Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

jirka (Pá, 15. 7. 2011 - 20:07)

Tak já jí mám taky...jirka pro neobrezance ja zalud porad zakrytej a stazena predkozka mi nedrzi a ty nosis trenyrky nebo slipy a jak to vis jak to chodi v japonsku ze nosi vsichni kluci stazenou predkozku?

neobřezanec (Pá, 15. 7. 2011 - 19:07)

Tak já jí mám taky staženou už hodně let a nosím jí tak, protože mi v pubertě sama slezla. A v tom Japonsku to tak vážně je, klidně se tomu posmívejte, my máme zase svoje úchylky, třeba u nás se holka stydí na nudapláž, když je vyholená.

jirka (Út, 12. 7. 2011 - 17:07)

a proc jsi zacal nosit ohrnutou predkozku ? a nosis slipy nebo trenyrky

Bruno (Út, 12. 7. 2011 - 11:07)

Předkožka je úplně normální součástí chlapa, žalud kryje a chrání.nechápu proč ji stahovat a chodit s ní.Žalud se odře, znecitliví, prostě hnus.

Honza (Út, 12. 7. 2011 - 08:07)

zajimalo by me jestli kluci...Já ho nosím ohrnutýho asi už 4 roky...drží v pohodě furt a to mám předkožku dlouhou, že když si jí přetáhnu zpátky, tak mi kryje žalud i v erekci.
Ale mám velkej žalud, tak to drží tak jak to nechám.;-)

jirka (Po, 11. 7. 2011 - 16:07)

zajimalo by me jestli kluci co nosi stazenou predkozku nosi jen slipy nebo taky trenyrky a ma nekdo nakej spusob aby drzela predkozka stazena ?

mahauve (St, 1. 6. 2011 - 19:06)

samozrejme, v Japonsku je jediným merítkom (ne)stiahnutá predkožka v spoločných šatniach, nič iné ich netrápi :))

Ty (St, 1. 6. 2011 - 09:06)

Tak to jsou Japonci ještě větší pitomci než jsem si myslela.

hog (Út, 31. 5. 2011 - 23:05)

Tokyo ty pises ze v japonsku...Dospělý v Japonsku nachytaný s překrytým žaludem, třeba při převlékání, je nadlouho znemožněný.

Mandragór (Út, 31. 5. 2011 - 20:05)

Kurva Franto, já bych si dal panáka...

jirka (Út, 31. 5. 2011 - 20:05)

V japonsku je stažená...Tokyo ty pises ze v japonsku maji vsichni kluci od puberty predkozku stazenou ty jsi tam byl? nerikej ze klukovi kterymu nedrzi predkozka stazena ze ho hned poslou na obrizku ze je tam tak kontrolujou ?

Karel (Út, 31. 5. 2011 - 18:05)

Vykleštit! Všechny úchyli...Běžně mám žalud přetaženej předkožkou akorát když se mi postaví tak se pomalu sám přetáhne a je jak prut, připravenej na zásun.

Pepa (Út, 31. 5. 2011 - 18:05)

Tak šup, šup do fronty, Věrko.
:-)

Věra Žatná, Olo (Út, 31. 5. 2011 - 18:05)

Vykleštit! Všechny úchyli navštěvující toto téma! Vykleštit úplně všechny!

Pepa (Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

Já ho nosím normálně s předkožkou přes žalud, je to tak lepší. Akorát když má k něčemu dojít, tak ji nepozorovaně rychle stáhnu, abych mohl tvrdit, že ji nosím staženou a byl za frajera. :-)

jirka (Út, 31. 5. 2011 - 17:05)

V dnešní době prý mnoho...ja mam zaluda vecinou porad zakrytyho kdyz si predkozku stahnu tak mi ji uzdicka vrati zpet rad bych aby mi taky drzela stazena skousel jste nekdo nakej zpusob aby drzela stazena ?

ydos (Ne, 29. 5. 2011 - 11:05)

V dnešní době prý mnoho holek, když už ne obřízku toto po svých partnerech vyžaduje, za prvé kvůli hygienně a mnohé prý vzrušuje představa trvale obnaženého žaludu jejich partnera.

ydos (Ne, 29. 5. 2011 - 11:05)

bez předkožky jde špatně...Myslel jsem si, že tato diskuse není o obřízce, o té tu jsou jiná vlákna, ale o takzvaném backingu, což je nová móda místo obřízky. Jde o nošení předkožky na neobřezaném penisu trvale za žaludem. Například v Mexiku prý provozuje backing až polovina dospívajících kluků. Oproti obřízce to má minimálně tři výhody. Stav není nevratný, žalud je trvale obnažen jako při obřízce a předkožka pro snadnější masturbaci a sexuální hrátky je zachována. Je jenom problém překonat počáteční poněkud nepříjemný stav, který u někoho může trvat 14 dní, u jiného měsíc či déle. To však musí obřezaný také, je však zbaven pokušení se na to vybodnout.

oliver (Ne, 29. 5. 2011 - 09:05)

bez předkožky jde špatně honit,přišel jsem na to že ta doba strkat klacek jenom do ženské už minula a díky kámovi který mě bere do podniku kitkat v Berlíně zažívám to co jsem v životě nezažil je to stará fabrika na tři patra a všicni nazíje to super odvaz.obřízku ne.

D. (So, 28. 5. 2011 - 00:05)

Jojo, pokud si ho chlap nechá obřezat, tak má pak problém s honěním... moc to nejde :P

Reklama

Přidat komentář