Majo (Ne, 29. 8. 2021 - 09:08)

No predce ta carka,kdyz ji rozevres rak nic krasnejsiho neni,ja moji mladsi sestricku videl ad narozeni a taky jsem si sni stale hral a kdyz ji bylo pet tak jsme si hrali na doktora a to jsem ji uz lizal,strasne se ji to libilo jak to lechtalo az se vzdy trosku pocurala,vzpominame na to i dnes a to uz jsme dost starsi.

Hanka (Ne, 29. 8. 2021 - 11:08)

My se tak lechtáme s kamarádkou od 12 let, ale nahé kluky máme taky rády. Bylo by dobrý mít staršího bráchu. Brácha mě lechtá taky, ale nelíže. On je totiž mladší, tak mu nemůžu dovolit rozevírat mi pičku.

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 04:08)

Kolik je bráchovi ? To že je mladší tak ti píčku může lízat, na věku nezáleží a tobě se to bude líbit. A ty mu můžeš cucat čuráčka.

Reklama

Přidat komentář