Reklama

Kluci a nahota doma

mahauve (Čt, 4. 4. 2013 - 17:04)

Nevim jestli je tu plno...súhlasím, je to tu samá erotická poviedka a nesplnené fantázie prezentované ako realita

tajemný hrad v (Čt, 4. 4. 2013 - 02:04)

Nevim jestli je tu plno...všichni asi tušíme, že to holky nemyslely vážně....jsou-li to vůbec holky. ;-)

Petr (Čt, 4. 4. 2013 - 01:04)

Nevim jestli je tu plno homosexualu nebo uchylnych zenskych, ale plavky sem mel od 8 let, mozna driv. A vzdycky jsme se smali s klukama tem co jeste v nasem veku plavkyn nemeli, stud jsme samozrejme uz vsichni meli. Ti co se koupali nazi, s nima jsme se nebavili, pripadali nam jako zviratka zaostali a hloupoučký. A potom mezi holkama a klukama je v tomhle malej rozdil. Myslim si, ze zdejsi matky do sebe promitly svou detskou zabavu ocumovat pobihajici pindiky a tak to prenaseji i na sve kluky. A ty buzici nahore co psali o tech predkozkach, jako fakt jste nemocny, to zavani pedofilii. Brrrr. Ve 13 bez plavek, to snad fakt ne :D A matky co to takhle nechaj jsou mimo nebo se v nich skrývá nějaká představa z dětství. Ještě šup utíkej a plác po zadku, co? A ti kluci, co se ve 13 nestyděli, tak prostě byli maminčiny kuřecí prdelky. 170 cm kluk pobíhá po zahradě s penisem a hraje si prostě, normálka... Vůůůneeec to neni divný a vůůůbec to nepřipomíná retardíka.

David33 (Čt, 4. 4. 2013 - 00:04)

Ahoj,je mi 33 a když jsem sám doma, chodím většinou nahatý a spím taky tak. Je to přirozené a strašně příjemné. Manželka se taky občas projde nahá po bytě, ale to jsou spíš chvilky, není to pro ni tak přirozené. Jako dítě jsem doma nahý nechodil, to si vůbec neumím představit.

nick (So, 30. 3. 2013 - 06:03)

Dopřejte dětem soukromí
Přibližně kolem 10. roku života (ale často i mnohem dříve) se začíná u dětí objevovat stud. Toto období bezpečně poznáte podle toho, že se dítě začne před Vámi zavírat v koupelně, anebo Vám dá důrazně najevo, že je mu nepříjemné, když ho během převlékání překvapíte v jeho vlastním pokoji. Období studu obyčejně trvá až do konce dospívání. Není to však pravidlem. Například v rodinách, kde jsou děti zvyklé chodit s rodiči do sauny nebo na nudistickou pláž, obyčejně toto období trvá mnohem kratší dobu. Každé dítě je však jiné. Některému může být svlékání nepříjemné, i když jeho rodiče nevyznávají žádnou puritánskou výchovu. Soukromí svých dětí vždy respektujte. Zároveň se před nimi přestaňte svlékat, neboť jim to může být natolik nepříjemné, že může dojít k narušení Vašeho vzájemného vztahu.

není jasné (Čt, 28. 3. 2013 - 09:03)

Tak to mi normalní...na koho vlastně reaguješ. Příspěvek před tebou je ironie.

nick (Čt, 28. 3. 2013 - 02:03)

Tak to mi normalní nepřipada pokud se o tom rodič vubec doví. tak by měl dat vice prostoru pro soukromí.Pokracovaní by bylo jako že bude o hodině souložit se spolužačkou v škole??? Ale tobě by to připadlo normalní.
Trochu přemýšlej než něco placneš,

jasné (Po, 25. 3. 2013 - 17:03)

Myslim si ze u chalanov je to...u chalanov je zcela normálne, že si ho honia pred rodičami.

michal33 (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

Mne bolo 17 a nikdy som mu ho...Vystříknul někdy před tebou a utřel to pak po sobě. TO Tě ani poprvý nezrušilo když vidělas jeho penis

Jana (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

Kolik bylo tobě? Sáhlas mu...Mne bolo 17 a nikdy som mu ho nechytala no on tak nenapadne otrcal svoj penis.

michal33 (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

Myslim si ze u chalanov je to...Kolik bylo tobě? Sáhlas mu někdy na něj nebo šel brácha k tobě se stojícím penisem?

Jana (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

Ahoj, zajímalo by mě jaké...Myslim si ze u chalanov je to asi naozaj normalne.Brachovi ked mal 15 rokov kazdu chvilu stal penis.Tiez sa dovalido izby a prechadzal sa tam s tou rampou.Mne to bolo smiesne a nasi to tiez nijako neriesili.A bolo mi smiesne aj ked si ho zacal natahovat a po chvilke ostaval stale viac mimo seba.Takze som si zvykla aj na honku.

Patrik (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

Sme doma traja chalani a 17,16 a14 rokov.Zijeme len s otcom takze nahotu u nas vobec neriesime.Moja otazka je masturbacia v rodine.Ja som prostredny v rodine.Minule vecer som po sprche bol v obyvacke zo starsim brachom.Bol som nahy a pozerali sme futbal.Popri pozerani sme sa bavili a ja som sa zacal hrat s mojim penisom.Postupne to preslo v riadnu masturbaciu.Bracho sa len usmieval a kyval hlavou.Ja som sa ho spytal ci mu to vadi.On povedal ze nie,ze som ho len prekvapil svojou otvorenostou.Takze som normalne pokracoval az po ejakulaciu.Mate podobnu skusenost aj vy.Napiste mi prosim ako sa staviate k masturbacii u vas doma.Dakujem

michal33 (Pá, 22. 3. 2013 - 22:03)

Dobrý večer Michale. My...Sylvo co používáte po holeleni ocet asi ne.

J. (Pá, 22. 3. 2013 - 19:03)

Chtěl bych napsat něco k tématu. Píšu opravdu jen za sebe a nic jiného v tom nehledejte (fantazírování, schovávání se za několik jmen apod). Prostě píšu to poctivě za sebe.

Takže:
1)Jako malé dítě jsem se samozřejmě nestyděl - je to otázka vývojových etap člověka. Každého.
2)Jako větší dítě jsem byl ale stydlivej právě před nejbližšími. Před nějakou holkou, s vědomím, že ji už neuvidím (dovolená atd.) jsem se vlastně nestyděl. Ale nedejbože před spolužačkou. To bych nerozdejchal. A vlastně dodnes, v dospělosti jsem na tom stejně. Být u nás nudapláž - nešel bych tam. Být nudapláž 50 km od bydliště (já nevím - montáž, dovolená, výlet atd.), není problém. Takže závěr - stydlivý nejsem, ale na druhou stranu stydlivý jsem - ve spojení s nahotou a konkrétní osobou (mou).

Kromě partnerského života se ženskou, ale to je samozřejmě jiná kapitola.

eva (Pá, 22. 3. 2013 - 10:03)

Dětem? Snad jen chlapečkům...Nevím proč z toho dělat aféru,když se klukovi ztopoří penis.Je to úplně normální u některého dříve u jiného později.Není vůbec co řešit.

to je snad jasn (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

ty trubko :)))

Jé ty seš tady (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

No ja vím, že nejsi rád, když se o tobě píše:)

Tak budem dělat jako že jsi právě nepsal joo :))))

Zas (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

To ja znám jednoho důchodce...ten magor s důchodcem. Tvůj důchodce nikoho nezajímá.

michal33 (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

To je běžné, že se dětem...Dětem? Snad jen chlapečkům a to i kojencům. Kdyby se nestavěl tak by bylo co řešit.

Reklama

Přidat komentář