Reklama

Erotická masáž pro ženy

Martin = (Ne, 20. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj Lindo, četl jsem zde...HONIČ

Mára (Ne, 20. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj Lindo, četl jsem zde...Martine, ty máš nějakej pocit, že tahle diskuse patří Lindě?

Martin (Ne, 20. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj Lindo, četl jsem zde Tvoje příspěvky a celkem Ti fandím. Nevím ale, proč tady pořád reaguješ na blbečky, kteří z toho co píšeš, mají akorát prču a tím, že jim odpovídáš, jim akorát přihráváš. Sedí doma u bedny, nudí se, nemají co dělat a vnucují se. Měli by si založit vlastní diskuzi typu "sem si pište blbečkové". škoda, že už jsi sem nenapsala svůj poslední zážitek z masáže. Tak trochu jsem čekal, že se Ti to asi jednou zvrhne :-), mám i pocit, jestli do tebe není pan masér trochu "kopnutý". Je to ale jenom můj pocit, možná se tomu i zasměješ :-), ale myslím, že si to s ním jednou rozdáš :-D. Nezlob se ;-)

ha ha (Pá, 18. 1. 2013 - 22:01)

ha ha ha bacha lindomasére ,...konečně Sommerová dosáhla orgasmu...prčá....ha ha ha

Jano, vzdej to, tady to nemá smysl. Jedině když máš smysl pro nablblý humor.
A proto jsem tady.

Markéto, pověz nám, jak tě vyrazil zeťák.

jééé (Pá, 18. 1. 2013 - 22:01)

Nebožákovi? :D aha, kdyby...ha ha ha bacha lindomasére , další konkurent se tu šplhá po tvých zádech!a zase ženský nick ha ha

Jana (Pá, 18. 1. 2013 - 22:01)

Nebožákovi? :D aha, kdyby ses na to podíval, takk zjistíš, že podle tebe nebožák je tam jen jeden a není teda moc starej, žádnej dědoušek :D, je tam mnohem více bab :)

jéřiš (Pá, 18. 1. 2013 - 22:01)

Vy už fakt podezřváte...tak vono je to nakažlivý, ale má pravdu, pžedsedu, ta tady dělá reklamu jinému nebožákovi

Jana (Pá, 18. 1. 2013 - 22:01)

máš nový nick masére?...Vy už fakt podezřváte každého :D Já neřekla, že stím, co tady píše Linda(ať už je to kdojeto),souhlasím, nesouhlasím a proto ty příspěvky už nečtu.
ne, nemám novej nick, já nejsem žádnej masér .. já sama totiž chodím sem masaze-luxury.cz, tak proč bych měla bejt nějaké maser, do kterého se tady každej naváží? :D

?? (Pá, 18. 1. 2013 - 20:01)

Já nevím, v téhle diskuzi...máš nový nick masére? seš fakt nenápdnej,zjevně nemůžeš sehnat kšeft.

kecáš (Pá, 18. 1. 2013 - 20:01)

Je to o tom co pozadujes...proč v pytli ty kecko, já vyžaduju mnoho druhů sexu a všedhny ti muži nabízejí, seženu sto lidí na něžné milování, na sadomaso, seženu subíky , tantru cokoliv, všecno na seznamkách j k mání , lízání kundY CELÝ NOCI , hlazení.....seš zavolstalej dědula směšnej.

Jana (Pá, 18. 1. 2013 - 20:01)

Já nevím, v téhle diskuzi je to fakt na havu. Ať si každej píše s kým chce, ať si klidně píše sám se sebou, vždyť je to fuk. Když se někomu nelíbí příspěvky Lindy, tak je může přeskočit, když vidíte jméno. Akorát tu do sebe všeci šijete. Já mám takové masáže taky ráda, chodím pravidelně k masérovi jménem Max a ano, přiznávám, líbí se mi to. A které ženské ne? Které se nelíbí, když se jí někdo smyslně dotýká a dokáže ji navodit krásný pocit? Vy, které řeknete, že se vám to nelíbí, tak si akorát lžete do vlastní kapsy. Je úplně jedno, jestli teď máte manžela nebo ne, Teď jde o princip:líbí-nelíbí... Někdo hold nemá štěstí, aby měl chlapa citlivého doma, někdo ho doma nemá vůbec, někdo to prostě chce jen vyzkoušet a tak jde. Není třeba za tím hledat něco jiného. Můj názor,teď se můžete do mě klidně pustit :)

p.jojo (Pá, 18. 1. 2013 - 09:01)

lžeš ty, tohle jso fakta ,...Je to o tom co pozadujes ...
Pokud mas nizke naroky a staci ti jen tvrdy muzsky sex budes spokojena
Pokud potrebujes "zensky sex" tedy narocnejsi citlivejsi pristup budes v "pytli".

fakta (Čt, 17. 1. 2013 - 18:01)

Berme teoreticky ze...lžeš ty, tohle jso fakta , jdi si na seznamky a uvidíš sám, jakáý se tam nabízí sex, to samé je v reálu.Mám celé roky sex ze seznamek.

p.jojo (Čt, 17. 1. 2013 - 18:01)

když to vezmeš...Berme teoreticky ze nelzes.
"Kvanta" je kolik?
Co je tva "kvalita?
Podivej ja mel jednu milenku a tu by uspokojil naprosto podprumerny chlap ta zenska se udelala doslova po par minutach soulozeni nepotrebovala ani predehru.
Byla silne vzrusiva u ni nebyl problem v tom zda bude mit s chlapem orgazmus ale v tom ktereho si na ten orgazmus vybere.
Ona nechapala povzdechy jinych zen ohledne postele naopak ji masaze ci jemnosti vadily nepotrebovala je.
Pokud mas tuhle abnormalitu pak chapu tvoje nazory :-)

vyvracet (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

protože jsi na ně nikdy...ti to nebudu,vůbec nic o mě nevíš,tak to nemůžeš posoudit.

.. (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

je to možné pochopit.Ale v...protože jsi na ně nikdy neměla, nevěříš si a myslíš si že starej dědek tě spíš přijme.

I tak (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

no jo anonymka je na starý...je to možné pochopit.Ale v jednom máš pravdu,na zajíčky jsem nikdy nebyla.

.. (Čt, 17. 1. 2013 - 16:01)

Jestli bereš Anonymku =...no jo anonymka je na starý dědky, proto skočila po Lindě a proto sousznělA S jOJO, s dědou se cítí silná, na mladýho nemá...

(Čt, 17. 1. 2013 - 16:01)

Ja to beru statisticky nikoli...
když to vezmeš statisticky je to to samý......všichni udělají cokoliv , měla jsme kvanta milenců a všichni mi cpali různý praktiky v posteli. Zažila jsem jen jednoho co mu to nešlo a ten dodnes hledá milenku ....všechny ho poslaly někam.

To co píšeš jojo se dělo v minulým století a nebo žiješ na Ukrajině

Tak (Čt, 17. 1. 2013 - 15:01)

píšu k tématu a znám tě,...S napiš,co mi chceš říct a neschovávej se,vím,že tady píšeš.

Reklama

Přidat komentář