Reklama

Pánské punčocháče

david (Po, 16. 4. 2012 - 06:04)

Příjemný nebo nepříjemnýNevadilo mi to :-)

jised (Ne, 15. 4. 2012 - 19:04)

potkalo mně něco podobného,obsloužil jsem stůl a když jsem se tam po chvíli vrátil tak paní - host se mně zeptala jaká to je značka a taky si zkusila jaké jsou na omak.A vzhledem k tomu,že jsem měl volno a jen jsem chvilku pomohl tak jsem pozval dotyčnou k baru a tam byla sice krátká,ale hezká diskuze na téma kraťasy a punčocháče

David (So, 14. 4. 2012 - 12:04)

Když bude mít chlap v zimě...A proč ne, je to sexy

Benny (Pá, 13. 4. 2012 - 18:04)

No, to máš pravdu, byl to...Příjemný nebo nepříjemný

david (Pá, 13. 4. 2012 - 09:04)

Teda Davide to musel být...No, to máš pravdu, byl to hodně zvláštní pocit...

Benny (Čt, 12. 4. 2012 - 16:04)

Teda Davide to musel být docela luxusní zážitek to šáhnutí:-)

david (Čt, 12. 4. 2012 - 12:04)

Tak včera jsem zase po delší době vyjel na kole, podruhé jsem si dodal odvahu a k cyklokalhotám jsem si na nohy natáhl silonky, tělové dvacítky. Když jsem tak jel poprvé, měl jsem pocit, že lidi si skoro nevšímali, ale tentokrát jsem zaznamenal více pohledů, hlavně v zahrádce, kde jsem si udělal pauzu. Až když jsem se blížil k domu, potkal jsem stejně starého souseda, který taky občas jezdí na kole. Bylo vidět, že si hned všiml, že mám silonky, chvíli jsme kecali a až když jsme loučili, tak se mě trochu nervózně zeptal, jak se mi v nich jezdí, že se mu zdají tenké, co na to lidi. Pak se najednou zeptal: Můžu? A natahoval ruku s tím, že si chce sáhnout. Byl jsem z toho trochu paf, ale přikývnul jsem. Docela rajcovní pocit, když člověk sleduje reakce okolí...

Petr x (Ne, 8. 4. 2012 - 20:04)

Pročetla jsem si diskuzi na:...Konečně po dlouhé době rozumný a moderní pohled od ženské části lidstva na téma punčochy/punčocháče na mužském těle. Jak příjemně mně je v současných dubnových nízkých teplotách v punčocháčích. Px.

marek (Pá, 6. 4. 2012 - 13:04)

Vždyť to po tobě taky...Já si občas vezmu tmavé silonky a líbí se mi i bílé ponožky, dříve jsem je nosil skoro denně, teď už jen občas. Ať si každý nosí, co se mu líbí.

Benny (Čt, 5. 4. 2012 - 20:04)

tak to bych asi neznes ,aby...Vždyť to po tobě taky nikdo nechce ty bílé ponožky já punčošky,každému co jeho jest.

xxx (Čt, 5. 4. 2012 - 19:04)

Pročetla jsem si diskuzi na:...tak to bych asi neznes ,aby zena kupovala puncochace nebo ponozky.
puncochace vubec nenosim. ja nosim jenom bile ponozky (vpodstate celorocne) a kupuju si je sam.

Benny (Čt, 5. 4. 2012 - 18:04)

Pročetla jsem si diskuzi na:...To raději budu chodit v punčoškách aby byly vidět a budu se cítit dobře než to popírat a nosit vytahané černé ponožky od číňanů v sandálech a k tomu kraťasy.Naše slavná společnost je ke změnám netolerantní

Marie (Čt, 5. 4. 2012 - 14:04)

Pročetla jsem si diskuzi na: http://www.novinky.cz/zena/styl/263658-revoluce-v-modnich-trendech-puncochace-uz-nejsou-jen-zenskou-zalezitosti.html?ref=boxE a jsem znechucena jaká je stádovitost a hloupost českých lidí. Ty fotky jsou docela fajn ale ty komentáře v diskuzi úplně hloupé a scestní. Takhle k pokroku nedojdeme. Copak jenom u žen se smí móda měnit? A chlapi mají stále chodit v tom samým? Ja manželovi odjakživa na zimu kupuji silonky pod kalhoty a bere si je i na kolo.

Axel (St, 4. 4. 2012 - 21:04)

Ahoj Axeli. Konečně jsem se...No nevím, jaká bude cena v Praze, já jsem z východního konce republiky. Ale i na e-shopu Aries jsou za 74,- (zdá se mi, že dříve byly též za 85,-), tak mě ta cena 65,- mile překvapila.

Benny (St, 4. 4. 2012 - 20:04)

Ahoj Axeli. Konečně jsem se...A proč nezkusit jejich e.shop meggy stojí 74 a nad 500 kč pošta zdarma,ty moje jsou tam nevím proč dražší než ve zdravotkách

Petr x (St, 4. 4. 2012 - 20:04)

Ahoj Petře x. Já osobně na...Zdravím Tě, Benny. Konečně jsem se dostal k odpovědi. Tvé ujíždění na Arieskách plně chápu a věřím, že Tvá manželka je v silonkách Meggynách elegance sama. Vím co píšu, vidím je na přítelkyni i na sobě. Ale nezdá se mi, že by snad měly být náchylnější k zatrhávání než ostatní značky punčocháčů. To víš, za ty roky nošení silonek jsem už dávno zjistil, že při natahování, praní nebo jakékoliv manipulaci s nimi se musí dávat pozor. Měj se. Px.

Petr x (St, 4. 4. 2012 - 19:04)

Ahoj Petře. Když je řeč o...Ahoj Axeli. Konečně jsem se dostal k odpovědi. Nakoupit Ariesky Meggyny ve zdravotnických potřebách mě vůbec nenapadlo, takže děkuji za typ. Nakupuji je v obchodě s punčochovým zbožím za 82,- Kč,- nebo ve firemní prodejně Aries v Praze v obchodním domě Bílá labuť za 85,- Kč. Takže rozdíl je poměrně značný. Px.

pet (St, 4. 4. 2012 - 14:04)

tak s tím problém...Ano mám oholené nohy.Volný rozkrok není k zahození,ale ty proužky jsou mě nepříjemné.

Petr (St, 4. 4. 2012 - 06:04)

Na parádu je nenosím ale na kolo běžně a taky jsem se zatím nesetkal s nějakýma pošklebkama. Příspěvky jsem také četl a divím se, že když jim vadí, že muži nosí silonky pod kalhotama ( většinou ) tak proč jim nevadí třeba ženy s kravatou na krku. A ta je oproti silonkám i vidět ?

mira (St, 4. 4. 2012 - 01:04)

...ještě když se vrátím k článku na novinkách,tak ti diskutující mi přijdou docela proti silonkam.nenašel jsem tam snad jediny kladný komentář.myslím,že chlapů co silonky nosí je spousta a taky spousta jich to tají.snad se dockam dne,kdy se budou nosit veřejné třeba ke kratasum a bude to běžné jako u žen.u mě už to párkrát veřejné proběhlo,bez negaci kolemjdoucích

Reklama

Přidat komentář