Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Po, 12. 12. 2011 - 20:12)

Na jejich všímavosti, aha,...Neskutečně pitomá, to mám chodit po městě s transparentem?

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

To záleží na jejich všímavosti, nikomu to nevnucuju, kdo ví, o co se jedná, to pozná, kdo neví, ten se někdy nad něčím pozastaví, ale okolí mě bere, jaký jsem. Je to taky věc odvahy v "konzervativním" prostředí vyrazit ven v něčem odlišném, ale v poslední době na to reagují negativně pouze jedinci s velmi nízkým IQ a nebo pod silným vlivem alkoholu.

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Ale já se neptala, zda ho nosíš - to přece nosí každý, mně zajímá, jestli tvoje rodina a tví známí ví, že tě to vzrušuje, že jsi na to sexuálně ujetý, chápeš?

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

Když resperkt a tolerance k...Já respekt k negativnímu názoru mám, ale forma vyjadřování, jakou jsi zvolila, se prostě tolerovat nedá

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

S plyšáky se taky netajím, naopak. Už jsem psal, že podle průzkumu nejmíň každý tretí Brit má též plyšáka, to je nejmíň 20-30 miliónů plyšáků, v Británii převážně medvědů, tak proč bych nemohl mít i já. A že to nejsou jen ozdoby domácnosti, hoteliéři v Británii řeší ročně 60 000 případů zapomenutých medvědů na hotelových pokojích.
V česku je situace trochu jinačí, na rozdíl od Británie je sortiment plyšáků mnohem pestřejší

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

No, povídej: Hlásíš se...Asi tě hodně naštvu, ale v roláku chodím i na veřejnosti a to téměř každý den

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 14:12)

No, povídej: Hlásíš se veřejně ke své svatrácké orientaci? Otevřeně se k tomu přiznáváš před rodiči a známými?

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 14:12)

Když resperkt a tolerance k názorům ostatních, tak taky ty měj respekt k mému negativnímu názoru, ne? To je taky názor.

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 14:12)

Laskavě mi taky odpověz: Hlásíš se veřejně ke své svatrácké orientaci? Otevřeně se k tomu přiznáváš před rodiči a známými?

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 14:12)

No tak si užívej to svoje "štěstí", osamělý, jen se svmými postříkanými plyšáky a svetry, to je teda fakt štěstí jak brno.

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 14:12)

Já na rozdíl od tebe nejsem...Tak aby bylo jasno, ty jsi na tomhle fóru, abys škodila všem, kdo píše jinak, než si ve své makůvce představuješ.
Já jsem na tomhle fóru proto, abych tě přesvědčil, že jsou různé formy štěstí a že nejdůležitější je respekt a tolerance k odlišným názorům.
Tak kdo je hnusný, zlý, kdo tu šíří nenávist?

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 13:12)

Radši si hlídej svoje dětičky, ať si nedopisují s po netu s perverzáky tvého typu.

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 13:12)

Omíláš tu pořád stejné trapárny a sám jsi už dávno pochopil, že to není můj případ. To s tebou asi cloumá nějaká zastydlá puberta, viď.

lucifer (Ne, 11. 12. 2011 - 13:12)

Já na rozdíl od tebe nejsem...ale,ale ty naše puboško-ty jsi sama,nikoho nemáš,jen svou schízu.........zhrzená jsi,že tě onen chlapec nechal,protože poznal,jak moc jsi hloupá a ty se ted jen mstíš a vykřikuješ do světa jak moc jsi normální a máš fungující vztah.Ale opravdu ruku na srdce-který hňup by o něco jako jsi ty sama stál?

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 13:12)

Před pár dny jsi mě tu neustále otravoval s otázkou, odpověděla jsem ti na ni (nejmíň 3x), takže mi laskavě taky odpověz: Hlásíš se veřejně ke své svatrácké orientaci? Otevřeně se k tomu přiznáváš před rodiči a známými?

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 13:12)

Já na rozdíl od tebe nejsem osamělá a nic si nepotřebuju kompenzovat. A ty nejsi zlý,nesnášenlivý, netolerantní, když nedokážeš pochopit, že tvá úchyůlka může někomu vadit? Žádnou zhrzenou lásku jsem nikdy neměla, jelikož žiju už pár let v spokojeném vztahu, ale tebe asi někdy nějaká žena nevyslyšela, tak ti to prostě vlezlo na mozek. Ty si přečti své příspěvky a pochop konečně, že máš velký problém a měl bys ho řešit, pokud nechceš nadosmrti zůstat sám bez ženské, protože maminka tu věčně nebude.

Pája Max (So, 10. 12. 2011 - 22:12)

Vidím, že z principu odmítáš jakýkoliv argument, jakákoliv debata v tomto okamžiku postrádá smysl, protože jsi neuvěřitelně zlá, nesnášenlivá a netolerantní, posedlá mstou za svoji zhrzenou lásku, posedlá touhou někomu škodit, ubližovat, někoho ustavičně urážet a ponižovat.Sama jsi se tady odrovnala. Pročti si své příspěvky plné zloby a nenávisti, netolerance a urážek. A nevyčítej mi, že v reakci na tvoje napadání používám totéž, s tebou to jinaak nejde, mnohokrát jsi mě o tom přesvědčila.

Pája Max (So, 10. 12. 2011 - 21:12)

Ano, teba krása , ani rolák nezachrání, a protože jsi zlá a svoji samotu si kompenzuješ zlobou.

Fiona (So, 10. 12. 2011 - 21:12)

No nevím, co mě panic jako ty může poučovat. Jistěže na první pohled, když člověk toho druhého nezná, tak ho zaujmou ty vnější věci, ale nemusí to být zrovna určitý svůdný typ oděvu nebo krása nebo barva vlasů, ale taky třeba milý úsměv, hezké chování atd. atd. . Ale když potom toho člověka hlouběji poznáváš a děláš si o něm hlubší obrázek (a nechceš ho jenom na pobavení do postele, ale na trvalý vztah), tak už rozhodují jiné věci než vzhled a oblečení. Když je člověk protivný a sobecký a zlý, tak to krása ani rolák nezachrání.

Pája Max (So, 10. 12. 2011 - 20:12)

Bla bla bla.Tak se vykecal?...Odpověď opravdu jak z červené knihovny. Kdyby to fungovalo jenom podle tvých představ, tak lidstvo vyhyne.
Vyjadřuješ se tak, jak kdybys nikdy nepoznala chlapa a jeho touhy a tím nemyslím ujetého, ale jakéhokoliv.

Reklama

Přidat komentář