Reklama

Roláky a šátky

de (Čt, 16. 12. 2010 - 12:12)

To by ses asi potil, ne?

sweater_1@yahoo (Čt, 16. 12. 2010 - 12:12)

Tak s roláky nemám...A vedela by ta pani upliest aj hunatu vlnenu kuklu? To by som celkom potreboval. Cez nu by som si dal este pletenu salu a na tele hunaty rolak a uplne navrch bundu s makkou a hunatou umelou kozusinou vovnutri. To by bolo fakt super! Ahojte

Lenka (Út, 7. 12. 2010 - 16:12)

jaké šátky Lenko...Šátky používám klasické bavlněné, mám i dvě palestiny,ty většinou uvazuji přes pusu a nos přes kapucu od péřovky.Jinak mám i dva šátky s otvory pro oči,ty používám většinou při lyžování,na pusu vytáhnu rolák,přes to nakoso šátek s otvory pro oči a helmu s brýlema.

Vlaďka (Po, 6. 12. 2010 - 10:12)

Tak s roláky nemám...jaké šátky Lenko používáš?

Lenka (Po, 6. 12. 2010 - 08:12)

Tak s roláky nemám problém,jedna paní od nás umí krásně plést a udělá mi roláček,či jiný svetr podle mých představ.Jinak v těchto mrazivých dnech chodím pořádně zakuklená,to znamená,že nosím rolák,péřovou bundu s kapucí a na hlavě střídám tři kukly,nejradši je mám tak,abych měla zakrytou pusu a nos,a na vrch ještě kulicha,barevně sladěného s kuklou a rolákem.Když byla minulý týden ta fujavice se sněžením,tak přes tohle všechno a kupucu na hlavě jsem si ještě uvázala přes pusu a nos šátek.Jak chodíte vy ven v tomhle mrazivém počasí???

slušnej (Út, 30. 11. 2010 - 06:11)

Pořídil jsem si krásný luxusní svetr,zapínání až k bradě.
Rolák miluji,ale nějak těžko je v ČR scháním...

sweater_1@yahoo (Po, 29. 11. 2010 - 22:11)

Včera jsem to už nějak...Nadherne citanie., Rad by som sa s Vami damy zoznamil a pisal., mam velmi rad rolaky, moherove svetre, saly, capice a vsetko to prijemne makke a hrejive, upletene z hunatej vlny., zima je uz tu a to je naozaj supeer! Vsetkych tu pozdravujem a napiste. Ahoj

Martin (Pá, 26. 11. 2010 - 10:11)

Ahojte Všichni, máme tady skoro prosinec a nikde nikdo! Že by už roláky vyšly z módy?

KAMAŠE (Ne, 17. 10. 2010 - 14:10)

To je bájo číst tyhle řádky!Také neznám krásnější pocit než mít na sobě pořádně vysoký rolák a pravé pletené kamašky!!!
Když bude někdo chtít může se kouknout na můj profil na www.najdise.cz jméno "kamaše",nebo mi napsat na [email protected]
Budu se moooc těšit! Radek

Lenka (Po, 11. 10. 2010 - 07:10)

Ahoj, pěkně se to čte....Dneska ráno byla pěkná zima,tak jsem si na raní běhání vzala dva roláky,péřovou vestu,na hlavě jsem měla pletenou kuklu s otvory pro oči,přes kterou jsem ještě do úrovně pusy vytáhla jeden rolák a na vrch na hlavě ještě kulíška.Takže úplně teple zakuklená,do uší jsem si pustila mp3 a jenom vnímala hudbu a to jak dýchám přes kuklu a rolák.Občas jsem někoho potkala,akorát jedna paní u našeho baráku na mě delší dobu koukala,asi jsem se jí líbila.

mirha (Pá, 8. 10. 2010 - 12:10)

Ahoj, pěkně se to čte. Dlouho hledám stránky, nebo aspoň témata o pleteném oblečení - o lidičkách, co vzrušujou svetříky, kukličky, kamaše apod., ale u nás nic moc. Takže když jsem narazil na tuhle diskuzi, rád se ozvu.
Líbí se mi roláky a svetry na knoflíky až ke krku - cardigany, kamaše a kukly - ale jen ty co je v nich vidět celý oličej. V zimě si vezmu silné kamaše, slabší rolák a pletený kabát a kuklu a jdu na procházku mezi lidi. Kdýž mám odvahu, tak si dám za úkol takhle oblečený chodit až do večera - tzn, že musím třeba nakoupit, nebo na poštu, ke známým apod. Je to hodně vzrušující. Mám doma asi 20 kukel, patery kamaše a svetry nepočítám. Taky bych rád někoho poznal jako já. Vůbec mi nejde o sex apod., jde jen a jen o svetry, kamáše a kukly.

Lenka (Pá, 1. 10. 2010 - 07:10)

V dnešním mrazivém ránu jsem šla do práce v silnějším roláku /v práci ho svléknu/,ten jsem měla vytažený na pusu,na hlavě čelenku a péřovou vestu.Jak to vypadá,zima se blíží.

Monika (Čt, 9. 9. 2010 - 12:09)

Souhlasím s tebou,před...Ahoj všichni, byli jsme s přítelem ve Španělsku a teď, po návratu domů se stále nemohu zahřát. Dva roláčky nosím od návratu domů neustále. Do práce i doma. :-)Na pláž jsem si rolák nebrala, přesto jsem zjistila po příjezdu do hotelu, že mi přítel jeden rolák do kufru propašoval. Byl tenký s krátkým rukávem, ale o to delším límcem. Tak jsem si ho brala večer, když jsme se toulali městem. Stejně jsem tam byla za exota. :-)

Lenka (Po, 30. 8. 2010 - 18:08)

Dnes jsem byla na procházce...Souhlasím s tebou,před chvilkou jsem se vrátila z venku,vzala jsem si na sebe dva roláčky,jeden těsnější ke krku a druhý bez rukávů,volnější,vysoký až na pusu.Foukal dost studený vítr,ještě jsem přemýšlela o čelence,ale zatím ji nechám odpočívat doma ve skříni.Taky se už nabalujete?

Zdena (Ne, 29. 8. 2010 - 19:08)

Dnes jsem byla na procházce v roláku a vestě.Pěkně se ochladilo,tak proč né?

Lenka (Čt, 26. 8. 2010 - 08:08)

Včera jsem to už nějak nemohla vydržet,večer jsem se oblékla do teplého roláku,te jsem si dala přes pusu a nos a přes to jsem si na obličej uvázala šátek s otvory pro oči a takhle strávila večer u televize a noc.Bylo mi nádherně...,kombinaci šátku s otvory pro oči a roláku používám hlavně při lyžování,to nosím na hlavě ještě helmu a brýle.Pokud není zas tak velká zima,mám přes obličej a na hlavě pod helmou jenom ten šátek s otvory pro oči.Výhoda v uvázání tohoto šátku je v tom,že dobře drží na hlavě a hlavně neleze z nosu a pusy dolů,jako když si dám jenom šátek na pusu a nos.Jenom je potřeba si nechat udělat a obšít ty otvory pro oči.Už se těším na zimu,jak se zachumlám do roláčků.

Martin (Po, 2. 8. 2010 - 22:08)

Ahoj Všichni. Jeli jsme o víkendu na hory, na takový menší výšlap. Hlásili teplo, tak jsem si ani žádný rolák nebral, ale zajímalo mě, jestli někoho v roláku potkám. Byli celkem tři, ale nejlepší byla mladá blondýnka, která šla v modrých riflích, takové šusťákové bundě a pod ní měla pěkný, hrubší tmavěmodrý rolák... Moc pěkné.

Martin (Po, 26. 7. 2010 - 20:07)

Já jsem šla dnes do práce...Jojo, máš pravdu. Taky jsem jich dneska hodně viděl. Nejvíc se mi líbila jedna v tmavě modrých riflích, tmavě modré bundičce a pod ní pěkný červený rolák... Už to konečně začíná. :-)

Monika (Po, 26. 7. 2010 - 15:07)

Ahoj Moniko, možná že má...Já jsem šla dnes do práce v bílém vlněném roláku a nebyla jsem sama. Už mi zase začíná sezona.

Martin (Po, 26. 7. 2010 - 08:07)

Já tedy ne, sice jsem dnes...Ahoj Moniko, možná že má rádá roláky, ale neví o této diskuzi, anebo jí prostě byla zima a vyšla si v roláku. :-) Dneska má svátek Anna, tak to už nám začnou chladná rána...

Reklama

Přidat komentář