Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Iveta (Po, 2. 5. 2016 - 13:05)

Taky mi pomohly tyto přístroje (Oberon jako diagnostika a Bikom jako léčení) JENŽE?! Musíte si najít centrum, kde vás neokradou a nevnutí vám i 10 drahých návštěv, jak v např. v Biorezoně v Praze. Stačí opravdu 2-3 návštěvy. Byli jsem u MUDr. Špačka v Ostravě a pak u p. Fričové kliniky Bioret (Praha). Máme po problému s alergií i u dědy 66 let i u syna 5 let.

Milan (So, 30. 4. 2016 - 17:04)

Myslel jsem něco na deprese,...Pomohl mi Oberon a plasma.
Měl jsem prý Toxoplasmu a jak jí zničili, tak najednou křeče a deprese přestaly.
Nevěděl jsem, co si o tom mám myslet, tak jsem je nechal, ať ukážou co umí a jsem nadšený.

alt1 (St, 9. 10. 2013 - 21:10)

Já jsem u ní kdysi byla....Dik, prvni normalni informace. Aspon to nebylo tolik o penezich. Slysel jsem o lecitelich, kteri taky nepomuzou, ale chteji za to spoustu penez.

Lenko (St, 9. 10. 2013 - 17:10)

kdyby sis pokecla někde u vínka s lidmi normálními nebylo by ti líp? Taková hovada rozesrala manželství našeho dítěte. Když měli dřív rodiče 4 a více dětí, bydleli s bábou a dědou, o které se starali, neměli automatky, pleny na 1X, mixované sračky ve skleničkách , facebooky, PC, televize,tak se nikdo nenudil protože na to nebyl čas a rodiny trávili i čas pospolu buď při práci nebo večer při vyprávění a byly většinou zdravé. Dnes nejenže je krize ekonomická ale hlavně morální. Náboženství a jiné demagogie jsou a byly jen prostředkem k vymývání hlav.
Bedka

Lenka (St, 9. 10. 2013 - 12:10)

A jak to vis? Byl jsi u ni...Já jsem u ní kdysi byla. Bylo to ještě v době, když léčila doma ve svém bytě, je to tak 2-3 roky. Byla jsem tam asi 3x, léčení vypadalo tak, že předávala energii rukama, které držela myslím u mé hlavy. Trvalo to tak asi 10 minut, víc snad ani ne. Nic jsem přitom necítila, neměla jsem pocit, že by mi to nějak pomáhalo a protože ani dojíždění k ní pro mě nebylo úplně jednoduché, tak jsem to po těch 3 sezeních vzdala. Je fakt, že si nikdy neřekla o peníze, ale vždycky si aspoň nějakou částku, kterou jsem jí sama nabídla, vzala. Měla jsem od ní i fotku, kterou jsem si měla dávat na noc pod polštář. Nijak mi to léčení nepomohlo.

alt1 (Ne, 6. 10. 2013 - 19:10)

Mezi šarlatány rozhodně...A jak to vis? Byl jsi u ni nebo u ni byl nekdo znamy? Nebo te to jen tak napadlo? ja nevim, jestli neco umi nebo ne, ale porad ji nekde nekdo pomlouva, je tu na ni vlakno, a ani jednou jsem nenasel, ze by u ni nekdo byl a overil, ze nefunguje. Vzdycky si nekdo precte jeji stranky, hluboce se zamysli, a hned vi jak to je.

Jestli jsi u ni opravdu byl, tak napis detaily. Pokud jsi u ni nebyl, tak jsi dalsi z mnoha kteri jen zvastaji o necem o cem nic nevedi.

Omlouvam se, ze mam takovy blby zvyk, ze kdyz nekdo hodi nejakou pomluvu nebo i neco jineho, zajima me jak na to prisel:-).

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 23:06)

Musíš si najít dobrého...nějak tentvůj příspěvek nedává smysl:)

čau (St, 10. 6. 2015 - 22:06)

Jo, včera o těch...Musíš si najít dobrého homeiopata nebo hledat sama!!!!mě homeopatie pomohla ....ale za ty homeopaty bych ruku do ohně nedala...
Když jsem neměla tisíce...hledala jsem sama a povedlo se.. Dam ti radu....nedáš tisíc nepomůžu.. Blbost kdo chce pomůže!!!!

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 22:06)

Myslel jsem něco na deprese,...chtělo by to vědět kdy to začalo, jak se projevuje, atd. Je tam víc léků a každý na na něco, záleží co je u tebe ted z těchto potíží dominantní Př. úzkosti, strachy ars.album, deprese nějaký druh natria atd. Ale taky to není lusknutím prstu, i když někdy ano:)

Steve (St, 10. 6. 2015 - 22:06)

Myslel jsem něco na deprese, úzkosti, psychosomat.potíže a tak. Mám trvalý třes svalstva a nevím co proti tomu. Asi nejspíš na to bude Homeopatie krátká.

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 22:06)

Jo, včera o těch...zatím jen vím, že jsi smutný a naštvaný

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 21:06)

Jo, včera o těch...Já nevím co ti je.

Steve (St, 10. 6. 2015 - 21:06)

Jo, včera o těch číňanech hovořili, taky jsem to viděl.

AKITA: Co by v homeopatii pomohlo na můj případ? Doktoka zkoušela mi něco na očištění (nějaký 2 druhy, už si nevzpomenu název) ale nepomohlo to nijak. :-(

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 20:06)

Ano není to úplně nová...Já dělám homeopatii, ale jsem ráda za to:) Někteří konečně pochopili, že léky nejsou všechno.

Dalibor (St, 10. 6. 2015 - 20:06)

ano už jsem to slyšela...Ano není to úplně nová informace,nové je to,že do chtějí jít i naši doktoři a že to bude oficiální jakoby moderní nemocnice a třeba i plecená zdravoní pojišťovnou.

Dalibor (St, 10. 6. 2015 - 20:06)

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/314178-misto-pilulek-jehly-a-bylinky-prvni-ceske-centrum-cinske-mediciny-je-tu/

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 20:06)

Dnes jsem v rádiu...ano už jsem to slyšela loni, prý budou vyučovat na LF.Konečně aspon něco

Dalibor (St, 10. 6. 2015 - 20:06)

Dnes jsem v rádiu zaslechl,že jde naše republika konečně cestou Čínské medicíny,že doktoři konečně dostali rozum a chtějí s Čínskými lékaři spolupracovat,začít léčit bylikami atd.Zdá se že snad i tady časem zvítězí zdraví rozum nad bezohledným mamonem,získaným prodejem chemických léků,bez ohledu na lidské zdraví.

P.R (Po, 16. 3. 2015 - 16:03)

Filipským 4:6
" Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu."

Pane Bože! (Út, 25. 6. 2013 - 09:06)

na tom nic není,ale asi by...Vy s tím naděláte. Mně by nenapadlo nic špatného, tak si dala "Masáže u Evičky". Abyste se z toho neposrali. Proč vadí Evička? vždyť když vylezu ven, hemží se to zdrobnělinami všude, i báby si říkají, Věruško, Mařenko, Jaruško...tak proč by ženská nemohla mít masáže u Evičky? Řešíte tu kraviny.

Reklama

Přidat komentář