Reklama

Roláky a šátky

mike (St, 26. 11. 2014 - 08:11)

Líbí se mi šátky,...ahoj, takže i obrovské huňaté vlněné šály třeba? ty totiž fakt vypdají skvěle....

filip (Pá, 7. 11. 2014 - 21:11)

je tady žena slečna nebo paní které se stalp že měla mužovo sperma na svetru nebo roláku

Martina (Pá, 7. 11. 2014 - 09:11)

Líbí se mi šátky, jakéhokoliv materiálu http://www.blogerky.cz/exkluzivne/luxusni-saly-ktere-vas-nadchnou

??????? ?????? (Ne, 20. 7. 2014 - 14:07)

ne,ne, je to pako vylízaný.
Já si myslím, že je to ženská. Mužskej by věděl pár triků na to jak odstranit jednoho zasranýho tečkovače. Ale ženská, než si v kanclu udělá nehty, namaluje něco na ksicht, tak už je oběd. Pak zkoukne nějaký hadříky na netu a máš konec šichty.
jako počkám ještě chvilku, jestli ty tečky začne mazat a pak jí kdyžtak ten webík trochu předělám, bude mrkat...

Jan (Ne, 20. 7. 2014 - 04:07)

Koukám, že administrátor této diskuze je totálně neschopný, nebo naprosto líný, nebo obojí.
/děkuji za pozornost/

Daniel (Ne, 13. 7. 2014 - 00:07)

Já tři... ale většinou si...Ahoj Karolinko,já miluji svetry a šály,hlavně teda ty pletené a co miluji ještě víc je svazování ve svetříků šálou...Velmi rád by jsem si s tebou o tom chtěl popovídat,nemůžu najít člověka,který tak miluje svetříky a šály,jako ty.prosím dej mi vědět co si o tom myslíš. :-) děkuji

honza (Ne, 29. 6. 2014 - 13:06)

ahoj ja jsem taky na rolaky ale na damské když vidim ženu slečnu nebo paní v roláku nebo ve svetru tak bych jí ho nejraději zebral a zamasturboval si o něj

Pája Max (Čt, 12. 6. 2014 - 23:06)

.IQ tykve se probudilo. Jsi nudný. Asi toho v hlavince máš jen tolik, co se vejde do tečky.

To se pleteš, (Út, 14. 5. 2013 - 14:05)

říkají vám trapáčkové.

Dan (Ne, 12. 5. 2013 - 20:05)

souhlasím s tebou , také se...To máš tedy fajn, žes v manželovi našla tak učenlivého rolákového partnera:-)
Myslím, že by mě potěšilo, kdyby mi někdo dal přezdívku podle roláků. Z mých známých to ale nikoho nenapadlo.

Šárka (Ne, 12. 5. 2013 - 09:05)

Zdravím všechny...souhlasím s tebou , také se v roláku cítím dobře , nosím roláky celoročně , přes léto slabé a s krátkym rukávem nebo bez rukávu , manžela jsem roláky také naučila nosit . Známí nám říkají "roláčkové"

Dan (Ne, 5. 5. 2013 - 15:05)

Zdravím všechny roláčníky, jsem rád, že jsem na takovou diskusi narazil. Sám jsem přesvědčený rolákáč, když nemusím, nic jiného si neoblékám. Mám nejraději lehké vlněné roláky s vysokým límcem, ale v teplejších dnech (jako dnes) vezmu za vděk i bavlněným rolákem.
Pro ty, koho by zajímal pohled na pěkné fotky mužů v roláku, mám odkaz na tento blog: http://turtleneck-lover.tumblr.com/

vilík (St, 5. 3. 2014 - 09:03)

je vážně škoda,že je...Fiona to nedělá, protože s Fionou se dalo hezky poklábosit. Tenhle čůrák je jen zakomplexovanej zmrd zasranej.

Budou tyhle formulace stačit k tomu, aby nám to tu administrátor zas trochu promazal?

Jinak ta diskuze byla zničená, když to tu nikdo nepromazával.

Pokud toho zkurvysyna necháte napokoji - nebudete na něj reagovat a administrátor to čas od času smázne (což nedávno dělal - teď je asi na dovče), tak tenhle dement tečkovanej ztratí motivaci!!

Pája Max (Ne, 2. 3. 2014 - 22:03)

Tečko, jsi ubožák, jen 16 orgazmů a to jsi měl na to celý víkend. Kdyby ses radši koukal na Toulavou kameru místo masturbace. Ale jak tak pozoruju, necháváš se při tom bičovat, že máš potřebu se pak takhle uvolnit?

roláček (Čt, 27. 2. 2014 - 00:02)

je vážně škoda,že je tahle diskuze zničená a jak už jsem psal-mám pocit,že tohle dělá ta vyšinutá dáma s nickem Fiona.

Pája Max (St, 26. 2. 2014 - 23:02)

O velké přestávce a zas tolik orgazmů. Ale určitě se Tečko stydíš za svou inteligenci a za to, co tu děláš, jinak bys to tady vysvětlil.

Pája Max (Po, 17. 2. 2014 - 20:02)

Tečko, jsi opravdu debil. To ti zas odpadla první hodina, že ses musel z toho hned udělat? Moc spěcháš, borci si to užívaj. Jak to tajíš před holkama? Nebo jsi holka a děláš si to robertkem? Nebo dokonce mobilem? Můžeš tady vysvětlit, proč máš potřebu narušovat diskusi? Stejně ti to správce vymaže, snažíš se zbytečně.

wwool (Pá, 7. 2. 2014 - 17:02)

Ahoj všichni...
chci se jen...Ahoj, z ebay strach mít nemusíš. Napiš na email wwool seznam cz, dám kdyžtak kontakt na velmi šikovnou pletařku...dělá parádní svetry..:-)

Karolína (Ne, 2. 2. 2014 - 10:02)

Ahoj všichni...
chci se jen...Ahoj zkus Baghiru :) mám s nimi velice dobrou zkušenost mám od nich čtyři svetry a dvě šály a nikdy jsem neměla sebemenší problém. dokonce si napíšeš i míry materiál, barvu a necháš si udělat nabídku. S penězi není problém oni ti pošlou potvrzení o převzetí a svetr si buď převezmeš v praze nebo ti ho pošlou na dobírku.

Pája Max (So, 1. 2. 2014 - 23:02)

Tečko, jenom třináct orgazmů, docházejí ti síly i kapalina, nachytej si ji, tobě podobní tvrdili, že se tak z těla ztrácejí nejcennější bílkoviny. A to jsi je ztrácel celé tři minuty. Prostě nejsi borec.

Reklama

Přidat komentář