Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

a obřezaný by se také musel naučit nový způsob masturbace

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

To máš pravdu,teď ho dávat obřezat už nechceme,dost by s tím zkusil,je fakt,že obřezaný se také holkám líbí,ale pokud by chtěla,aby měl předkožku tak to bohužel.

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

mužete ho dát obřezat i...dnes mu o tom nic neříkej ale zítra hned jak příjde za školy ho postav před hotovou věc, budu tu zítra celé odpoeldne takže se můžeš kdykoliv ozvat a poradím

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

Dobrá,zatím jsem s ním o...mužete ho dát obřezat i teď pokud chcete ale já bych to nedělala, co až si jednou najde holku a ta bude chtít kluka s předkožkou?

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

Dobrá,zatím jsem s ním o tom nemluvila,ale zkusím to.Víš ještě když byl malý dohodli jsme se s manželem,že by jsme mu nechali udělat obřízku celé předkožky protože se nám to jevilo jako dobré řešení,v dnešní době se dělá poměrně často,ale nakonec z toho sešlo.

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

ano je to o zvyku, celý týden bych mu ji dávala hne jak příjde ze školy až do večera a od pasu dolů nahý, poprvé bych zkusila nechat mu ji i na noc v pátek, ale aby byl v posteli nahý

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

Tak uvidím,necháme to asi až přes den,což bude nejlepší,aby ho pinďula nebolel,je to zvyku asi

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

I ty jemné slipečky by mu ze začátku vadily. Pokud mu chces gumičku aplikovat na dnešní noc tak doporučuji před nasazením vymasturbování. Erekce s gumuikčou doma přes den nevadí.
Gumičku nasazuji tak, že neprve přetáhnu předkořku co nejvíce a pak nasadím gumičku.

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

To máš pravdu,nosí jemné slipečky,to jsem si myslela že nebude vadit.To ztopoření zase odejde.Jak tu gumičku nasazuješ?Nejdřív přetáhnout a pak ji dát nebo na předkožku a stáhnout?

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

Nevím zda to je na noc vhodné - jednak si ji může stáhnout a když ne tak napoprvé to přece jen bude vnímat a bude se mu špatně usínat - ,možná dojde i ke ztopoření. Já bych spíše dala poprvé gumičku zítra po škole a určitě aby byl od pasu dolů nahý, jinak ho bude látka slipů do žaludu škarbat.

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

Květo určitě to zkusím s tou gumičkou po koupání na noc mu to přetahnu,ať si zvyká i když mi je jasné,že se mu to moc líbit nebude

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

A´t kusí gumičku jeslti ho chce mít obaženého stále.

Karla (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Máš pravdu,ře ve 13.roce...Dobře vím, co s tím měl brácha (17). Mamka to v dětství neřešila, jen mu říkala, že to musí pod tím umýt, teď má i při erekci úplně celý žalud přikrytý. Šlo mu to úplně stáhnout až někdy v páté třídě, kdy to mamce hlásil. Stahuje normálně, ale nedrží mu to tam a vrací se mu to po chvíli na žalud. Každý je nějaký, ale nepřijde mi to tak moc divné.

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 19:01)

Máš pravdu,ře ve 13.roce...Gumička prirozeně nesmí škrtit -pak nevadí. Spíše si syn musel zvyknout na obnažený žalud. To trvalo asi jen měsíc. Hůavně zvlit spárvnou veliksot gumičky, přirozeně že pri ztopoření zaškrtí, lae v té chvíli mu to nevadí.

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 16:01)

Máš pravdu,ře ve 13.roce je chlapec už v pubertě,je mi jasné,že nesmí moc škrtit,ale určitě to zkusím protože je to dobrý nápad protože ta to podržé,aby zůstala předkožka stažená a žalud byl obnažený.Jak to syn snáší,nevadí mu to?

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 14:01)

Květo většinou to klukům...Nám se ta gumička osvědčila, protože ve 13ti se s tím u těžko dá dělat něco jiného. Vem na to ale gumičku která bude mít velikost akorát, v žádném případě ji nepřekrucuj. Na druhou stranu může být i barevná - působí to jako ozdoba.

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 13:01)

Květo většinou to klukům nedrží stažené protože jim to stahuje zpět uzdička pod žaludem,ale často se to už u malých kluků seřezává,dělají to tak mezi 2-3 rokem,bolí to asi,ale je to rychlý zákrok a pak už jde předkožka krásně stahovat,ale s tou slabou gumičkou to není špatné,také to zkusím u mého pindulíka

Alena (Ne, 19. 1. 2014 - 09:01)

Jitko chápu tě,že by jsi postupovala v dnešní době jinak,ale prostě jsi to nevěděla,dřív se o tom také nikde moc nemluvilo.Mě to poradila kamarádka,kerá s tím měla už zkušenosti u svých synů,ale dnes bych už možná nechala klukům udělat obřízku.

Květa (So, 18. 1. 2014 - 19:01)

Plně souhlasím s Michalem,...Mám stejnou zkušenost z Choirvatska jako ty. i my jsem tam u syna (14) zašli se staženou předkožkou, problém je ten že mu ale nedržela a dodnes nedrží za žaludem. Používáme proto tenkou gumičku, která ji dokonale udrží. Jinak přetažený žalud stále doma a i na nahé plavání.

Alena (So, 18. 1. 2014 - 09:01)

Jitko plně s tebou souhlasím,mám 2 syny a oběma to s manželem přetahujeme od 1 roku a krásně jim to drží přetažené vzadu.Také jsme byli v Chorvatsku a jak říkáš většina mužů či chlapců to nosí přetažené vzadu,navíc tam jsem poprvé viděla i jak vypadá když kluci mají udělanou obřízku a mě se to líbilo.

Reklama

Přidat komentář