Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

ono (Po, 24. 6. 2013 - 15:06)

Reakce na Marcelu. Vážená...na tom nic není,ale asi by bylo lépe psát u Evy nebo reflexmasáž u evy apod.jedni tu zbytečně křičí o podvodu,vy Evi se nedivte zcela,když si zadáte masáže u evičky na net a hledáte na vás recenze vylezou na odkaz evičky samé erotické stránky,oni tak vábí zdrobnělinou a vy jistě už asi nebudete malé děcko,nebo nevím zda jste psala ale příště zadejte název salonu,dále myslím jste psala že jste zaměstnanec,název ale je masáže u evičky nebo jak se jmenuje,nemluvíte jasně a tím si jen koledujete o tohle domýšlení a reakce

Jox (Čt, 1. 1. 2015 - 07:01)

Tak Vám všem do nového...Jo dík, nestěžuju si :-DDD

Dalibor (Čt, 1. 1. 2015 - 01:01)

Tak Vám všem do nového přeji roku hodně zdravíčka a hlavně tobě Joxi.Taky všem,kdo hledá pomoc,ať ji nejde,ať zbytečně netrpí a uzdraví se.

soukromý věřite (So, 6. 12. 2014 - 07:12)

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na [email protected].

Indigo (Čt, 6. 11. 2014 - 12:11)

Když se tady chce člověk rozhlédnout a udělat si názor, je dobré kouknout třeba na nové téma "ozonoterapie", a na jeden z nejmoudřejších příspěvků tam: Nejlepší ozonoterapii dělají tam a tam, protože do ozónu přidávají kolagen. A jsme dema, ne :-)?

Dalibor (Út, 4. 11. 2014 - 14:11)

Asi máte pravdu.Je lepší žít v najivní nevědomosti a na případné zdravotní potíže pokrčit rameny a říct si.Víc jsem pro sebe udělat nemohl,vždyť jsem poctivě dodržoval rady odborníků. A vo tom to je.

názor (Út, 4. 11. 2014 - 08:11)

Udělej si exkurzi např. do...Jenže tohle tento typ lidí nechce slyšet.

Stejně jako statistiku, kde je delší lidský život, jestli u kmenů co žijí přírodně na bylinkách nebo v moderním světě.

Nejhorší jsou extremisté na obou stranách oné pomyslné barikády.

! (Út, 4. 11. 2014 - 08:11)

Koukám,že v tom máš...Udělej si exkurzi např. do Somálska, tam umírají děti (i dospělí) i na úplně banální nemoci, nebo jen díky tomu, že nebyli naočkováni. Ta tzv. hrozná medicína by tam mnohým zachránila životy.

! (Út, 4. 11. 2014 - 08:11)

Jméno nevím,protože jak...Ty jsi lhář, co?

Dalibor (Út, 4. 11. 2014 - 07:11)

pěknej magor... Nutně...Koukám,že v tom máš jasno,ale to já taky.Raději budu magorem a žít s pocitem,že jsem pro zdraví své a svého dítěte udělal to nejlepší,protože až na nachlazení tak jednou za rok nemá žádné zdravotní potíže,což u většiny rodičů a jejich dětí kolem sebe vidím úplně jinak.

jsi (Po, 3. 11. 2014 - 23:11)

Jasně,tvůj názor ti...pěknej magor... Nutně potřebuješ pomoc medicíny :-)

Dalibor (Po, 3. 11. 2014 - 21:11)

Jasně,tvůj názor ti neberu,ale nejde o tvrzení jednoho,či pár doktorů.Tyto názory pozoruji již pár let a v podstatě mi je doktor nepotvrdí jen vyjmečtně.Takže moc dobře vím co říkám.Navíc jde o ty samé zkušenosti více lidí.Když to zkrátím tak jen musím říct že je škoda,jak lidi bezhlavě důvěřují moderní medicíně.

názor (Po, 3. 11. 2014 - 20:11)

Jméno nevím,protože jak...Ty máš pochyby o mentalitě zdejších pisatelů?
Já mám zase pochyby o tvé soudnosti a umění vyhodnocovat informace. Nějaký doktor něco pronese a ty to hned bereš jako absolutní pravdu, kterou vzápětí vytrubuješ hrdě do světa.
Tím netvrdím, že neexistuje farmaceutická lobby a ne všichni lékaři jsou neovlivnitelní.
Ale tvrdit bláboly, že moderní medicína škodí, může jenom blb. Je potřeba mít trochu inteligence a znát, co všechno do "moderní" medicíny patří.

Dalibor (Po, 3. 11. 2014 - 19:11)

Jméno nevím,protože jak jsem napsal,řekla to doktorka mojí těhotné švagrové a i kdybych ho věděl,tak ho zrovna tady určitě napíšu,jelikož mám docela pochyby o mentalitě zdejších pisatelů.Ostatně jsem teť vzpoměl,že když jsem chodil ze synem,k pravidelný kontrolám a zmínil se,že bych raději,aby mu doktorka prášky nepsala,tak řekla,že pokud to nebude vyloženě nutné,žádné prášky psát nebude(šlo jen o preventivní rozhovor)že sama svím dětem raději vaří bylinky a snaží se je od chemie uchránit a to už je cca 5 let.

Dalibor (Po, 3. 11. 2014 - 19:11)

Nikde jsem to nečetl,nechápu,že stoho děláte takovou vědu.Stačí se doktora zeptat co je na tom pravdy,nebo spíš pár doktorů nezávisle na sobě.Oni jsou totiž doktoři malí páni a nic jiného,než tyto sračky předepisovat i když moc dobře ví,jak tím každému škodí.

leda ta kráva (Po, 3. 11. 2014 - 15:11)

Tak to by mě taková...Eleková... Úchylná je na to dost

napiš jméno (Po, 3. 11. 2014 - 13:11)

V podstatě každý chemicky...Tak to by mě taková doktorka teda zajímala. která místo očkování doporučí uvařit čajík, jako účinnoý prostředek. Fakt, zajímalo by mne to.

Jakých že to (Po, 3. 11. 2014 - 12:11)

V podstatě každý chemicky...lékařů je to názor? Kdepak jsi to četl? A vezmi si nějakou tu dubovou kůru, blouzníš z horečky...

Dalibor (Po, 3. 11. 2014 - 10:11)

Jaká studie?Toto je názor samotných lékařů,já jen prodávám jak jsem nakoupil.

názor (Po, 3. 11. 2014 - 07:11)

V podstatě každý chemicky...No jo, zase perlíš. Ale výsledky tvé studie jsou velmi zajímavé a překvapující. Myslím těch 15 let. Ve kterém odborném peroidiku jsi to publikoval? A na kolika lidech jsi prováděl studii?

Reklama

Přidat komentář