Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (St, 14. 12. 2011 - 09:12)

Tak jak koukám,asi nikdo...A máš toho kulicha s bambulí?

Pája Max (St, 14. 12. 2011 - 09:12)

No konečně zase nějaký...Taky mě to mrzí, že jsou individua plná zloby a nenávisti, která musí kazit lidem radost. Radši bych diskutoval s vámi o rolácích apod., než s tou k....., ale dokud nepochopí, že se tohle ve slušné společnosti nedělá, tak se ji asi nezbavíme.

Martin (St, 14. 12. 2011 - 07:12)

No konečně zase nějaký komentář k tématu této diskuze. Lenko, už jsi tu hodně dlouho nebyla :-) Za chvíli už roláky a šátky převálcujou Tvoji diskusi o nabalování se. Škoda, že to téma tady nám trochu uhýbá :-(

Lenka (St, 14. 12. 2011 - 07:12)

Tak jak koukám,asi nikdo jiný se tu už nevyskytuje než tyto individua. Už mám nový rolák s kulíškem a kuklou.Včera ráno jsem vše vyzkoušela a je to moc fajn.Rolák barevně krásně ladí s kuklou a kulichem,je v tom nádherné teploučko.Navrch přes svetr nosím péřovou vestu.

Pája Max (Út, 13. 12. 2011 - 22:12)

Dokážeš si vůbec představit , jak je krásné být nenormální, nesvazovat si život různými nesmyslnými předsudky a dogmaty, neřešit, co si o mě myslí okolí, dělat věci jinak, než ostatní? Nemít mindráky. Jen mám obavy z hloupých a zlých lidí

Pája Max (Út, 13. 12. 2011 - 21:12)

Ale já se tě neptala, zda...Protože už na vymytí není co, ideální reklama na bref

Fiona (Út, 13. 12. 2011 - 21:12)

Ale já se tě neptala, zda jim vykládáš podrobnosti, mně zajímá, zda ví o tvé orientaci (to moji rodiče třeba ví, že jsem normálně na chlapi, kdyby tě to zajímalo). Jo, takže prostě se za to stydíš. Jo to je pozitivní, že nemáš ženskou, že jsi osamělý? No, tak to zírám, co všechno se ukryje pod pojem "pozitivum". Člověk nemusí šlapat chodní na to, aby měl víc zkušeností ež ty, chlapečku. Á, vida, tak tu to máme - věřící v okolí...já si na rozdíl od tebe ničím mozek vymývat nenechávám.

Pája Max (Út, 13. 12. 2011 - 20:12)

Já neříkám roztubovat,...A ty se chlubíš rodičům, jak se svým imaginárním souložíš? Nemám povinnost někomu něco hlásit, už mi bylo 18, ale že jsem jinačí, to vědí a na rozdíl od tebe jim to nevadí a pokud mi to život ovlivňuje, tak pozitivně, proto se bavím tvojí starostí o mé štěstí.
"nemusíš mě poučovat, co je to sex, mám v tom víc zkušeností než ty, ubohý osamělý panici...", šlapeš chodník? Ale tom bys asi měla o hodně větší znalosti o sexu.
Myslím , že se píše pifku, věřící v okolí mám, ale nejsou příčinou mé "pifky", neboť se jedná o inteligentní a tolerantní lidi a já jsem taky v tomto směru tolerantní, takže kromě špičkování nedochází ke konfliktům. Ale, když si někdo nechá vírou vymýt mozek, jako ty, a vnucuje to ostatním,tak si kousavé poznámky neodpustím.

Bínek (Út, 13. 12. 2011 - 11:12)

To je slabota, doporučoval bych tubegalore.com

Fiona (Út, 13. 12. 2011 - 10:12)

Já neříkám roztubovat, já jen jestli se k tomu hlásíš. Jak jsi to řekl rodičům? Ty vidíš podobnost mezi mnou a bůhví kým, dokonce i tpu x let starou výpovědí Jůlinky - no tak já zas vidím podobnost mezi tebou a Janou, proč bych nemohla, když to samé děláš ty? Chlapečku nemusíš mě poučovat, co je to sex, mám v tom víc zkušeností než ty, ubohý osamělý panici...Poslyš, ty máš asi nějaké věřící příbuzné, možná bigotně katolické rodiče, co, že máš na nábožka takovou pivku. Ne, vážně, řekni nám, jak jsi to pověděl rodičům? A ještě jednu odpověď mi dlužíš - zda ten výrok o pedofilii byl myšLen vážně.

Pája Max (Út, 13. 12. 2011 - 09:12)

Aha, takže ty se tu zuby...Zase kecáš nesmysly, už jsem se tu zmínil, že se s ničím na veřejnosti netajím a kdo dokáže poznat, pozná, kdo ne, je to jeho věc. Nevidím důvod, proč bych to každému měl roztrubovat.
"Zkroť si sví alterega, ano prosím?" - Tak tahle věta mě docela pobavila. Myslím, že bys měla zahodit všechny církevní příručky a pustit se do seriózního studia sexuologie. Vidím, že ti je hodně věcí utajeno. a podívej se taky po internetu. Neříkám, že to je podle mého gusta, ale třeba "www.pervers.cz" a uvidíš konečně , co je to sex, ale jen za předpokladu, že ti je už 18

Fiona (Út, 13. 12. 2011 - 06:12)

Aha, takže ty se tu zuby nehty rveš o úchylku, ke které se veřejně nehlásíš a stydíš se za ni...Jo, to mluví za všechno.Takže před rodiči to zřejmě úzkostlivě tajíš, že pokrytče. Ale ale ale - vždyť jsi se proti tomu nikdy předtím neohradil a najednou tě vzrušují i jiné ženské než v roláku? Ó, tak ty v té své orientaci sám nemáš moc jasno, co.
Zkroť si sví alterega, ano prosím?
Prosím o bližší vysvětlení výroku "A jaký je rozdíl mezi "normálním" nadrženým chlapem a tím, který tě v parku znásilní,(jako ženskou, ne jako rolák)???! Protože nechápou, jakou to má souvoslost s tou pedofilií? Chlap, co znásilňuje v parku bude trpět taky nějakou úchylkou (zeptej se svých sexuologů), normální chlap se dokáže zkrotit a usměrnit.

Jana (Po, 12. 12. 2011 - 23:12)

tak jsem si přečetla pár příspěvků a musím konstatovat,že je mi velmi
líto Fiony-hlavně její nemilé zkušenosti s mužem-a jak moc ji to poznamenalo.
Ale pevně věřím,že čas této dívence pomůže.

Pája Max (Po, 12. 12. 2011 - 20:12)

A doufám, že ten výrok o...A jaký je rozdíl mezi "normálním" nadrženým chlapem a tím, který tě v parku znásilní,(jako ženskou, ne jako rolák)???

Pája Max (Po, 12. 12. 2011 - 20:12)

To jsi jako jednoho...Ale to tvrdíš jen ty, že mě vzrušují jen ženské v roláku. Já to nikde netvrdil, takže reješ do něčeho, čemu vůbec nerozumíš, a co je horší, ani nechceš rozumět

Pája Max (Po, 12. 12. 2011 - 20:12)

Na jejich všímavosti, aha,...Neskutečně pitomá, to mám chodit po městě s transparentem?

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

To záleží na jejich všímavosti, nikomu to nevnucuju, kdo ví, o co se jedná, to pozná, kdo neví, ten se někdy nad něčím pozastaví, ale okolí mě bere, jaký jsem. Je to taky věc odvahy v "konzervativním" prostředí vyrazit ven v něčem odlišném, ale v poslední době na to reagují negativně pouze jedinci s velmi nízkým IQ a nebo pod silným vlivem alkoholu.

Fiona (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Ale já se neptala, zda ho nosíš - to přece nosí každý, mně zajímá, jestli tvoje rodina a tví známí ví, že tě to vzrušuje, že jsi na to sexuálně ujetý, chápeš?

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

Když resperkt a tolerance k...Já respekt k negativnímu názoru mám, ale forma vyjadřování, jakou jsi zvolila, se prostě tolerovat nedá

Pája Max (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

S plyšáky se taky netajím, naopak. Už jsem psal, že podle průzkumu nejmíň každý tretí Brit má též plyšáka, to je nejmíň 20-30 miliónů plyšáků, v Británii převážně medvědů, tak proč bych nemohl mít i já. A že to nejsou jen ozdoby domácnosti, hoteliéři v Británii řeší ročně 60 000 případů zapomenutých medvědů na hotelových pokojích.
V česku je situace trochu jinačí, na rozdíl od Británie je sortiment plyšáků mnohem pestřejší

Reklama

Přidat komentář