Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

petra (Čt, 21. 7. 2011 - 17:07)

Petro tvuj pritel nebo muz ji...můj manžel byl pouze na strhnutí,ne na obřízce,ale přesto žádnou předkožku přes to nemá.

jirka (Čt, 21. 7. 2011 - 15:07)

sasmozřejmě...Petro tvuj pritel nebo muz ji nosi stazenou nebo ma obrizku?

petra (Čt, 21. 7. 2011 - 07:07)

sasmozřejmě stažená.Obřezaný lepší než neobřezaný.Je to hezčí na pohled a rozhodně víc hygienické.

Robert (Čt, 21. 7. 2011 - 01:07)

Myslím, že nemáš. Jirka by jí chtěl nosit staženou kvůli hygieně, estetice, lepšímu pocitu, nebo kdo ví proč. Má na to právo. Ale ona mu tam nedrží. Neobřezanec jí chtěl mít dlouhou, aby ho nedřel nechráněnej žalud v kalhotech nebo tak něco. Ale ona se mu smrskla, mrška jedna. A ta diskuze je troěku o tom co s tím.

A na dotaz od Jirky: o aziatech se to přece říká, jako se říká o černoších, že ho maj delšího. Doufám, že to dneska není hned rasiuzmus.

Jindrich (St, 20. 7. 2011 - 22:07)

nevim co tu resite... kazdy si ji bude nosit a nosi jak chce... nemam snad pravdu?

jirka (Út, 19. 7. 2011 - 22:07)

Ta to jenom tak plácla bez...proc myslis ze maj vsichni asijati kratkou predkozku ?

Robert (Út, 19. 7. 2011 - 22:07)

Ta to jenom tak plácla bez přemejšlení. nelam to přes koleno. Nech se obřezat, jestli se ti to nelíbí, ale nestahuj si to, eště se ti to zaškrtí a máš po žaludu. Když nemáš předkožku krátkou od přírody, nebude to fungovat. Japonci jí maj krátkou jako všichni aziati.

jirka (Út, 19. 7. 2011 - 20:07)

Já bych řekla, že na tom...katko ty si myslis ze by meli kluci meli nosit predkozku porad stazenou jako to pry nosi v japonsku jak jsem se tu docet. a co kdyz jim stazena nedrzi? me taky nedrzi.

Neobřezanec (Út, 19. 7. 2011 - 14:07)

Odvaha? Nesmysl! O tom nerozhoduješ, jestli ti to naroste dlouhý nebo krátký. To je, jako považovat všechny modrooký lidi za romantiky.

Honza (Út, 19. 7. 2011 - 14:07)

Katko, já mám problém úplně opačnej a myslím si že i většina chlapů to tak má. Mně kůžička stažená nedrží a naopak bych si ji musel furt stahovat a to Tě po hodině, za kterou to musíš víc jak destkrát stáhnout buď přestane bavit a nebo na to úplně zapomeneš.
Jinak ten pocit, pokud máš dobré prádlo se dá v pohodě vydržet, za chvíli o tom ani nevíš, takže odvahu bych v tom nehledal.

Katka (Út, 19. 7. 2011 - 14:07)

Já bych řekla, že na tom něco je s tou odvahou. Když se ti kůžička smrskne, tak to vydržíš. A když si srab, tak si jí furt natahuješ zpátky.

neobřezanec (Út, 19. 7. 2011 - 12:07)

To je jak výslech :)) No tak dobře. Byl jsem u obvoďačky a pak na urologii. Obě doktorky řekly zrhuba to samý: není to nemoc, ničemu to nevadí,prostě se to stává, že klukovi v pubertě vyleze žalud. Někomu kouká jenom špička, někomu celej a někdo má předkožku zase delší. Obvoďačka řekla, že nejjednoduší bude, když si jí stáhnu úplně, stejně mi nakonec sleze, takže si apoň rychle zvyknu na holej žalud. Holkám se to většinou líbilo. Některý se ptaly jestli jsem obřezanej. Jedna mi dokonce řekla, že zakrytej žalud je srabárna pro maminčiny mazánky. Tak jsem jí musel vysvětlit, že za to můžou geny a s odvahou to nesouvisí. :))

jirka (Po, 18. 7. 2011 - 20:07)

Ani jedno. Uzdičku jsem...ahoj ty jsi stim byl i u dokktora a u jakyho a co te na to povedel , a jak na to ragovali holky ,

neobřezanec (Ne, 17. 7. 2011 - 12:07)

Ani jedno. Uzdičku jsem nijak nezkoumal, neměl jsem s ní problém, asi je volnější, nevím. Hlavně předkožka je krátká,
nevyrostla stejně rychle jako to ostatní.

jirka (Ne, 17. 7. 2011 - 12:07)

Zkoušel jsem jí natáhnout...me natahuje predkozku porad zpadky uzdicka ty ji mas odstranenou nebo se ti pretrhla ?

neobřezanec (Ne, 17. 7. 2011 - 10:07)

Zkoušel jsem jí natáhnout zpátky, mockrát. A někdy tam chvilku držela a pak zase sjela dozadu, třeba při běhání. Nakonec jsem toho nechal na radu doktorky, která mi řekla, že to mám brát jako chlap, že je to celkem normální a že s tim stejně nic nenadělám.

jirka (So, 16. 7. 2011 - 17:07)

A proč si jí nenecháš,...a to jsi si predkozku v puberte dlouho nechaval stazenou nebo jsi si ji taky skousel natahnout zpet a zakryt zaluda ?

neobřezanec (So, 16. 7. 2011 - 14:07)

A proč si jí nenecháš, jak ti narostla. Mně to tehdy bylo nepříjemný a musel jsem si na to zvykat.

jirka (Pá, 15. 7. 2011 - 22:07)

ja nosim taky trenyrky jeden cas jsem skousel nosit slipy ale pripadalo mi kdyz jsem si je sundal ze mam v nich penis celej zmackanej tak jsem se vratil k trenyrkam

neobřezanec (Pá, 15. 7. 2011 - 20:07)

Nosím radši trenky, nemám rád přimáčnutý koule ;) Drží mi to, protože jak už jsem říkal mi ta předkožka sama slezla. A o tom Japonsku jsem to četl v seriózní knížce (bylo to něco o Ázii).

Reklama

Přidat komentář