Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

ten (St, 1. 9. 2010 - 10:09)

Televize natočí zábavný...pořad Vám vzal vítr s plachet? To je reakce naštvaného kluka.Nedělejte z lidí blbce.

Ježíšikriste... (St, 1. 9. 2010 - 10:09)

lidi!!! nepropásněne tohle!...Televize natočí zábavný pořad, a lidi nad ním budou hloubat...
Zřejmě ta samá sorta co o sobě říká že sleduje denní tisk, a myslí tím Blesk. Jestli někdo z vás potřebujete vážně mudrovat nad pořadem Za zrcadlem, radím mu nekoukat na Toma a Jerryho. Padají tam z výšek, topí se, střílejí po sobě, úplný masakr. Tak aby z toho dotačný neměl šok a nevolal na Ochranu zvířat...

Šárí (St, 1. 9. 2010 - 09:09)

Sysifos coby nepřítel alternativy?

Tedy nevím, jak ostatní alternativci, ale já kdybych hledala nějakého nepřítele, tak bych mířila výš. Sysifos jsou pro mě jen stránky s počtením, při němž obyčejně udiveně zavrtím hlavou, a občasný trapas Bludných balvanů. (BB mi přijdou trapné nejen kvůli Sysifovcům, ale i kvůli těm alternativcům, kteří cítí potřebu se proti této ceně nějak vážněji ohražovat a bránit-nevidím důvod, proč na toto podivné divadlo tak plýtvají silami.)

se můžeš podíva (St, 1. 9. 2010 - 08:09)

Tak jsem to včera propásla...http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1185998354-za-zrcadlem/

Eliška (St, 1. 9. 2010 - 08:09)

lidi!!! nepropásněne tohle!...Tak jsem to včera propásla a to jsem se fakt chtěla dívat. Jaký to bylo?

DŮLEŽITÉ!!! (Út, 31. 8. 2010 - 21:08)

lidi!!! nepropásněne tohle! :-)))

Za zrcadlem
31. 8. 2010, 22:05 - ČT 1
Dokument, 35 min, Skryté titulky

Léčitelství aneb v zajetí bioenergií. Proč i člověka moderní doby přitahují věci tajemné, mnohdy iracionální, věci mezi nebem a zemí? Kde se bere zájem o astrologii, tarot, šamanské rituály či exotické léčebné metody? Moderuje T. Hanák

Léčitelství je součástí psychotroniky a jedná se o určení diagnózy a následně i o léčbu pomocí bioenergie, tj. vědě zatím neznámé energie.Z historického hlediska o léčitelství a léčitelích pohovoří etnoložka PhDr. Dana Motyčková a společně s PhDr. Danuší Sedlákovou z Národopisného oddělení Národního muzea se podíváme na magické pomůcky používané v léčitelství, různé ochranné škapulíře, votivní předměty, délky Ježíše Krista, morové stuhy atp.Tomáš Hanák se v tomto díle zúčastní kursu reiki Borise Tichanovského a osvojí si hlavní zásady léčení s pomocí Boha. Dostane od něj recept na to jak být zdravý a šťastný. Dále se pokusí „znovunapojit“ působením energie
chiropraktika a léčitele Dr. Erica Pearla z USA.Tomáš požádá o spolupráci figurantku paní Jaroslavu Kluzovou, vážně nemocnou s bederní páteří, aby pokusně vyzkoušela různé léčitele. Vydáme se společně s nimi za Ing. Josefem Schrottrem a léčitelem Josefem Olšou. Diagnostikují pomocí automatické kresby a léčí bioenergií. Poté navštívíme senzibilku Marii Benákovou, která vidí auru a dokáže správně diagnostikovat problém paní Benákové.Taje a možnosti léčitelství komentuje z vědeckého hlediska známý neurolog z Motolské nemocnice Doc., MUDr. Martin Bojar, CSc. a psycholožka PhDr. Eva Boháčková.

každý (Út, 31. 8. 2010 - 20:08)

vždyť ty jsi myšlenkově...máme svou 13.komoru

Ale (Út, 31. 8. 2010 - 20:08)

jdi, bobečku!

Brouku broučku (Út, 31. 8. 2010 - 20:08)

nedávno jste se tu Grygarem...vždyť ty jsi myšlenkově tak vyprázdněný, že se chytáš našich vlastních poznámek a názorů.
Říkáš: "Stačí se podívat na dr.Grygara.Na něm je tak patrné,že si myslí něco jiného než co se po něm požaduje.Ale ve svém postavení nemůže jinak."

To se chytáš mého vlastního staršího příspěvku, ve kterém jsem poznamenal že Grygar předseduje Sysifu, ale zároveň se buší do prsou coby pravověrný katolík (a tudíž věřící v "z mrtvých vstání"), což nepasuje dohromady.

Víš v čem je mezi námi rozdíl? Já si Grygara vážím, stejně jako si vážím všech inteligentních tvořivých lidí. Můžu s nimi v lecčem nesouhlasit, můžu si z nich dělat srandu, ale vážím si jich. Já si na rozdíl od tebe můžu dovolit dělat si z Grygara srandu, protože se orientuju v tom co a proč dělá, a dokážu rozlišovat. Ty si nemůžeš dovolit dělat si srandu z ničeho, protože ničemu nerozumíš, a nic nechápeš. Papouškuješ cizí názory, a jsi zmatený natolik, že se chytáš i názorů těch s kterými "polemizuješ". Uvozovky mají naznačit že to z tvojí strany není skutečná polemika, ale jenom takové slintání, víš :-) ?

a ještě (Út, 31. 8. 2010 - 18:08)

nedávno jste se tu Grygarem...budou, ale až se jim to bude hodit.Pak přijdou na řadu citace z Heřta.

Šarlatán (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

ani já nejsem členem...jseš v Sysifu, jseš alternativec....jen tak dál,když se dva hádají třetí se směje... chichi. A co ti co zdraží elektřinu o 20%, ti jsou také zdravého rozumu?

Baudyš a zbraně (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

http://www.gunlex.cz/?p=1257

Sysifos (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

nedávno jste se tu Grygarem...ani já nejsem členem Sysifa, to jen alternativci mají pocit, že každý, kdo má zdravý rozum, je v Sysifovi..potřebují nepřítele, tak si ho spojili se Sysifem..

Ministr (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

až budeme mrtví, ať se o...Jo máte pravdu, v té době se ale ministrem stával kde kdo..pistole měl zřejmě rád pořád, protože byl šéfem nějaké organizace lidí, co toužeji mít zbraně...byl to mizerný ministr...dokonce byl snad mistopředseda vlády..

Poslyš kreténe, (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

já nejsem člen Sysifa, a...nedávno jste se tu Grygarem oháněli.

Jo, (Út, 31. 8. 2010 - 17:08)

...ale jeho žena resp. ex...až budeme mrtví, ať se o nás mluví dobře. Ale zkoušet nějak omlouvat Baudyše jeho bývalou ženou, jako že co ona dělá dobrého, to je marnost. To je čistě její zásluha, ne jeho.
A nemyslím si, že by jeho astrologie byl důsledek nádoru. Prostě jenom pragmaticky vyčíhnul co frčí a sype.
Ty historky o prostřeleném letadle jsou mi ukradené, to je folklór. Byl to mizerný ministr, což platilo před jeho smrtí i po ní. A pistoli v letadle měl, ať už ho prostřelil kdokoliv. Nosí rozumný člověk v jeho tehdejším postavení, s ochrankou a veškerým servisem do letadla pistoli? Nenosí. Už to samo o sobě vypovídá o ledacčem, ať už se z té jeho střílelo nebo ne. Ale asi jsme někde udělali chybu my všichni - dopustit aby se ministrem obrany stal zastydlý pistolník a potenciální astrolog je horší, než vystřelit si v letadle. Mnohem horší :-).

stačí (Út, 31. 8. 2010 - 16:08)

se podívat na dr.Grygara.Na něm je tak patrné,že si myslí něco jiného než co se po něm požaduje.Ale ve svém postavení nemůže jinak.

Poslyš debílku, (Út, 31. 8. 2010 - 16:08)

si dáváte vy. Nejhorší...já nejsem člen Sysifa, a nikdo by mě tam nedostal, dokud Grygar bude přijímat tělo páně. To jenom tak mimochodem.
A ta tvoje vševědoucnost, kdo je kdo a co dělá, to je pro vás alternativce typické. Takže pasuje :-).

Paní Baudyšová (Út, 31. 8. 2010 - 16:08)

...ale jeho žena resp. ex žena neb si těsně přes smrtí vzal někoho jiného, je absolutně super ženská, dělá v nadaci Naše dítě a je úplně bezvadná..já si fakt myslím, že to jeho astrologické blbnutí bylo vlivem té nemoci, měl ji hodně dlouho..on kromě toho prostřelování (ale byla to práce lidí z ochranky) hlavně někde pronášel nějaké neuvážené projevy....no budiž mu země lehká..

vlastňáka (Út, 31. 8. 2010 - 16:08)

si dáváte vy. Nejhorší kombinace pro život je učený pitomec. A jestli jsou všichni členové Sysifa takoví.......

Reklama

Přidat komentář