Reklama

Roláky a šátky

wwool (Čt, 26. 9. 2013 - 12:09)

škoda....rád bych se s někým takovým poznal...klidně třeba i jen na dopisování a tak....

Karolína (Po, 23. 9. 2013 - 19:09)

Ahoj...a kamarádka je...Ahoj to tě asi nepotěším. Za 1. já mám přítele a kamarádka taky navíc byla svázaná poprve ve svých 19ti letech. A v neposlední řadě bychom se nenechaly svázat od cizích lidí natož roubík do úst. K příteli přeci jen důvěru máme :) Jo svázané ženy asi muže přitahují nevím kolika se líbí svetry a šály ale svazování asi jo. Přeju ať najdeš přítelkyni se stejnýma zálibama ale my určitě ne :)

wwool (Po, 23. 9. 2013 - 14:09)

Dneska byl perfektní den :)...Ahoj...a kamarádka je zadaná? mám stejné záliby ve svetrech a svazování...nechtěly byste podniknout něco?

Karolína (Ne, 22. 9. 2013 - 00:09)

Dneska byl perfektní den :) Přišla k nám moje kamarádka, která má taky ráda roláčky a šály. Přišla v pletených šatech a chtěla zkusit bondage :) Přemluvila jsem tedy svého přítele, jestli by nás nesvázal. On chtěl koukat na nějaký fotbal, takže jsem ho nemusela ani dlouho přemlouvat a skončily jsme s kamarádkou v kuchyni svázané na židli :) já jsem měla svůj oblíbený roláček od baghiry. Míša byla pořádně překvapená, když ji přítel vázal roubík z mojí chlupaté šály a pevně jí ho utáhl. :) Rozvázal nás, až když skončil fotbal - bylo to úžasný a kamarádka byla taky celá unešená, jen ji bolela pusina od roubíku :) njn není zvyklá ale chce přijít znovu :) moc jsme si to užily .

Jiří (So, 21. 9. 2013 - 14:09)

Já bych se velmi rád s takovou ženou seznámil. Roláky a vůbec všechny pletené, chlupaté(zejména angora) a punčochové oděvy se mi líbí, přitahují a vzrušují už od malička. Teď je taková nádherná móda nošení delších rolákových svetrů ve spojení s legínami, a k tomu ještě třeba návleky, tak to když vidím na nějakých ženách, tak se oči mé od ní nemohou odtrhnout. Mé oblíbené stránky s touto tématikou jsou třeba woolbondage.com nebo bondish.com, jestli někdo zná. Pozn.: Supertanya na ebay dělá krásné svetry a vše možné okolo tohoto. Pěkný den

Yvetta (Pá, 20. 9. 2013 - 10:09)

V zimě nosím ráda uvázanou šálu přes pusu a nos a to tak,že uzel od šály a konce šály nechám volně vzadu.Většinou si jí vážu přes kulicha nebo přes kupucu.Nemám ráda,když mi fouká do pusy studený vzduch.Po operaci mandlí jsem tak chodila dva měsíce.

bikeman (Čt, 19. 9. 2013 - 12:09)

poradíte mi na bike nějaký cool šátek na hlavu aby dobře sál pot a neprostydlo mi čelo? Dík.

Lenka (St, 18. 9. 2013 - 11:09)

Dnes jsem si ráno vzala na sebe dva roláky,slabší ke krku a vyšší,volnější s krátkým rukávem přes něj.

Marcela (Po, 16. 9. 2013 - 04:09)

Jó, Jani.. přesně jak říkáš, to rozdělení byla hrozná škoda. Připravili jsme se tak zbytečně o slovenskou kulturu a vzdělanost.

Jana (Ne, 15. 9. 2013 - 10:09)

teraz som sral a nemohol som...Tak si říkám, příteli....
Jestli jste si dneska nespletl "rubriku"...
Jste malinko od tématu. Ale samozřejmě jsem moc ráda, že jsem zase mohla slyšet tu krásně zvukomalebnou slovenštinu... Už mi to docela chybělo...

Karolína (Ne, 15. 9. 2013 - 01:09)

Můžu se zeptat,jaké...Tak například tento http://baghira-sweaters.com/uvodni-stranka/angora-c4/zbo-i66/
ten je asi můj nejoblíbenější chceš vidět i jiné co mám? a neodpověděla si mi na otázku jak jsme se bavily :)

Lenka (So, 14. 9. 2013 - 19:09)

Já tři... ale většinou si...Můžu se zeptat,jaké roláky máš od baghiry,líbí se mi,ale ta cena? Docela bych jeden vyzkoušela.

Lenka (Pá, 13. 9. 2013 - 19:09)

Docela se mi líbí ta...Mě se to tak líbí,otvory jsem si nechala prostřihnout a obšít u jedné známé,která je švadlena.Šátky mám tři,tak že je můžu střídat,dopoledne bílý s modrými puntíky,odpoledne červený s bílými a potom mám ještě jednobarevný světle modrý.Líbí se mi na tom,že opravdu ve velkém mrazu dýchám teplý vzduch a nikam mi nefouká,nebo že to neslézá z pusy dolů.Po celou dobu to drží na místě,akorát je problém,když se potřebuji vysmrkat,to se z toho musím celá vybalit.

Jana (Pá, 13. 9. 2013 - 11:09)

A můžu se zeptat,kolik jsi...Docela se mi líbí ta kombinace šátku s otvory pro oči+pod to rolák na pusu.Pod helmu na lyže nosím kuklu,ale tohle vypadá zajímavě,asi to v zimě vyzkouším,akorát nevím,jak udělat nějak solidně otvory pro oči do šátku.Puntíkovaný může vypadat hezky.

Martin (Čt, 12. 9. 2013 - 15:09)

já jsem se s manželem...No Šárko, to kdybych tě potkal na diskotéce v roláku a líbila by jsi se mi, tak bych se Tě taky snažil sbalit :-D A jestli by to klaplo a šlo se na rande a opět v roláku, tak bych neodolal :-)

Martin (Čt, 12. 9. 2013 - 15:09)

Koukám,že se to tu hemží...Úplně normální to není, je to tak trochu úchylka, ale myslím, že to nikomu neuškodí :-)

Irena S. (Čt, 12. 9. 2013 - 13:09)

Já tři... ale většinou si...Koukám,že se to tu hemží samými úchyli co jim dělá dobře funět do vlny. Je to normální?

Šárka (Čt, 12. 9. 2013 - 07:09)

já jsem se s manželem seznámila na diskotéce , mněla jsem na sobě tenkráte černý rolák bez rukávů a rifle , prý si mně hned když jsem přišla všiml , jsme spolu přes patnáct let . Nikdy mu nevadilo že jsem na roláky (nic jiného skoro nenosím) , říka že mi moc sluší .

Karolína (St, 11. 9. 2013 - 22:09)

A můžu se zeptat,kolik jsi...Já tři... ale většinou si vystačim s jedním :-) teď přemýšlím nad mohutnýma šatama od creapulky ale to je dost drahý. Jinak normálních svetrů co se koupí kdekoliv v nákupním centru mám 11 a 4 od baghiry. Šál mám asi 27 ty taky miluju. Šátky abych pravdu řekla moc ne jedině jako doplněk přes léto, to ve svetrech a šálách na veřejnosti nechodim ale doma si je ráda oblíknu. A můžu se tě zeptat jestli máš ráda svazování ve svetrech a šály nosíš?

Lenka (St, 11. 9. 2013 - 15:09)

Já v roláku spim taky a...A můžu se zeptat,kolik jsi měla nejvíc roláků na sobě? Já jednou čtyři a přes to péřovou vestu.A co šátky,používáš? Já ho používám buď ve spojení s kuklorolákem,nebo jak již zde bylo popsáno při lyžování pod helmu a brýle,to mám bílý s puntíky , má dva otvory pro oči,pod něj si dám na pusu a nos vysoký teplý rolák a přes to úhlopříčně ,jedním rohem dolů pod bradu a druhým dozadu,dva boční konce vzadu svážu a přes to nasadím helmu a brýle.Je to docela fajn,vlna na puse drží teplo a šátek zajistí to,že to neprofoukne i při mrazivém větru.

Reklama

Přidat komentář