Reklama

poruchy příjmu potravy- anorexie, bulimie

Bára (Čt, 7. 8. 2003 - 13:08)

Ahoj Jani,jak se pořád máš?Napiš něco o sobě!!!Už jsem o Tobě dlouho neslyšela!Jani máš úplnou pravdu a přísáhám Ti,že si to beru k srdci!!!Papapa Bára.

Misasisa (St, 6. 8. 2003 - 22:08)

Ahoj Baro, mockrat dekuju za pochvalu, udelala mi velkou radost. Ale zase mi udelalo velkou STAROST to, jak Ty hubnes. Ne, ze bych Ti to neprala, to nikdy, preju Ti to strasne moc a moc, ale tohle je vazne dost rychly...Pamatuj, ze anorexie vede jen ke smrti nebo k nadvaze...K nicemu jinymu. A kdyz budes hubnout takovym zpusobem i nadale, nemas k anorexii vubec daleko! Ja nechci, abys byla nemocna...Chci, abys byla normalni zdrava a stastna holka. Takze...no ani nevim, co poradit. Zkus se o tom poradit s psychiatrickou ci psycholozkou, oni vedi, jak na to...Vazne. Musis jist vic! Jinak se Tve telo zblazni a jak jsem psala - pak uz budes tloustnout i ze vzduchu. Jeste je cas - zastav to!!! Amen:) Podle meho mas ted skvelou vahu, jeje!Ja mam 1,62 a vazim kolem 60,5. Nic moc, ale uspech to je!!! Ptas se na miry...stydim se...Ale budiz - 96(a to to utahuju), 66(taky utahuju-nebo to mam hodne fest) a 86. A muzu se zeptat ja na Tve?Ted na tyden odjizdim, jejda, to uz se tesim! Budu chodit hodne plavat, tam me nikdo nezna a ja plavani miluju! Snad se tam i trochu zpevnim a kdyz to dobre pujde, i neco zhubnu...Mej se moc krasne a drz se! Nenech jidlu ovladat Tvuj zivot!!! Je to TVUJ zivot, neni to zivot JIDLA!!!!Papa M.

Janula (St, 6. 8. 2003 - 21:08)

Ahoj holky,zkusily jste se nekdy samy sebe zeptat, proc chcete mit o "x" kilo min???? Myslite si, ze vas bude mit pritel vic rad, nebo ze je to cesta k tomu, jak si najit pritele? Nebo ze budete mit vic pratel, ze vas kazdy majednou bude obdivovat, protoze mate dokonalou postavu? Ze se vam bude najednou vsechno darit? Ze budete stastne a spokojene?????To se tak moc nenavidite, ze se musite tolik nicit? Nemrzi vas trochu, ze napr. kvuli 2 hodinam cviceni a pul dne premysleni nad tim, jestli si date na veceri tri platky okurky nebo dva, vam unika spousta jinych veci? A kdyz vas to mrzi, tak proc v tom pokracovat????Budicek!!!!! Vstavat!!!! Probudte se a reknete si, ze i kdyz se treba nenavidite takove jake jste, tak pres kila cesta ke spokojenosti nevede!!!!!Mejte se krasne at uz hubnete nebo nehubnete.Mam Vas rada.Jana

Misa (St, 6. 8. 2003 - 19:08)

Ahojky Barco a holky,vis Barco taky se sama sebe ptam,jak je mozny ze jeste vstanu,ze se hybu a jeste delam tuhle praci,jakou delam,je to tezky.Ale zrejme je to u me dany silou vule,ja proste i kdyz je mi nejhur, reknu si vstan a bez,nevzdavej!!!!Asi to pomaha jinak si to nedokazu vysvetlit.Vis,ale mozna,mozna tedy asi si to vsugeruju,mi dodava energii,to mleko a dzusy,.Ja vim to je hloupost,ale moje telo je asi uz tak zvykly,ze mu to PROZATIM staci.Vis kdybys me ale videla tak si nereknes ze delam to co delam.Nevypadam tak hubena,moji nevyhodou,no mozna spys vyhodou je muj kulaty oblicej,ktery i kdybych mela sebemin zustane kulaty a nepusobim vyhuble.Coz ani nejsem.Jist neco,rikas.Snazim se,ale zrejme neee dost,ja se bojim,ze kdyz zacnu jist spadnu do bulimie,mam k tomu zarucene sklony.Je to hrozny.ale musim rict,opravdu je mi ted alespon lepe na dusi,posledni dobou,nemam zatim deprese.A to mi dost pomaha,doufam ze to neustale vydrzi.Ja si chci najit psychologa,ale nevim jaky je dobry a trosku se ho bojim.Slysela jsem ze skupinove terapie hodne pomahaji,ale ja zkratka nevim,kde zacit.Nejezdim do Cech nejezdim tak casto.Tady v Nemecku to zkratka taky nejde,problem u me je jazyk,ten neumim jeste tak dobre.Poradte mi nekdo,koho a jak.Uz si nevim rady.Zacit normalne,nebo alespon neco sama nedokazu.Ahojky a mejte se prozatim fain,zdravi Misa

Bára (St, 6. 8. 2003 - 12:08)

Ahoj Misosiso!Teda já před Tebou smekám!!!Opravdu pusobíš vyrovnaně a spokojeně!!!A tak to má být vid?A strašně se mi líbí,jaký máš pohled na vychrtlé holky!Holka,vypadá to s Tebou sakra dobře:-))Jsem moc,moc ráda!Víš,že jsi mi tím co jsi napsala,i docela pomohla!?Jdu do sebe a budu hubnout daleko pomaleji,cíleněji nebo spíš hubnout ani moc nebudu!Tedy doufám???Víš já byla dneska u mé psychiatričky.Zažila mou MA,deprese.....V hodně věcech mi už pomohla!Já měla strach,od minulého měsíce jsem zhubla 5 kg.....Vešla jsem do čekárny a vedle pí.psycholožka,ke které taky chodím,mi říká,pane bože Ty jsi hubená,Ty jsi hodně zhubla vid?A já:cože???Nééééé.....Pí.doktorka mi taky promluvila do duše!Za sedm a půl týdne jsem zhubla 9 kg.Vážím 61 kg a měřím 164 cm.Pí.doktorka se hodně zlobila,říkala,že už jsem krůček k MA.Byla naštvaná,říkala mi úplnou pravdu!Že si kazím pro mě tak hezký život a zbytečně.Že,jestli onemocním,že budu muset znovu přerušit školu a potom,že už tak můžu jít leda pracovat do supermarketu.....Kvůli školy(nové školy) a přítele nedopustím,aby mě MA znovu polapila!Řekla jsem jí,že bych chtěla jen těch zatracených 57 kg!A ona víš co mi řekla?Neexistuje!!!To je málo!To jsem se smála.....Málo je myslím 45 kg a mín.....No,ale měla asi pravdu v tom,že kdybych měla těch svých 57 kg,tak bych si je musela horko těžko udržovat,to znamená jíst dietně,dietně,dietně.....cvičit,cvičit,cvičit,cvičit!Tak jak jsi psala Ty Misosiso!Máš stejný strach,jako já!Že se budeš muset držet už celý život!Jíst,tak,jako jíš ted!Ale to přece nejde vid?Vždyt to není přece žádný život!Já si neumím představit,že se budu omezovat donekonečna!Víš jíst extra zdravě(žádné smažené,tučné,sladké.....)celý život?To bych nesvedla!A Misosiso můži se Tě zeptat,jaké máš míry?Jestli se teda přeměřuješ?Je to šílené dilema.....Hubnout nebo polušně poslouchat a konečně se najíst?Těch 57 kg by mi udělalo radost,ale co z toho?Přemýšlím a asi začnu večeřet,dietně,ale budu!!!Ty večery jsou příšerné.....hlady se mi chce skoro brečet!Misosiso a míváš taky hlad nebo chut?Nevím co mám někdy více,jestli příšerný hlad nebo neovladatelnou chut.....To si,ale potom většinou něco dám!Víš stejně Tě obdivuju!Je fakt,že jíš málo a taky dietně,ale pořád o trošku víc,jak já.....Já se nechám asi inspirovat!A že máš takový náhled na pomalé hubnutí!Misosiso a nechceš zkusit nějaké to cvičení ve městě?Já to přímo miluju!!!Doma bych se sama totiž k ničenu nepřinutila!Víš ty problémy,už jsou menší....Tedy jeden problém.....druhý možná problém není,ale no nevím.....Mám skoro devitiměsíční neteř.A dvanáctiletého synovce,s ním je to v pohodě!Ta neteř je jeho nevlastní sestra.Synovec má druhou matku a já tím pádem druhou švagrovou.Nemám ji ráda....dost na mě zanevřela a já se ji ani nedivím,v den narození té malé,jsem se pokudila o sebevraždu.....bohužel.....Nebýt jejího narození a následné oslavy,nikdo by si nevšiml,že není se mnou něco v nepořádku,šla bych spát a už bych se asi neprobudila.....No prostě švagrová je na tu malou strašně závislá,nikomu jí nepůjčí,já se na tu malou jednu dobu nemohla ani dívat!!!Prý to ta malá nemá ráda a brečí,když se na ní někdo dívá!Takové kecy.....krmí ji takovými blafy.....Když dáme něco té malé do ruky,něco sladkého,tak prý nám už jí nikdy neukáže!Prostě jí už pomalu,ale jistě ztrácíme!Snesli bychom jí modré z nebe!Otec je do úplně blázen(štastný děděček a otec dcery,miluje malé holčičky) a nyní mu to může utrhnout srdce!Mamka to říká bráchovi,jejímu otci, a přitom brečela.Po čtvrt roce tu malou směli rodiče vozit,ale jen hodinu!!!Nařídila švagrová.....Malá byla napapaná,vyspinkaná,nic jí nechybělo.....ale za chvilku začala trošku,říkám trošku brečet.Švagrová zrovna volala našim a slyšela tu malou brečet,nelenila,sedla okamžitě do auta a přijela si pro ni.....Synovec šel s našima taky na tu procházku,musel jít.....musel je hlídat,aby jí naši nic nedávali jíst!Strašně to bolí,ona je tak sladká,ale nezná nikoho než svou matku a svůj domov.....Misosiso dneska jsem si koupila knihu o PPP,ale román.Jmenuje se:Jmenuji se Martina od Ivony Březinové.....Měj se moc hezky a Vy ostatní taky!!!A Míšo prosím začni něco jíst!!!Kde bereš energii třeba jen vůbec vstát z postele?Já nejedla "jen" 14 dnů a z postele jsem nevstala!Tak papapa Bára.

Klarka (St, 6. 8. 2003 - 09:08)

Holciny, jen vas chci pozdravit, ctu vas stale, jen nestacim reagovat. Ja jsem ted ve fazi stagnace, neprejidam se, ale nehladovim,takze jim celkem akorat, ale nejde mi zhubnout, stale mam rano 51 kg a odpoledne 52 kg, kazdy mi rika, ze jsem akorat nebo dokonce oplacana, nebo mi nekdo rekne, je ty jsi ztloustla, vid ? Stve me to, ale nechci to vzdat, ted jsem snedla par bombonu z bomboniery, nemam vycitky, protoze jsem se vcas zastavila, bylo jich 5. Kdybych se rozjela, tak to bude katastrofa. Prozatim se loucim a moc vam vsem drzim palce, vim, jak to cloveka trapi, at uz anorexie, bulimie nebo obzerstvi. Pa holciny.Klarka

Misasisa (Út, 5. 8. 2003 - 23:08)

jejda, kdyz si to po sobe ctu, tak zjistuju, ze to vyzni tak, ze si protirecim - ano, je hranice, pri ktere to jde s moji naladou z kopce, ale to je hranice nadvahy (pri me vysce). I kdyz lehke nadvahy. Tak jsem to myslela. Driv bych si samu sebe takhle, jak jsem ted, moc predstavit spokojenou nedokazala a presto jsem - proste spokojena muzu byt i oplacana - o podvyzivenosti svet neni, jen je treba k tomu dojit a UVEDOMIT SI TO!!!

Misasisa (Út, 5. 8. 2003 - 23:08)

Ahojky Baro...teda, Tys mela ale naladu, vid...:( Doufam, ze je to aspon o polovinu lepsi!!! Vim, ze penize nejsou vsecko. Ja taky pochazim z financne zabezpecene rodiny - teda ne, ze bysme meli vilu s bazenem a na konte miliony, to ne, ted se spis potykame s velkymi financnimi problemy, ale vzdycky jsem mela, po cem jsem touzila a nikdy jsem v zadnem ohledu nestradala (snad jen v tom, ze nemam sourozence). Proc pises, ze nas "nebudes zatezovat" svymi problemy v rodine? Jakypak zatezovat?! Jestli se Ti ulevi, jen nam to sem pekne napis, vzdyt i od toho tu tyto stranky jsou - odreagovat se a popovidat si i o jinych problemech. Co Ty vis - treba je vase rodinna situace jednou z pricin Tvych ppp. Kdo vi...Pises, ze obdivujes, jak hubnu...No, sice hubnu, nebo spis - ted stojim, ale za obdiv to nestoji. Z jidla mam panickou hruzu, vycitky mam z kazdeho bonbonu (ted uz je preventivne ani nejim) a vubec...Jim jako kojenec (prehanim, ale jim dost malo-oproti NORMALNIM lidem jo - pr-snidane jogurt,svaca musli tycinka, obed 50 g ryby a pul rajcete, svaca-nektarinka, veca-sucha houska) a vaha se dolu nepohne. Nehlede na to, ze nemam moc energie. Jojo, moje telo strada. JE fakt, ze jsem si za tech deset dni stravenych na dovolene zvykla na maximalni pohyb od rana do vecera a ted, dva dny co jsem doma, nevim, do ceho pichnout a je mi hrozne, ze se nemuzu hybat. Tak aspon vecer chodim behat. Ale co to je oproti minulym deseti dnum. Potrebuju shodit jeste dve kila do konce prazdnin a uz nejak neverim, ze se mi to povede - to uz bych fakt nemohla jist vubec nic. Bojim se, ze se takhle budu muset stravovat cely zivot, pokud si budu chtit vahu drzet. To je sakra zly! Ale co nadelam. Ted jsem tak nejak na horni hranici "se sebou spokojena"-abys rozumnela-mit o pul kila vic, uz jsem vztekla, ale 60,5 je hranice, od ktere uz jsem vyrovnanejsi a cim to pujde niz a niz, tim vic vyrovnanejsi budu. Je to uzasny pocit - po vic jak pul roce se zase citit jako clovek a ne jako zruda!!! :) Jojo, ted je mi fajn...S maminkou ted jedeme na tyden do zahranici, tak jsem rekla, ze se tam s ni pujdu 3x vykoupat do lazni-ja a plavky!!! Ale zvladnu to. Budu chodit zabalena v rucniku a hezky plavat. Tak. To by bylo, aby nejaky ten spicek nezmizel!:)A Ty, Ty mi delas starosti, holka...Nesmis jist tak malo! Sic se Ti stane to samy, co mne - sama asi musis uznat, ze muj organismus je zvykly na tak extremne nizky prijem potravy, ze uz ani nehubne i pri minimalnich porcich. A to preci nechces, ne??? Neklad si vysoke cile...jdi pomalu. Vypada to beznadejne, ale jde to a clovek z toho ma OPRAVDU vetsi radost, kdyz si to muze vychutnavat postupne.Muzu se jeste zeptat, kolik meris a vazis? Nemusis ale odpovidat, pokud nechces. A jeste-kolik a za jak dlouho jsi zhubla.Misko, Ty takhle dlouho nevydrzis. Bodejt by Ti sef nevynadal, ze jsi pomala - promin, nemyslim to nijak zle, naopak chci dobre pro TEBE, ale kdyz jen pijes a zivoris s jednim jablkem, to je jasny, ze jsi pomala!!! NErikej mi, ze mas dost energie a ze je Ti veselo....Prosim, zkus si najit nejakeho psychologa. Mam s tim tu nejlepsi zkusenost - jestli si pamatujes, jak mi bylo jeste pred mesicem a porovnas to s dneskem, urcite uznas, ze jsem prosla velkou zmenou. Jsem vyrovnanejsi a -pozor-velky uspech - uz se mi nelibi fotky z meho anorektickeho obdobi, uz se tam nechci vracet. Proc taky? Byt nevrla, zimouhriva, nervozni a neustale brecet, stranit se spolecnosti, bat se, ze jeste vic zhubnu, celit narazkam okoli...NE a NE a NE!!! Hezka muzu byt i oplacana. Muzu mit hezky uces, byt hezky namalovana, hezky se oblekat, proste pecovat o sebe a nebudu o nic osklivejsi nez 50-ti kilova holka. Ano, namitnes, ze hubnu dal - ale to je kvuli memu pocitu, kvuli zdravi a fyzicce - bohate mi bude stacit 57 kilo. Nekdo je takovy a nekdo makovy. Sama jsem se ted na te dovolene presvedcila, ze ne vsichni kluci "jedou" po vysokych stihlych a nadhernych modelkach (to je jedna z mych kamaradek), ale i po holkach, jako jsem ja. A ten kluk nebyl jeden :) Myslim, ze je pravda, ze clovek vypada tak, jak se citi. KDyz jsem ve spolecnosti, tak jsem uvolnena, bezprostredni, casto stredem pozornosti, vesela a usmevava, proste se snazim, aby ze me salala pohoda. Lide to vyciti, ver mi.Nevim, jestli Ti tyhle moje "blaboly" k necemu budou, doufam, ze ano - ze tu zmatenost pochopis:) Chci Ti jen rict, ze hezka muzes byt kdykoli. A nemusis k tomu byt podvyzivena a hlavne NEZDRAVA. Zkus to po pomalych kruccich, ne kvuli ostatnim, ale kvuli sobe!!! Budes mit stastnejsi zivot. Ted se Ti to mozna tak nezda, ale jednou se nad tim zamyslis a uvidis, ze to tak bude.Holciny, vsem vam moc drzim palce a stojim pri vas!!!!Pa Misasisa

Misa (Út, 5. 8. 2003 - 15:08)

Ahojky Holky,TEdy Barco,nebud smutna,nevim co uplne zapricinilo tvoji naladu,ale mysli na neco jineho a krasneho.Psala jsem ze hubnu,no Manzel mi to rika,me se to nezda,neni to mozny kdyz delam porad to same.Nejsem asi proste schopna se donutit jist.Dokazu vypit cokoliv(dokonce si davam skoro denne necely litr (nizkotucneho samozrejme)mleka a hodne piju dzusy,ale jist,to nejde,to radsi piju a piju a zvykam,je to vazne sileny.Jedno jablko za den ,nebo a to uz musi byt ,jeden jogurt,sakra stve mi to,ale porad stim mnic nedelam.Ani nevim jak presne .Sama si proste nesednu a vezmu si neco k jidlu.Dneska mi jeste nastval sef v praci,kdyz mi rekl ze jsem pomala,Ach jo!!!No ale jinak musim rict ze alespon naladu mam jakz takz dobrou,jednak diky kamaradce,se kterou si pisu pres mailiky a ta mi ji zlepsuje,ale taky diky tomu ze je venku krasne a ze Peta (manzel)byl ted tyden doma a mel volno a porad jsme nekam jezdili.To mi bylo dobre.Mam radost,kdyz tady pak ctu ze i Misosiso tobe je dobre a ze sis uzila s kamaradkama.Tak se zatim mejte aja se zase ozvu,ahoj

Bára (Po, 4. 8. 2003 - 21:08)

Ahoj Misosiso,Míšo,Leo a ostatní holky!Dneska jsem po hodně dlouhé době brečela a brečím.....Jsem zoufalá,o jídlu to je taky,ale ne tolik.Chce se mi křičet.....Doma jsou totiž strašné problémy a já nevím,jak s nimi naložit.Můj milovaný,nejmileší bratr už k nám asi nezavítá,má neteř k nám nesmí.....Víte pocházím z docela bohaté rodiny,ale peníze nejsou vše.....Nyní jsem už o tom plně přesvědčena.....Ale není to tak úplně o nich.....je jedno o čem to je.....Nebudu Vás tím tady zatěžovat!Místo abych byla štastná(je spousta věcí proč bych měla),tak mám chvílema pocit,že jsem u dna.....Dneska jsem snědla 250 g těstovinového salátu a byla jsem 2 hod.cvičit,potom musli tyčinku(celou v jogurtu) a další hodina cvičení,ted jsem měla mango.....I z toho je mi na nic.....I když včera jsem s přítelem povečeřela a bylo mi skvěle,o víkendu jsem vůbec necvičila.....Až dneska jsem to přehnala.....Ale zítra si dám oběd.....Míšo já vím mi se to kecá,ale Ty vůbec nejíš vid?Já jsem dietama strašně poblázněná,ale vůbec nejíst?Prosím polepši se alespon trošku!Já jinak do Německa jedu zase 18.8. a ted už ráda!Že budu tady od všeho pryč!Misosiso jsem moc ráda,že se Ti líbilo!!!No vydíš,že se dá i dobře bavit vid?Ted by to ještě chtělo doma někam vyrazit vid?A stejně Tě obdibuju,že umíš hubnout tak rozumně a rozhodně pomaleji než já!Holky mějte se moc krásně!Jsem ráda,že tady jste!Papapa Bára.

Misasisa (Po, 4. 8. 2003 - 17:08)

Ahojda Leo...je mi moc lito, ze je Ti tak, jak Ti je.Na jakou operaci jdes??? Jsi v poradku, ze jo??? Ptas se, jestli jsi normalni, kdyz se tesis, ze po operaci neco zhubnes - nedokazu Ti odpovedet, ale muzu Te ujistit, ze nejsi sama - ja, kdybych nekam sla, tak bych se taky radovala, ze nebudu moct jist a zhubnu klido i vic, nez bych si prala. Ale urcite dej vedet, jestli jsi v poradku, ano?!? Delenou stravu Ti rozhodne nedoporucuju. Vim, ze je hodne moc priznivcu tohoto druhu stravovani, ale ja jsem zasadne proti. Podle meho nazoru to lide, kteri trpi ppp nebo se jakkoli omezuji, nemohou vydrzet - driv nebo pozdeji se ke svym starym stravovacim navykum stejne vrati. Ja sama jsem se ji snazila vloni asi 10 dni vydrzet - absolutne mi to neslo, vaha se nehla a bylo mi hrozne spatne. Ale je to individualni, mluvim jen za sebe.Mej se moc krasne a drz se! Pa M.

Misasisa (Po, 4. 8. 2003 - 16:08)

Ahojda Leo...je mi moc lito, ze je Ti tak, jak Ti je.Na jakou operaci jdes??? Jsi v poradku, ze jo??? Ptas se, jestli jsi normalni, kdyz se tesis, ze po operaci neco zhubnes - nedokazu Ti odpovedet, ale muzu Te ujistit, ze nejsi sama - ja, kdybych nekam sla, tak bych se taky radovala, ze nebudu moct jist a zhubnu klido i vic, nez bych si prala. Ale urcite dej vedet, jestli jsi v poradku, ano?!? Delenou stravu Ti rozhodne nedoporucuju. Vim, ze je hodne moc priznivcu tohoto druhu stravovani, ale ja jsem zasadne proti. Podle meho nazoru to lide, kteri trpi ppp nebo se jakkoli omezuji, nemohou vydrzet - driv nebo pozdeji se ke svym starym stravovacim navykum stejne vrati. Ja sama jsem se ji snazila vloni asi 10 dni vydrzet - absolutne mi to neslo, vaha se nehla a bylo mi hrozne spatne. Ale je to individualni, mluvim jen za sebe.Mej se moc krasne a drz se! Pa M.

Misasisa (Po, 4. 8. 2003 - 16:08)

Ahoj Miso, Barco, Ado a vsechny ostatni! Taky jsem tu, jako Misa, po dlouhe dobe - asi 11 dni. Vcera jsem se vratila z dovolene s kamaradkama na Sumave, jak jsem vam psala. Proto nevim, o cem se tu ted bavite (no-asi jako obvykle-jen neznam podrobnosti), tak nemuzu moc reagovat. Snad zase brzo "zapadnu":) Misko, Ty nam zas hubnes??? Teda, ale ja se zlobim...Vis, takhle tu mrchu anorexii nikdy nepreperes...Je to tezky, ja vim...Ale snaz se, prosim, kvuli nam, priteli, rodine, ale hlavne kvuli sobe!!!A jak se mas Ty, Ado? A kampak se nam podela Adela? Je tu nekde? Adelko, jak se vede Tobe?A Barca - jak zapasis Ty?Ja mela uzasnych 10 dni - vratila jsem se nadherne vyrovnana a spokojena - rano jsem si stoupla na vahu. Musim rict, ze jsem cekala, ze spis priberu, prestoze jsme tam hrozne moc sportovaly. Tudiz jsem i vic jedla (i kdyz podle holek pry jak kojenec, ja nevim) - i vecer. No ale mam porad stejne - 60,5. Coz docela jde - samo, ze chci zhubnout - do konce prazdnin mi zbyvaji 2 kilca. Bojim se, ze ted priberu, hrozne moc! Ted nebudu mit uz tolik pohybu, vzdyt me znate - do mesta nejdu...A dneska - ovocny tvaroh, maly pernik, 4 lzice zeleninoveho rizota, velka musli tycinka(60g), kousek kolace a meloun. To je sila, vidte :( Musim se do toho zas oprit.Jinak dovcu jsem si ale uzila - svete div se, na diskotekach a zabavach se objevilo dokonce nekolik opacnejch pohlavi, ktery me zvali na panaka, tancili se mnou a chteli tel.cislo...A nebyli to zadni fujfujaci - docela pekni a fajn kluci. Hrozne me to potesilo, urcite mi to zvedlo sebevedomi. Nemuzu si to ale vysvetlit, protoze se mnou byly dalsi 4 kamaradky - narozdil ode me nadherne holky! Ale mela jsem z toho obrovskou radost. Ted jsem zase doma a nejdu do mesta - nemam to tu rada, uz se tesim, az zas nekam pojedu. Ceka me jeste par veci :)Tak se mejte moc krasne, holciny moje, a napiste, jak se mate!!!Papa Misasisa

mixák (Po, 4. 8. 2003 - 12:08)

dobře, sem rad ze si mi poradila, zajdu to nejak prodiskutovat s mym lekarem, pak dam vedet, mej se krasne, ahojky Mixak

Misa (Po, 4. 8. 2003 - 12:08)

Ahojky Barco,Misosiso,Ado a dalsi holky.Uz jsem se zase podlouhe pauze dostala k tomu sem vam napsat.Ted jsem trosku nestihala.Ale myslim ze je to tu stale stejne.Tak co jak se porad mate.Kdypak jedes Barco zase do Nemecka???Ja jsem na tom porad stejne.Tedy co se tyce toho co jim.Jinak psychicky mi bylo lepe a je .Muj manzel mel ted volno,takze jse porad nekdy byli a nebyl cas na depresivni stavy.Miluju tohle pocasi,alespon mam nejakou barvu.Kdyz je zima tak jsem porad mrzuta a hlavne modra zimou,ale tohle je bezva.Hlavne muzu byt porad venku mezi lidma a to mi dost pomaha.No mozna mam lepsi pocit ze jjsem zase malinko zhubla(jezisi,i kdyz bych se mela hrozit)tekhle se toho nezbavim.Co vy jak se mate.????Pro Adu-dekuji ti moc za mailik.a pokusim se ti brzy zase napsat.Moc mi pomaha to ze mi obcas napises a trosku poradis.I kdyz ,,,,,,problem je ze je tezsi tvoje rady prubnout,..Tak ja zase padim,mejte se ahojky zdravi Misa z Nemecka

Ada (So, 2. 8. 2003 - 10:08)

PRO MIXAKA:pokud Ti telo rychle "spaluje" bylo by vhodne vysetrit pricinu-treba zvysenou cinnost stitne zlazy-dela se z odberu krve.Nebo kdyz bezis na zachod-duvodem muze byt intolerance nektere slozky potravin-treba mlecnych bilkovin,nevstrebaji se a vyvolaji prujem.rotilatky se take stanovuji v krvi,nebo odberem maleho vzorku sliznice streva pri specialnim vysetreni.Zkus aspon sledovat,po kterych potravinach se to deje-treba vysad mlecne a uvidis,pak je vrat a vysad treba jiou slozku.Zaznamenej si to i pisemne,hodi se to k vysetreni.Anebo muze jit i o drazdivy tracnik-urcity typ nervozity,projevuje se ve stresu prujmem a teda neni dostatek casu na vstrebani zivin.Kazdopadne zkus promluvit o tom se svym lekarem.PRO LEU:Mila Leo,zni to desne,ale jsem rada,ze mas podobny problem.Ja ale na Tobe obdivuju,ze kdyz jsi sama,umis byt na sebe tvrda.Ja totiz uz jsem tak daleko,ze kdyz jsem sama,nikdo me nehlida,mam pocit ze si dopreju zakazane a jde to ven i nekolikkrat.Kdyz zas sama nejsem,hlidat se musim i kdyz bohuzel i na manzela jsem hodne rafinovana a umim ty spatne veci delat i za jeho zady.Zjistila jsem,ze kdyz myslim na diety je to desne a kdyz nemuzu jinak,nez normalne,s mirou,pravidelne jist,nepribiram!Ale je to v hlave.Ted jsem asi po desitce pokusu zacala jist delenou stravu-dle Haye,je men narocna nez od Korinkove.Manzel slibil,ze bude tolerantni.Rada si s Tebou budu vykladat,jestli mas zajem,muzeme si vymenit maily,napis zatim do chatu,jestli chces.Uspesne zvladni operaci a ozvi se.Brzy se dej dohromady.

Katka (Pá, 1. 8. 2003 - 20:08)

Tak takovyhle problem mit ja! Taky bych chtela hubnout a normalne jist :-)Ale vazne, chapu, ze Ti to zpusobuje starosti. Zkus treba konzumovat vic kalorii, ale ne tak, ze si das vic jidla - zbytecne se precpes, ale spis si treba do mlika jeste pridej mliko susene - zvysi to pocet karbohydratu a tim padem i kalorii a pres den jez susene ovoce a orisky - taky bohate na kalorie. Ahoj

mixák (Pá, 1. 8. 2003 - 14:08)

Od mala mam problemy s váhou, ale tak, že pravým opakem - nyní mi je 18 let, měřím 178 cm a vážím 58 kg, což se mi zdá hodně málo a už mi to několik lidi i řeklo, včetně rodičů. Problém je ale v tom, že já celkem pravidelně jím, myslím že i dost, ale muj organismus to nějak moc rychle zpracuje a za chvíli se mi chce na zachod (nezvracím !!). S tímto problémem souvisí i to, že nemám nijak vypracované tělo, což mi poslední dobou začíná vadit - aktivně sportuji, jezdím polozávodně na kole a začal sem i posilovat, ale bojím se že sportováním se stanu ještě hubenějším. Ještě bych měl asi podotknout, že jím jen kuřecí a rybí maso. Předem děkuji za odpoveď

Lea (Pá, 1. 8. 2003 - 08:08)

Ahojky Ado,Misosiso,Báro, ahoj všichni!Trošku jsem se odmlčela,možná i proto že mám na sebe strašný vztek.Stydím se přiznat že jsem do toho zase spadla.Bylo mi tak dobře - fyzicky i psychicky,věřila jsem že to dokážu,ale zase jsem to nezvládla.Je mi zase na nic,kde jsou má předsevzetí a odhodlání se zvracením přestat..Holky už mám zase doma,přítele taky a to znamená že lednička už zase musí být plná.Když jsem tam neměla nic,byla jsem v pohodě.Každý den vařím a tak samozřejmě musím ochutnat a pak si dám ještě trochu,a ještě..a pak letím na záchod.Včera přišel přítel dřív z práce domů a tak jsem všechno dát ven nastačila.Já se za to tak nenávidím!!Mám pořád pocit že musím jíst jinak než normálně,že musím držet dietu a když si dám normální jídlo tak mám strašný výčitky.Vím že nejlepší by pro mě byla dělená strava,ale to nejde dodržet,když se tak nestravují doma všichni. Vím že dieta nikam nevede,ale proč pořád na nějakou myslím?Opravdu by to zřejmě chtělo odborníka,sama to asi fakt nezvládnu.Ale moc bych chtěla.Ale už dost už končím,nerada bych Vás svým splínem nakazila. Holky jak se máte?Ado co je nového?Báro jak pokračuješ,jsi OK?Misosiso,jaká byla dovolená?Já se teď asi na 3 týdny odmlčím,jdu na menší operaci.Trošku se bojím ale zároveň se těším že nějaké to kilo půjde samo dolů(jenže to se pak asi zase vrátí) - jsem normální!!?? Moc se těším na Vaše příspěvky, holky mějte se moc krásně,buďte v pohodě a mějte se rády.Pa pa pa Lea

lea (Čt, 31. 7. 2003 - 21:07)

Prosím o info, máte někdo zkušenost s přípravkem IBOGAIN na léčbu závislostí? Prý použitelný i proti bulimii. Děkuji

Reklama

Přidat komentář