Reklama

Erotická masáž pro ženy

Petra (Pá, 7. 10. 2011 - 12:10)

To Standa: vidíš tady některou, která by se chovala jak píšeš?

Tak nechápu, proč prudíš na tomto tématu.

Obě pokolení si opravdu nemají co vyčítat, to je můj názor, ale napíšu to slušně, na rozdíl od tebe, chce se mi dodat kokotku, ale neudělám to:-)))

No a abych se vrátila k tématu: je zvláštní, že mi žádná z vás neodpověděla na otázku, jak to probíhá, takže to muselo být tak super, že z toho nemůžete mluvit - psát, nebo to nestálo za řeč:-)

Standa (Čt, 6. 10. 2011 - 08:10)

Ženský vy jste krávy. Když jse chlap do bordelu, to máte keců. Ale vy tomu vašemu bordelu říkáte masáž s erot. nádechem. Tak kdo je větší debil. No jedině vy ženský.

maser.amater@se (St, 5. 10. 2011 - 16:10)

Amatér se zájmem o masáže rád poskytne ženám do 40 let citlivou, relaxační masáž celého těla s erotickým nádechem ve Vašem prostředí. Zakončení dle dohody.
Prvních 10 žen zdarma, poté 500,- Kč za hod.

Martina (Út, 4. 10. 2011 - 06:10)

Taky čekám na scénář z masáže a nic.

Petra (Po, 3. 10. 2011 - 10:10)

A jak to tedy vlastně probíhá? Budu ráda, když se podělíte, je to dost citlivé téma a myslím, že by to uvítaly i ostatní, které o něčem podobném přemýšlí.

Lucka (Ne, 2. 10. 2011 - 23:10)

Tak jsem ráda, že jsem zavítala na tyhle stránky. Dala jsem si senzuální masáž k narozeninám. Bylo to něco tak báječného, že...Ještě děkuji Blance za doporučení.

Lenka (Ne, 2. 10. 2011 - 14:10)

Ahoj,není problém...ahoj Petre, ja mam taky zajem o erotickou masaz, chtela bych vedet jak to probiha??

Martina (Ne, 2. 10. 2011 - 14:10)

Koukám tady z5 na tu diskuzi, ale nikdo nepíše jak to tam probíhá. Svlíkám se celá, nebo jsem nahoře bez? Mužu si odložit na lehátku, nebo se musím svlíknout někde v kabince a promenádovat se pred masérem nahá? Dost mě to láká, ale jsem dost stydlivá, tak nevím.

Tom (Út, 1. 1. 2019 - 03:01)

Ahoj nevím jestli uz není diskuze uzavřena kdyztak píšete na [email protected]

Petr (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Já osobně to chci od...Ahoj,není problém provádím aromatické masáže, ale provádím i erotické masáže!
P.

... (Čt, 22. 9. 2011 - 16:09)

http://www.youtube.com/watch?v=SWysy6kBQtE

Jana (Čt, 22. 9. 2011 - 00:09)

http://masazezenam.webnode.cz/

BB (Ne, 11. 9. 2011 - 15:09)

Ne tenhle používá svý...debilku, chudacku... pak chlapi co chodej za kurvama v bordelu jsou vsichni zoufalci a to fakt poradni a ty patris mezi nich

Zvědavý neukoje (Ne, 11. 9. 2011 - 01:09)

A ten masér vás taky šuká, nebo co vlastně při masáži dělá? Nějak si to nedovedu představit.

Kateřina (So, 10. 9. 2011 - 23:09)

Neznáte někoho v Ostravě?? Chtěla bych to vyzkoušet, mít potěšení bez závazků a kontaktů..... pokud ano pošlete mi prosím email na [email protected]

josef (St, 7. 9. 2011 - 14:09)

Ne tenhle používá svý třiceticentimetrový péro , aby takový zoufalky jako jste vy tady, konečně ukojil !! :-D

Iveta (Po, 5. 9. 2011 - 10:09)

Chtěla jsem se zeptat jestli ten masér taky používá robertka.Děkuji za informaci Jana.

Blanka (Pá, 2. 9. 2011 - 10:09)

Nemůžete mi někdo...Lucko. Už jsem to do jiné diskuze psala, tak to nakopčím i sem a dám vám tip.Chodím v Brně už více jak rok na senzuální masáž k velmi zkušenému a i sympatickému masérovi, kterého můžu jen vynachválit. Dělá mimo jiných masáží i senzuální, nebo-li erotické pro ženy. Má pro nás ženy prostě vrozený cit. Chodí k němu i celebrity. Jednu docela známou jsem potkala, když odcházela. Což myslím ukazuje na jeho kvality. Chcete-li, napište mi a já vám pošlu odkaz na jeho webovku a případně poradím co a jak. [email protected]

Lucka (Čt, 1. 9. 2011 - 23:09)

Nemůžete mi někdo doporučit erotickou senzuální masáž pro ženy v Brně? Prosím jen veřejné masérny, či salony. Prostě masáž od profesionála.Nejlépe sympatického.

Jana (So, 27. 8. 2011 - 14:08)

Doporucuji toho masera:

http://masazezenam.webnode.cz/

Reklama

Přidat komentář