Reklama

Roláky a šátky

ta dívka (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

má všeobecný přehled!

ta dívka (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

má ve všem pravdu!

ta dívka (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

má ve všem pravdu!

Pája Max (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

No tak, už zas ta ohraná...A že ji tak často zpíváš

Pája Max (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

Víš, nevém, jestli sis...Tak si přečti hned první příspěvky v diskusi, nevíš o čem pindáš.

Pája Max (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

Co to je za sračky? Neni nad...Jsi asi nadrženej jako lední medvěd po letošní zimě, něco letí, něco neletí a podle vyjádření, aby se před tebou bály i osmdesátileté babičky :-)

Ballcup (Út, 3. 1. 2012 - 11:01)

Co to je za sračky? Neni nad pořádnou babu, jestli má na sobě krajky, svetr nebo latex je úplně jedno, stejně to všechno za chvíli leté dolu, tak co řešíš?

Fiona (Út, 3. 1. 2012 - 10:01)

Mimochoem - nevšimla jsem si. že bys tu měl fanklub úchylných svetráků...

Fiona (Út, 3. 1. 2012 - 10:01)

Víš, nevém, jestli sis toho všiml, ale tahle diskuse nemá nadpis - svetrfetiš, ale roláky a šátky, což je dosti nevinný nadpis, takže sem vlezou i tací lidé, co jsou normální. Ale to je na tvůj slepičí mozeček asi moc, viď.

Fiona (Út, 3. 1. 2012 - 10:01)

No tak, už zas ta ohraná písnička, že kdo není s tebou je Fiona? jsi směšný...

Pája Max (Út, 3. 1. 2012 - 09:01)

Můj milý Maxíčku -...Já tu rozhodně sám nejsem, ale ty si asi musíš pomáhat, jak jinak by se tu objevovali tvoji příznivci, kterým roláky nic neříkaj. "Normální" člověk sem nezabrousí.

Fiona (Út, 3. 1. 2012 - 09:01)

Můj milý Maxíčku - jediný mimo jsi tu jen a pouze ty.

Pája Max (Út, 3. 1. 2012 - 08:01)

jste fakt úchylní jak tu...Jsi poněkud mimo mísu, protože nechápeš, že si tady z ní děláme srandu

Fiona (Út, 3. 1. 2012 - 08:01)

A jéje, zase se projevila schyzofrenie v plné kráse, že...Kdyby ses za to opravdu nestyděl, tak by ses k tomu hlásil vežřejně, což neděláš (vlastně ani nemůžeš, když jsi pořád zalezlý doma se svými plyšáky). Mimochodem - to s těmi plyšáky je skutečně ulítlé a dětinské - ty to nevnímáš jako problém? Co na to říkají tví rodiče, že jejicch dospělé dítě má "kladný vztah k plyšákům" jako nějaký 3letý prcek? Asi je to těší, viď. Nehraj si, že tě tvé úchylky nesvazují nebo že ti dokonce dávají něco navíc, buď je to jen tvá póza abys to přede mnou nemusel přiznat nebo si to neuvědomuješ, že bez nich by ti byla daleko líp. Víš co, zkus ty úchylky odhodit aspoň na čas - ale opravdu se od nich oprostit - třeba na půl roku nebo na rok (tedy pokud to dokážeš) - a uvidíš, jak krásně se ti bude žít. Třeby poznáš konečně nějakou příjemnou ženskou a na úchylačinky a trapárničky a perverznosti zapomeneš a budeš taky vést spokojený a hezký život jako já a mnoho dalších normálních lidí.

lucifer (Po, 2. 1. 2012 - 22:01)

a jéje-filoména se tu zase předvádí.......
tak ji to přecejenom nepustilo-jo taková zhrzenost-na té se dá stavět,že?!?

Pája Max (Po, 2. 1. 2012 - 22:01)

Kdes přišla na to , že se za to stydím. K plyšákům mám velmi hezký a spokojený vztah a žádná úchylka mě nesvazuje. Jen pěkné roláky by mohly být levnější. Ale zas bych je neměl kam dávat.
Asi tě trápí, že někdo může být "nenormální" a přitom spokojený, ala fakt to jde.

Pája Max (Po, 2. 1. 2012 - 19:01)

Já,na rozdíl od tebe jsem spokojený člověk a mé odlišnosti mi vůbec, ale vůbec nevadí, ale naopak mi to zpestřuje život a zrovna tak plyšáci. Takže nevidím důvod se jich zbavovat. Získal bych jen jedno volné křeslo a to za to nestojí.
Podle toho, jak se tu vyjadřuješ, tak ty jsi ten, koho něco trápí a pravděpodobně jen sníš o "normálním "životě a kompenzuješ si tady nějaký nepěkný zážitek, který tě poznamenal na dlouhou dobu.

Fiona (Po, 2. 1. 2012 - 10:01)

Úchylky lze potlačovat, nevidím důvod,proč bys to neměl zkusit ty sám - zkus to, třeba se ti uleví...Ty už zase nějak špatně cítíš, viď. Ano, začni pozitivně myslet a třeba poznáš, že normální život je daleko lepší než ten tvůj úchylný. A vyhaž už konečně ty dětinské plyšáky.

Pája Max (Ne, 1. 1. 2012 - 23:01)

Odchylek se zbavit nejde, ale nemusí se o nich mluvit, ale nějak cítím, že bys ráda změnila téma a bez přítomnosti ostatních diskutujících. Chce to prostě Pozitivní myšlení-jak na to

nazdar (Pá, 30. 12. 2011 - 17:12)

roláky se už nenosí stejně jako vestičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář