Reklama

Pánské punčocháče

Michal (Pá, 22. 9. 2017 - 16:09)

No protože většinou člověk když je chladno vezme dlouhý kalhoty. A nebo jako to dělají ti sportovci na těch koloběžkách vezme nějaký legíny na to kraťasy já to osobně tak nosim protože se me ještě do kalhot nechce ale přitom Chodím normálně v městě jako civil

Petra (Pá, 22. 9. 2017 - 14:09)

No proč by koukali na nohy...Vždyť to lidi co mají křečáky nosí normálně.

Petra (Pá, 22. 9. 2017 - 14:09)

No proč by koukali na nohy...A to má být nějak zajímavé???

Michal (Pá, 22. 9. 2017 - 14:09)

se dívají na nohy? Tak tomu...No proč by koukali na nohy protože vidět člověka co má kraťasy a z toho nekouká tělo- barva ma ale normálně černý nohy v elasťákách Třeba proto

lidi (Pá, 22. 9. 2017 - 11:09)

ja taky noisim sport...se dívají na nohy? Tak tomu nevěřím. Leda, že bys měl extra vypracované svaly a takový borci většinou nejsou slečinky v elasťákách. Třeba Ondřej Vetchý, vypracované nohy, které za pohled stojí. Hubená lýtka u muže, nic moc.

michal (Pá, 22. 9. 2017 - 08:09)

A o nošení legin si... ja taky noisim sport elastaky a kratsy i do města, mám k tomu sport bundu a jeto pěknýapohodlný o to jde, je pravdaže se dost lidí podivá na nohy ,,

Vždyť (Čt, 21. 9. 2017 - 21:09)

A o nošení legin si...to nosí každej druhej sportovec. Teď v Jánkáh jsme sjížděli Černou na kolobežkách a leginy pod kraťasama nebo aspoň návleky na nohy tam měl každý druhý. Asi sportovec nejsi, ale proč bys neměl nosit prádlo, které je k tomu určený?
Punčocháče nemusím, radši oblečení vrstvím. O této diskusi si myslím, že je minimálně z půlky o manících, kteří mají silon jako fetiš. Protože ukažte mi chlapa v reálu, kterej tuší, že existuje něco jako DEN, rozebírá černej nebo oranžovej melír...ha ha ah. Já si to musel najít na gůglu o čem to tady pořád žvatlaj.

Rob11 (Čt, 21. 9. 2017 - 19:09)

A o nošení legin si myslíte co? Posledné týdne jsem si je celkom oblíbil. Samozřejmě, nenosím je místo kalhot, ale dávam si je pod šortky nějak takhle https://abload.de/img/img_4395qhsp5.jpg

A ani nejsou nějaké divné pohledy na mě na ulici.

Michal (Čt, 21. 9. 2017 - 09:09)

No jéje jasně že ano...Kompresní zatím nemusím, ale jako prevenci dávám přednost podpůrným. Docela příjemně se nosí např. Ariana Relax 20 den. V tělové barvě ke kraťasům a černé pod kalhoty.

Karboš (St, 20. 9. 2017 - 14:09)

No nevím, zda jsou...To bych asi moc nekomentoval ,uvádí to výrobce na balení a je mi vcelku jedno jestli jsou poloprůhledné či ne,hlavně že zahřejí

Petr (St, 20. 9. 2017 - 14:09)

Já nosím klasické pánské punčocháče Zn.Roko 72 den černo modrý melír ráno jse hodeji a odpoledne také a nosím je i doma jen tak ale i na noc mám silonky dvacítky místo pyžama to moc nemusím radši jsi vemu punčocháče.

Axel (Út, 19. 9. 2017 - 22:09)

I já jsem ráno vytáhl do...No nevím, zda jsou poloprůhledné, když na krabičce je napsáno "neprůhledné", což se při 70 denech dá očekávat.

Karboš (Út, 19. 9. 2017 - 14:09)

I já jsem ráno vytáhl do té zimy (4 stupně)punčocháče,teď odpoledne je na ně dost teplo ale i tak je unesu,mám tyto za 55 kč
https://www.bonastyl.cz/p/510/barbora-polopruhledne-puncochove-kalhoty?variant[57]=586

Danny (Út, 19. 9. 2017 - 14:09)

Í já zatim ke kraťasům a v pohodě bez problémů a nic divného v tom nevidím ani má manželka a přátelé.

Petr (Út, 19. 9. 2017 - 07:09)

No jéje jasně že ano Zatím ale pro mne není až taková zima takže zatím punčochové kalhoty a k tomu kraťasy. Nosím takovéhle https://www.krecove-zily.cz/novinky/panove-doprejte-svym-zilam-lecbu-kompresnim-puncocham-se-nebrante-586. A každý komu se to zdá divné mi může trhnout nohou.

Danny (Út, 19. 9. 2017 - 06:09)

Ahoj. Tak co kluci už nositel punčochy. Já ano už je chladno.

(So, 2. 9. 2017 - 08:09)

Tady je diskuse o...se proto ptám. Protože nevím, co je na tom tak zvláštního, že si člověk něco obleče.
To jedině, že je to úchylka. A jak to vypadá, tak je.

j (So, 2. 9. 2017 - 08:09)

si včera místo sandálů,...Koukám jakou máš zkušenost,sám jsi se přiznal co děláš když máš na sobě punčocháče 8-)

Karboš (So, 2. 9. 2017 - 07:09)

Tak je to tady ,hlásili z Kladna že po ránu budou chladna.vytáhl jsem punčocháče,zatím jen slabé,po ránu fakt není teplo,u nás v Českém lese je teď po ránu 7 stupňů a to se už unesou

Mates (So, 19. 8. 2017 - 17:08)

Pro horké dny jsou tady punčocháče s chladicím efektem.
http://www.kunert.de/Function/Fresh-up/)

Reklama

Přidat komentář