Reklama

Kluci a nahota doma

Pavel (Po, 17. 1. 2011 - 21:01)

Tak jestli uz je takle zvyklej od mala... Ja moc k vode nechodim tak nevim jak to bejva. Kdyz to tu procitam tak si ale rikam ze ty pubertalni holcicky tam ty kluky musi asi pekne ocumovat, kdyz tam pobihaji takle nazi. Nevsimla jsi jestli mu necivej na prirozeni?. Prave to sem myslel ze by mi tam jako vadilo. Delat jim tam takovou show.

Pavel (Po, 17. 1. 2011 - 21:01)

Mirko to se nedivím,že je ne svůj,když je kolem více holek,s tím jeho obřezaným bimbáskem

Mirka (Po, 17. 1. 2011 - 21:01)

Ja uz sem se teda ve 12...Pavle, syn vypadá mladší, spíš tak na 10 let a desetileté (odhadem) kluky ještě u vody občas nahaté potkáváme taky i když zdá se mi, že více rodičů už i chlapečky cpe do plavek od mala. Jinak on nahotu opravdu ještě bere spíš jako dítě, ne úplně samozřejmě, ale když k tomu kluka vedeš, tak se chová nahatý stejně bezstarostně ať už ve 4 letech nebo ve 12. Jen pokud je kolem moc holek jeho věku, tak je trochu nesvůj, ale to se stává málokdy.

Pavel (Po, 17. 1. 2011 - 21:01)

Adélo, ještě uvidím,...Ja uz sem se teda ve 12 stydel a nedovedu si predstavit ze bych se koupal takle venku bez plavek. Chapu ze se nestydi pred mamou a dospelima, ale co vrstevnici a hlavne holky. Kamaradky podobneho veku? Pred nima se taky nestydi? Ty z toho musi mit sok ze vidi takle stareho kluka naheho a jeste kdyz ma pindoura bez kuzicky.

Mirka (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Mirko, máme to doma podobné...Adélo, ještě uvidím, ráda bych zatím nic neměnila, ale všechny děti dospívají. I když přiznám se, že jsem ráda, že ten náš kluk roste pomaleji a že se u nás ještě nestalo to pubertální odcizení od mámy, co už spousta mých známých se stejně starými syny má. Ohledně plavek - pokud na nich bude trvat,dostane je, sama od sebe mu je ale pořídím jen tehdy, kdyby mu třeba začaly růst chloupky a podobně.

Mirka (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

To máš dobrý názor...Jak to myslíš, Tomáši? Doufám, že normálně. Jinak syn je spíš menší.

ano (Ne, 14. 5. 2023 - 23:05)

celý to je fake

Tomáš (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

To máš dobrý názor Mirko,dcera malinká v plavkách kluk velký s obřezaným ptáčkem odhalený,supr

taky Adéla (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Mirko, máme to doma podobné a myslím, že ani příští léto to nemusíš zbytečně hrotit s plavkama, náš kluk je o rok starší a v létě byl ještě nahatej a vše bez problémů. Samozřejmě záleží na fyzické a psychické vyspělosti, v tomto věku už bylo u vody hodně kluků v plavkách, ale my se na toho našeho raubíře snažíme nespěchat. U holek je to samozřejmě něco jiného, to by nebylo vhodné a žádná holka od určitého věku nahatá prostě před lidi nejde, kluci jsou v tomto pomalejší.

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 07:05)

Je to uchylak starej. Nepsal

Irena (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Myslím si,že Mirka to napsala z pohledu matky krásně,navíc ji to pomohlo i k tomu
že u syna odhalila včas problém s předkožkou a má odmalička obřízku,což ji
vyřešilo problém.U holek je to o něčem jiném.

Irena (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Myslím si,že Mirka to napsala z pohledu matky krásně,navíc ji to pomohlo i k tomu
že u syna odhalila včas problém s předkožkou a má odmalička obřízku,což ji
vyřešilo problém.U holek je to o něčem jiném.

Irena (Po, 17. 1. 2011 - 17:01)

Myslím si,že Mirka to napsala z pohledu matky krásně,navíc ji to pomohlo i k tomu
že u syna odhalila včas problém s předkožkou a má odmalička obřízku,což ji
vyřešilo problém.U holek je to o něčem jiném.

Mirka (Po, 17. 1. 2011 - 08:01)

Zkusím to napsat z pohledu mámy, dcera chodí do první třídy, kluk letos do sedmé. Loni jsem poprvé řešila, zda mu už nepořídit plavky, ale nakonec jsem je koupila jen dceři, protože také souhlasím s tím, že šestiletá holčička už by se před nikým nahatá ukazovat neměla.Do té doby jsme měli doma také to společné koupání, ono i díky tomu jsem třeba včas přišla na klukovy problémy s moc úzkou předkožkou a mohl jít včas na obřízku, místo aby se trápil. Příští léto už uvažuju o tom, že i jemu pořídím plavky, ale ještě to nechávám otevřené, protože dokud ještě jeho nahota není tabu, je to takové prodloužené dětství, ať si ho užije, dokud může.

Signum (St, 16. 1. 2019 - 00:01)

Mirko, nevím, kde jste přišla k názoru, že k holkám patří plavky od mala a kluci je nepotřebují. Asi je to vaší výchovou, od rodičů. Je zcela zastaralý názor, vždyť dokud dívkám nezačnou růst prsa, tak je na nich k vidění o hodně méně, než na klucích. Vždyť kluci od mala, daleko před pubertou, mají samovolné erekce, které jistě nemají nic společného s erotickým podnětem. Ani o tom nevíte, ale zakrýváním těla dcerky nevědomky vzbuzujete u syna šmírácké myšlenky. Děti jsou přece zvědavé hlavně na to, co se před nimi snažíte skrývat. Sdílená nahota v rodině naopak dětem přirozenou nenásilnou formou ukáže rozdíly v pohlaví, které jsou normální a není to nic, co by stálo za pokoutní okukování. Dopřejte dětem společné prima dětství a nesvazujte je uměle vyvolaným studem. Nechte je bez plavek, dokud si sami o ně neřeknou. Nejlepší by bylo vyrazit celá rodina na nudapláž nebo nejlépe do nějakého naturistického resortu u moře v Chorvatsku nebo ve Francii.

Adam (Ne, 16. 1. 2011 - 22:01)

Teda já být v sedmičce nahej před holkou z devítky, asi se studem zblázním. Chudák kluk.

Lída (Ne, 16. 1. 2011 - 13:01)

A co je na tom že se brácha nezamyká v koupelně a spí nahý... To přece není dané věkem, ale mírou stydlivosti. Někdy i dospělí chodí doma nazí a nezamykají se. V každé rodině je to jiné, takže bych to vůbec nějak neřešila. Kluci se většinou nestyděj. A k těm plavkám, taky si myslím že je lepší je dávat u holek už raději od mala, ale u kluků se nemusí, tam ta nahota fakt ničemu nevadí. V Čechách když jdu k vodě občas vidím, že někteří rodiče nachají syna nahatýho a to i když už je trochu větší, ale ten věk tak přesně neodhadnu. Ale jednou v létě jsme byli s přítelem v Chorvatsku. Tam jsem na pláži často vídávali dvě české rodinky, co byly furt pospolu. Jejich děti si spolu hráli, možná že byli i nějak příbuzní. Jedny měli dvě holky asi tak 15 a 10let a malýho klučíka asi 3-4 roky. Holky samozřejmě v plavkách, satrší bikini, mladší celodílné a mrňous nahatej. Druhá rodina měla kluka 12, ten byl nahej, a holčičku 6 v dětských plavkách. Za těch pár dní jsme je potkali několikrát a holky měly vždycky plavky a kluci byli pokaždý nahatí. Takže to tak u nich bylo zvykem. Občas jsme se dali do řeči s rodičema a pamatuju že máma toho kluka a holky říkala že její syn pujde po prázdninách do 7. třídy, takže mu bylo určitě 12 a není to pouze nějaký můj odhad. Vzpoměla jsem si na to když jsem pročítala zdejší příspěvky.

Albert (anonym) (Po, 27. 3. 2023 - 00:03)

Já jsem od malinka chladil nahatý a teď mi 17 a dál chodím nahý doma na zahradě a když mi do bazénu tak se tam sprchuju nahý a vůbec mi to nevadí ať si myslí co chce kdo chce já mám lidi úplně na háku protože jsem gay ale když tam vidím nějakého kluka tak jako taky se s ním hned seznámím a mám mladší sourozence a holky vždy chodili oblečení a kluky máma vždy nechá chodit nahatý a já to taky vůbec neřeším já se nestydím a je mi jedno co si myslí o mně lidi

Albert (anonym) (Po, 27. 3. 2023 - 00:03)

Já jsem od malinka chladil nahatý a teď mi 17 a dál chodím nahý doma na zahradě a když mi do bazénu tak se tam sprchuju nahý a vůbec mi to nevadí ať si myslí co chce kdo chce já mám lidi úplně na háku protože jsem gay ale když tam vidím nějakého kluka tak jako taky se s ním hned seznámím a mám mladší sourozence a holky vždy chodili oblečení a kluky máma vždy nechá chodit nahatý a já to taky vůbec neřeším já se nestydím a je mi jedno co si myslí o mně lidi

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

A ked si nahý a vidíš pekného kluka oblečeného, v prádle či nahého, postaví sa Ti?

Reklama

Přidat komentář