Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Květa (Út, 21. 1. 2014 - 21:01)

Obřízka je nastálo a je po...nám se gumička osvědčila, kluk ji začal nosit když už mu penis rostl, asi pro něho jediné vhodné řešení, zybkl si gumička mu nevadí a nosí ji stále

Andrea (Út, 21. 1. 2014 - 21:01)

Obřízka je nastálo a je po jakýchkoliv problémech,souhlasím naprosto s Květou,že obřezání je asi ta nejlepší cesta pokud je prcek malý tak do 4-5 roků.Také jsme o tom uvažovali,ale prošvihli to.Jinak gumička není špatné řešení.

Květa (Út, 21. 1. 2014 - 20:01)

pokud má syn moc dlouhou...máš Evo pravdu, že obřezání by bnylo asi nejlepší, ale muž měl jiný názor, proto nosí kluk gumičku.

Eva (Út, 21. 1. 2014 - 17:01)

Evo máš pravdu,že pokud...S tou uzdičkou nevím, jestli by to pomohlo, a jen tak ho trápit nebudu. Zkrácení předkožky bych taky nechtěla, to prý hodně bolí a co vím, tak jsou i komplikace a často to nepěkně vypadá. Pokud by šel, tak jedině obřízka úplná, doktoři ji snad říkají radikální. Jsem z Brna, a nevím, kam bych zašla. Platit na plastice 10 tis. nemůžu.

Andrea (Út, 21. 1. 2014 - 15:01)

Evo máš pravdu,že pokud má žalud větší a pravidelně se to přetahuje,že zůstane pak za žaludem bez problému stažená a ohrnutá,ale musí to být do doby než mu naroste.S delší předkožkou je více problémů protože se stále vrací,může to být i tou uzdičkou,která to stahuje nazpět.Ta se někdy ambulantně seřízne a je po problému.Dělá se to ambulantně bez narkozy i umrtvením je to rychlý zákrok,ale trochu to štípne takže to bývá s pláčem.Nevím jaký má věk tvůj syn,samozřejmě ůplná obřízka řeší obnažení
žaludu natrvalo,nebo to chce aspoň předkožku operativně zkrátit.Jinak si myslím,že obřízka má své výhody a mě osobně se líbí.

Eva (Út, 21. 1. 2014 - 09:01)

Evo tak se ti podařilo...Kamarádka začala, když mu bylo 10. Asi po 3 letech jak penis rostl a předkožka ne, tak už to má tak dobře, že když ji dá na žalud, tak se po chvilce sama stáhne za žalud. Takže už se nemusí nic hlídat. :-) Taky říkala, že má žalud takový širší a větší, což je díky tomu, že žalud v pubertě není omezován předkožkou.
U nás je to horší, protože má asi zděděnou delší předkožku. Takže bez té pomůcky to moc nedrží. Taky možná má kratší uzdičku, ale to nepoznám. Takže uvažuji o obřízce.

Květa (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

Určitě budeme pokračovat a...Ano náš kluk už má předkožku trvale přetaženou.

Andrea (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

Určitě budeme pokračovat a tvůj syn už to nosí přetahnuté a drží mu to?

Květa (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

zítra jak příjde domů mu ji zase hned nasaď ať si zvyká

Andrea (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

Kupodivu neměl,ale jak říkám čekala jsem,že bude trochu protestovat,ale vše v pohodě.

Květa (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

a neměl erekci?

Andrea (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

Květo asi 6 hodin a je to fakt dost dobré,pinďulík mu držel stažený když ležel v posteli a ani při koupeli se mu to nestahlo zpět.

Květa (Po, 20. 1. 2014 - 21:01)

Zkusila a je to...jak dlouho ji dnes měl?

Andrea (Po, 20. 1. 2014 - 21:01)

Zkusila a je to dobrý,čekala jsem,že se mu to nebude líbit,drží to krásně přetažené,ale už ji má sundanou.

Květa (Po, 20. 1. 2014 - 20:01)

Andreo, už jsi mu zkusila dát tu gumičku?

Andrea (Po, 20. 1. 2014 - 15:01)

Evo tak se ti podařilo dosáhnout toho,že má předkožku staženou napořád za žaludem?V kolikátém roce jsi s tím nebo kamarádka začala?

Eva (Po, 20. 1. 2014 - 15:01)

Nám se ta gumička...Holky, gumičku bych radši nedávala, protože může škrtit lymfatický oběh. Já místo gumičky dávám takovou přepážku z polštářku co je na flastru. Koupím širokou leukoplast na kolena. Ty lepící části odstřihnu a vyhodím. Zůstane mi jen polštářek. Do něj se udělá kruhový otvor menší než je žalud (polštářek na stříhání přehnu). Pak se tím protáhne žalud (protahovat bez erekce). Když se průměr udělá správně, tak to v klidu jen volně sedí za žaludem a při erekci je to akorát. Neškrtí to, a může to mít fakt nonstop. Ze začátku je holý žalud každému trochu nepřijemný. Čím rychleji se přejde na nonstop stav, tím rychleji si zvykne. Já jsem byla pořád opatrná a dávala jen na krátko a pořád si stěžoval. Střídat stažený a přetažený, má smysl fak jen prvních pár dnů, jen jestli se to nezařezává nebo neškrtí. Kamarádka začla první den odpoledne, druhý den, když byla sobota tak od rána do večera, v neděli i přes noc a pak už pořád. Zvykl si mnohem rychleji, než to bylo u nás.

Pavel (Po, 20. 1. 2014 - 07:01)

a obřezaný by se také...Mám obřízku z dětství a nemůžu si stěžovat,při masturbaci mě to nevadí a nic nemažu,a jde to také mám tedy častečnou držím ho za žaludem a v pohodě. jinak rád poradím bude třeba je mě 38tak už zkušenosti nějaké mám

Květa (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

To je pravda,tam není co...pak se musí žalud mazat a dráždit prsty

Andrea (Ne, 19. 1. 2014 - 20:01)

To je pravda,tam není co přetahovat

Reklama

Přidat komentář