Reklama

na holou nebo ne ?

Jan (Ne, 2. 7. 2017 - 23:07)

Trest bití je nehumánní, proto používáme něco moderního. Sebereme telefon zaheslujeme PC a uvidíte že dítě dojde samo aby dostal jiný trest. V tu chvíli nastupuje opravdoví trest. Místo 14dni bez internetu si může vybrat několik hodin klečení v koutě, Večerka několik dni v 7 a pod.

Marijánek (Ne, 2. 7. 2017 - 19:07)

Pokecá nějáká holka o výprasku.Napiš mi na [email protected]

... (Ne, 2. 7. 2017 - 08:07)

Hm, to je váš problém,...Příště ať ti dá pořádně prutem

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

Takových holek je plná...Hm, to je váš problém, když nevěříte. Ne můj.

. (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

Takových holek je plná doktorka.

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

máš dělat, chlapče?...Já jsem ale holka, to bude nějaký omyl. Nebo neumíte číst?

co (So, 1. 7. 2017 - 17:07)

No, jjá jsem byla dneska...máš dělat, chlapče? zajít si za psychiatrem.

Ivča (So, 1. 7. 2017 - 16:07)

No, jjá jsem byla dneska bita za masturbaci. Mamča mě přistihla s rukama v kalhotkách, když mě tak viděla potřetí, abych toho okamžitě nechala. Byla jsem drzá a hubatá, řekla jsem v tom vzteku, že je to moje pí.. a můžu si s ní dělat co chci. Přiletěl mi lepanec a rozkaz "Svlíknout". Seřezala mě vařečkou tak, že jsem se počůrala. Když jsem se vysprchovala a uklidila loužičku, musela jsem ještě půl hodiny klečet. Teď budu mít jelita nejmíň týden. Co mám dělat, když to potřebuju aspoň dvakrát denně? Už aby mi bylo 15 a mohla jsem mít opravodvý sex!

Verča (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Za to jsem taky dostávala a...znám taky, a když jsem byla s vystrčený zadkem, tak švihanec taky sm tam zajel na .... mamina měla šlauch

Majka (Ne, 16. 4. 2017 - 20:04)

U mě je masturbace za 15 ran...Za to jsem taky dostávala a ne jenom přes holou prdel občas to schytala i pipina a to řemenem

Majka (Čt, 30. 3. 2017 - 16:03)

U mě je masturbace za 15 ran řemenem.

Bohous (Čt, 30. 3. 2017 - 15:03)

Na prazdninach bratranec zlobil,teta jej chytla,svlikla donaha pres jeho odpor a ryk.Byl rudy studem a brecel,tety jej nechala vyckavat na tu hrozici chvili,kdy dostyne na holou vareckou.Byly tam totiz i sestrenice a jeji kamaradka.Zjistil jsem,ze mne vzrusuje, jak se zajmem a s usmevem na rtech pozoruji bratrancovo ponizeni a rozpaky,jak si spitaji. Musel si lehnout na zada,nohy skrcit v kolenou y roztahnout.Snazil se dat dlane pres diru,mne vzrusovalo,jak to holky chtej videt,tak jsem mu ty pulky roztah a holky mu ty ruce daly pryc,aby dobre videly.Pak ho teta velmi silne vypraskala vareckou,to uz nebrecel jen studem,ale bolesti.Po exekuci plny vzteku vyskocil,chtel uect,teta mu porucila lehnout,tak lezel a brecel,holky se smyly a obcas ho placly,tak ze pridal na intenzite breku.Jednani holek mne vzrusovalo.

Josev (Čt, 31. 5. 2018 - 16:05)

dobrý den,
máme kluka(8)...Nase Bara 8 let dostava normalne 25 ran pasek na holou

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

Jak často?

Darin (Čt, 31. 5. 2018 - 16:05)

Já souhlasím, děti jsem...100 ran rukou na kalhoty pak 50 ran pasek na holou a potom 25 ran rakoskou

zadek (Ne, 5. 3. 2017 - 22:03)

Ahoj já nevím proč dnes ve škole nemůžou mlátit děti na holou prdel . Alespoň 25 s proutkem z lisky . Pretože dnesni deti jsou velmi hrube na učitele a spolužaky. Znám takové kluka ze 6 třídí který si dovoluje na spolužáky . Furt se pere s mlatšima a í na dospělé . Je to vulgární a nnevichovani dítě . Říká o svojí matce že chcipla na černí parky . On by potreboval na holou tak aby nani 14 dni nesedl minimalne 100 na holou s vařečko od té své mami co oni žika .

Verča (Pá, 3. 3. 2017 - 12:03)

To jsi byla řezaná i jako...noo, řekla bych ,že ano

Maturantka (Pá, 3. 3. 2017 - 08:03)

Ahoja Peti, u nás úplně...To jsi byla řezaná i jako maturantka?

Verča (Čt, 2. 3. 2017 - 06:03)

u mě za školu, lhaní atdAhoja Peti, u nás úplně stejně. nejvíc však za školu. Mamina to měla dle známek. Trojka byla 30 ran, čtverka 40 ran a pětka 50 ran. Muj zadek si užil až do konce střední :-)

Petra K. (So, 25. 2. 2017 - 08:02)

A za co to bývalo? A kdy? V...u mě za školu, lhaní atd

Reklama

Přidat komentář