Reklama

Kluci a nahota doma

Kamila (Ne, 21. 4. 2013 - 11:04)

Na změnu šatníku, ale i na...Dobrý den Sylvo, já myslím, že jste se v té situaci určitě zachovala správně. Jak jsem sama psala, když nebylo zbytí, taky jsem občas musela dát klukovi na holou. Prostě jsou určité okamžiky, kdy se musí trochu zatalčit, ale dobré na tom je, že jakmile se to jednou stane, tak už to pak náš kluk většinou bere jako normální. Sama říkáte, že pak uznal chybu, takže po tom, oc se stalo, už příště před sestřenkou nebude dělat atkové cavyky. Jak vlastně reagovala ona na to, o viděla? Můj syn se v té šatně už hodně otrkal, samozřejmě nejvíc měl problém poprvé, teď už to pro něj začíná být skro normální. Venku se to pak bude hodit i jako argument, když bude mít problém být nahatý u vody, je pak jednoduché mu připomenout, že se to přece od té šatny moc neliší. Ale pokud pojedeme k moři, tak to vyzkouším nejdřív tam, kde ho nikdo nezná. Až už bude úplně zvyklý, tak teprve potom bude i v prostředí, kdy jsou vrstevníci, které zná, jako třeba ta voda u chaty, kam jezdíváme.

Jiří (So, 20. 4. 2013 - 17:04)

Nikdy bych to neudělal.abych je bil,ale zažil jsem si své a ač je táta hodný člověk mě seřezal vždy moc,že praskla i vařečka,nerad na to vzpomínám,nemohl jsem se posadit na zadek a to jen za to,že jsem dostal špatnou známku ve škole.Což rukou to nebylo tak hrozné,ale vařečkou to moc bolelo a nekoukal na nic.Navíc vím jak mě bolelo to choulostivé místo u kluků,když se povedlo,že jsem ji dostal i tam.Toho jsem se vždy bál.Měl jsem jelita přes celý zadek a jsem rád že to dnes ty malý klucí nepoznají.Bohužel to tak bylo,víš o čem mluvím Sylvo.

Sylva (So, 20. 4. 2013 - 15:04)

Sylvo mám 2holky,ale nikde...Jirko ani to psát nemusíš. Jistě to muselo být hrozné. Já samozřejmě mluvím asi o 10 ručních plácnutích na zadek, vyloženě výchovných. A to jsem během celého synova dětství udělala jen párkrát. Surové bití dětí (nedej bože nějakými nástroji) odsuzuji a spartánskou výchovu nerazím ani já ani manžel. Oba jsme v dětství samozřejmě výprasky také zažili, ale nic takového, jako jsi asi zažil ty. Je dobře, že své holky nebiješ.

Jiří (So, 20. 4. 2013 - 14:04)

Sylvo mám 2holky,ale nikde jsem je nebil,po tom co jsem prožil jsem nechtěl dělat bolest jiným.Kdyby tě zajímalo jak mě táta ztloukl podrobně napíši ti to,ale nic hezkého.

Sylva (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

Sylvo docela tě chápu,že...Dobrý den Jiří. A smím se zeptat, vy máte děti?

Tajemný hrad v (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

Zlomený charakter syna,...Netrapte se tím. Tyto příspěvky opravdu nejsou reálné.

Tajemný hrad v (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

Chceš naznačit, že by...Pitomost, to jen někoho baví sledovat vaše reakce na tyto nesmysly. A nejen vaše.

samozřejmě (So, 20. 4. 2013 - 07:04)

Sylvo docela tě chápu,že...to na tobě nechalo evidentně následky.

Jiří (So, 20. 4. 2013 - 01:04)

Sylvo docela tě chápu,že tě to namíchlo a je jen dobře,že jsi mu dala na holou,to není na škodu.To,že ho viděla sestřenice asi nevadí,nevím kolik je jí roků,tak viděla malého pindíka,to snad není trestné.Pokud neposlouchá jako malý kluk,je třeba ho donutit nějak k tomu,aby poslouchal,Já byl bit jako malý kluk hodně od táty,vařečkou,nebo rukou.

xxcd (Pá, 19. 4. 2013 - 20:04)

Zlomený charakter syna,...Chceš naznačit, že by taková kráva matka mohla realně existovat?

dfghkjl (Pá, 19. 4. 2013 - 20:04)

Na změnu šatníku, ale i na...Zlomený charakter syna, těžká dehonestace před vrstevníky. To je příprava pro jeho budoucí život? Až ti skočí z okna nebo spolyká prášky, asi tě to nepřekvapí. Děláš proto vše co můžeš. Pak se nediv.
P.S.: něco o tom vím.

Sylva (Pá, 19. 4. 2013 - 12:04)

Hezké dopoledne Sylvo, to...Na změnu šatníku, ale i na to, že je holý. Oni se u nich ve škole po tělocviku sprchují. Myslím, že n se před kluky už ani nestydí, horší je to s holkama. Tak chodí oblékaný normálně v podobném oblečení, v jakém chodil ještě donedávna. U něj to pubertální blbnutí bylo zatím jen krátké, takže jsme se rychle vrátili k starým zaběhnutým zvykům z dřívějších let. Jinak ten večer s příbuznými a sstřenicí byl docela nepříjemný, ale zvládli jsme to. On kluk pořád nechtěl ven z koupelny, ani ve slipech ne. Když už začal být drzý, tak jsem ho vzala za ruku a prostě jsem ho nahatého ven vytáhla. Pak dostal přede všemi naplácáno pár na holou a pak už si slipečky normálně oblékl. Na chvíli stál v koutě a pak jsme ho poslali předčasně do postele. Bylo to asi v 7 hodin, takže bylo ještě světlo. Vím, byl to celkem tvrdý trest, ale on byl opravdu hodně drzý, až nás to překvapilo po těch posledních příjemných měsících. Nenutila bych ho být před ní nahý, ale připadalo mi, že si zas něco vymýšlí a chce jen před tou holkou vypadat dospělý (vadilo mu být v bytě i ve spodním prádle nebo s ručníkem kolem pasu), což si asi představoval tak, že může být drzý na rodiče. Každopádně ten jeho výstup dopadl spíš tak, že vypadal přede všemi jako malý zlobivý kluk. A jako takový byl i potrestán. Sestřenice ho tím pádem nechtěně viděla jak nahého, tak ve slipech v koutě a nakonec byla přítomná i tomu, jak jsme ho poslali brzo spát. Vím, že to pro něj bylo poučením. Už druhý den si to uvědomoval a omlouval se za to, co říkal a jak se choval. Myslím, že už se to snad nestane. Nerada užívám podobné výchovné metody a za jeho dětství jsem to udělala jen málokdy. Za nějaký ten rok už dostane rozum a nebude toho třeba vůbec.

Tajemný hrad v (Pá, 19. 4. 2013 - 11:04)

pokud si ho někdo vyhoní...Nerozumíte mi. Já mluvím o tom, že by se nejednalo o lidi, kteří se na tom ukájejí. Napadlo vás, že si možná právě z vás a všech normálních lidí zde jen někdo dělá srandu? Že vás chce někdo vytočit? Zmást?

Kamila (Pá, 19. 4. 2013 - 09:04)

Dobrý večer Kamilo. ráda...Hezké dopoledne Sylvo, to jsemráda, že u vás je taky vše v pořádku. MYslím, že to je nejlepší důkaz toho, že to klukům prospívá. Jak to vlastně u vás dopadlo s tou sestřenicí, když se kluk vztekal? Já si myslím, že hlavní roli hráloto, že šlo o holku, kterou už dobře zná a ještě byl v domácím prostředí, kde si je jistější, tak si víc troufnul se hádat. U nás před bazénem pomáhá to, že tam jsou cizí lidé a pak je jich tam docela hodně, syn si prostě netroufnul dělat scénu, i když poprvé jsem ho trochu uklidňovat musela, ale hodně pomáhá pokud možno laskavé ale důsledné trvání si na svém, vysvětlování že se přece nic neděje, že to je úplně v pořádku, že nemá proč se stydět, na ta realita pak sama ukázala, že to tak je.Zmiňujete, že si spolužáci na vašeho syna zvykli, myslíte na tu změnu šatníku? Co teď nosí?

samozřjmě (Pá, 19. 4. 2013 - 07:04)

Výronem je již přece sám...pokud si ho někdo vyhoní při psaní lehce ujetého příspěvku, ještě nemusí být úchyl.

Janek (Pá, 19. 4. 2013 - 02:04)

Byla tu řeč o nahotě, tak se také přidám. Jsem rozvedený a již několik let bydlím sám v garsonce. Už ani nevím jak, ale zjistil jsem, že se v létě cítím velice dobře , když chodím a spím úplně nahý. Asi je to nějaká úchylka, ale já si nemohu pomoc. Proto se už zase těším na teplé dny.
Vždy však musím mít po ruce alespoň slipy nebo župan, kdyby náhodou někdo zazvonil. Ne , že bych se styděl, ale někomu by to možná vadilo....

Tajemný hrad v (Čt, 18. 4. 2013 - 23:04)

asi jo, že.Výronem je již přece sám obsah příspěvku. Ale nemyslím, že je nutné brát ty příspěvky příliš vážně. Realita může být ještě daleko prostší než že by šlo o úchyly...vše nemusí být jak se zdá.

Sylva (Čt, 18. 4. 2013 - 23:04)

Dobrý den Sylvo, bohužel...Dobrý večer Kamilo. ráda vás po čase zase slyším. No u nás nic moc nového. Syn je v pohodě, škola mu (zaplaťpánbůh) jde a doma se před námi nestydí. Ve škole nevím, ale myslím, že jeho spolužáci už si snad zvykli a nemají s ním žádný problém. Před stejně starýma holkama se ale zatím stydí pořád dost. Byli u nás na návštěvě známí s jeho stejně starou sestřenicí a když šel večer do vany, tak nejen, že mu vadilo být nahatý v bytě, ale nechtěl být ani ve slipech. Udělal ohledně toho docela scénu, takže zas tak normální to pro něj zatím není. Ale třeba to přijde časem. Jinak myslím, že je moc dobře, že si váš syn zvykl na nahotu v šatně. Zároveň je fajn, že jsou tam ty kabinky, pro kluky jeho věku je myslím lepší, když ještě nahé ženské tělo moc neznají. Jak dlouho vám vlastně trvalo, než si tam zvyknul? Zezačátku se mu asi do ženských šaten moc nechtělo, ne? Sama jste říkala, že si připadal už jako chlap, hrál si na dospělejšího. Neměli jste v těch začátcích nějaké potíže se zvykáním?

výron byl? (Čt, 18. 4. 2013 - 19:04)

Dobrý den Sylvo, bohužel...asi jo, že.

Kamila (Čt, 18. 4. 2013 - 17:04)

Sylvo a jak často a při...Dobrý den Sylvo, bohužel jsem vaše příspěvky z února přehlédla, tak odpovídám až takto se zpožděním. Synovi jsem vysvětlila, že prostě musí být holý, že na chloupky ještě zatím nemá věk. Výhodou tohoto dětštějšího režimu je i to, že on tak trochu sám víc cítí, že maminka tomu rozumí lépe a tolik se nehádá. Velmi výjimečně ale musím sáhnout k pár plácnutí na holou, ale to bylo především u toho oblečení, kdy se vztekal když mělo jít to puberťácké z domu. Jinak ale postupně všechny protesty odezněly. Chodíme teď často spolu na bazén a on jde se mnou hezky jako malý kluk do dámských šaten. Výhodou je, že tam jsou kabinky na převlečení, které většina žen a dívek využívá, takže syn nemá možnost vidět je nahé (když nepočítám nějaké vteřinové zahlédnutí někoho ve sprše). Já se také převlékám v kabince, ale on se vždycky svléká v prostorách, kde je na něj normálně vidět. Pak ho dovedu nahatého do sprchy a teprve potom dostane plavky. Musím říct, že jak z toho byl ze začátku vystresovaný, tak teď už si na svou nahotu před osaznestvem šatny zvyknul, i když před vrstevnicemi je pořád maličko nejistý. Hodně tomu jeho zvykání pomohlo to, že je to, že je nahý, tam vvlastně nikoho nezajímá, myslím že hodně pomáhá ten jeho vzhled kdy vypadá mladší. Jakmiel bude čas venkovního koupání, plánuji otrkat snya i na tohle, pro letošek si říkám, že třeba zvládneme i to, že na sobe plavky celé prázdniny mít nebude. Jinak třídní kolektiv po tom lyžáku reagoval asi tak, jak jste předpokládala, protože odpadlo synovo poletování po venku s pochybnou partou i postávání u laviček, většinou je doma, tak jej vedu k učení a už se výrazně v prospěchu zlepšil. A jak se daří u vás, co nového?

Reklama

Přidat komentář