Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Pro Lukyho (St, 13. 3. 2013 - 11:03)

No, stejně když honím, tak...Jde to přes pojišťovnu snadno. Jé jsem z Brna. Zašel jsem na urologii a řekl, že v létě často mám začervenalý žalud. A že když nosím předkožku staženou, tak je po problému. Doktorka bez problému hned řekla, jestli chci, dá mi žádanku na obřízku. Dokonce jsem si mohl vybrat, kde si ji chci nechat udělat. Takže žádný problém. Jen je potřeba si dát pozor, aby do toho papíru napsala "radikální obřízka" tzn. celková obřízka. Pokud totiž napíše JEN "obřízka", udělají pak jen částečnou obřízku - ta je k ničemu.

David (Po, 11. 3. 2013 - 18:03)

Mám takový problém v klidu mám předkožku asi centimetr přes špičku žaluda v klidu mám penis 15cm.Když se mi postaví tak předkožka je pořád přes žalud a když ji rukou přetáhnu za žalud tak se hned vráti zpět. Soulož z kondomem to nepřicházi v úvahu jednou jsem to zkusil a pak jsme hledali gumu v pochvě,ještě že jsem se tam neudělal dovnitř.V erekci ho mám 18cm ale když jsem v pochvě a mám kondom tak předkožka se stahuje a natahuje a guma se sroluje a je v p..i.Tak poraďte co s tím na obřízku nemám finance.sexovat se s tím dá ale není to ono.Nejlepší je když mi ho holka honí to může i 5cm potáhnout předkožku to paráda.I jí se to líbí.

Jan (Po, 11. 3. 2013 - 16:03)

dobře znám. Předkožka mi...Já mám jiný problém - krátkou předkožku. Vidím, že dlouhá nebo krátká předkožka je pro muže problém. Ale já mám výhodu - pomocí natahování a hormonálního krému se dá natáhnout :D

Luky (Po, 11. 3. 2013 - 14:03)

V klidu i ve stoje mi sama sjede zpátky na žalud, jenom ve stoje to trvá chvilku déle, ale nevydrží za žaludem. A jinak honím bez lubrikáče a bez přetahování žalud v pohodě.

Rado (Út, 5. 3. 2013 - 15:03)

No, stejně když honím, tak...a ked v klude mas zalud von, drzi ti, ci sa ti tiez stiahne?

Luky (Po, 4. 3. 2013 - 16:03)

dobře znám. Předkožka mi...No, stejně když honím, tak mám staženo a beru rukou žalud bez přetahování, v tom by asi problém nebyl, ale stejně mi to doktor jen tak neudělá a musel bych platit na plastice a prachy na zbyt nemám, raději budu jdnou rukou držet zadek mladý a druhou nataženou předkožku. Kdyby to šlo přes pojišťovnu, nic neřeším a jdu na to.

Tohle (Po, 4. 3. 2013 - 12:03)

Mám dlouhou předkožku a...dobře znám. Předkožka mi zakrývá i při erekci celý žalud, a aby držela stažená, musel bych si ji držet. Kondom je k ničemu, nic v něm necítím a ještě se to sroluje. Obřízka bude asi dost bolestivá, něco to stojí a hlavně se nedá jen tak vyřadit z pracovního koloběhu třeba na 3 týdny. Obnažený žalud je hezčí, hodně holek si to pochvaluje, ale co když o babu nezavadím jak je rok dlouhej? Co pak budu stahovat? Být pořád zapatlaný od lubrigantu není moc příjemný.

Luky (Po, 4. 3. 2013 - 11:03)

a vies aj, preco ju chces,...Mám dlouhou předkožku a moc si neužiju kontaktu vagíny a žaludu. Navíc líbí se mi to, když držím při sexu předkožku staženou. Cítím se většinou ale, jako bych v přítelkyni masturboval:( Taky se stává, když dojde na kondom, že se roluje předkožka i s gumou na žalud a opět stejný pocit, ale je to daleko horší.

Rado (So, 2. 3. 2013 - 00:03)

Je mi 25 a chci obřízku...a vies aj, preco ju chces, ked ti ju nie je treba? ako si k tomu dospel a tak?

Luky (Ne, 24. 2. 2013 - 19:02)

Je mi 45 roků, jsem...Je mi 25 a chci obřízku taky. Nemám s ohrnováním problémy, tak nevím, jak to zařídit u doktora bez většího vydání. Co tě k tomu vedlo?

Simon (Ne, 24. 2. 2013 - 19:02)

Je mi 45 roků, jsem obřezaný 7 roků, citlivost žaludu se mírně snížila, ale to je jen ku prospěchu při sexu, vydržím víc. I manželce a dalším partnerkám se to tak líbí a jen lituji, že jsem na obřízku nešel mnohem dříve - ony také :-)

Rado (Po, 4. 2. 2013 - 23:02)

Mám obřezaný žalud dva...Ahoj Zdenku, kolko mas rokov?

Milan (Ne, 3. 2. 2013 - 10:02)

Sami dětský chirurgové se...Jsou to idioti. Podívej se na stránku:
www.mybroadband.co.za/vb/showthread.php/285645-Circumcision-ban-in-SA/page10

tintin (So, 2. 2. 2013 - 22:02)

Sami dětský chirurgové se...Bodeď by ne, když z toho maj lováky.

Alenka (So, 2. 2. 2013 - 16:02)

Sami dětský chirurgové se k tomu vyjadřují kladně a někdy to i doporučují.

Zdeněk (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Mám obřezaný žalud dva roky a pořád ho cítím.Je citlivý i když si oblékám slipy a přejedu se po něm látkou,doufám že se to časem spraví a citlivost zmizí.Musel jsem tuto operaci podstoupit protože jsem měl fimozu a i při močení mi to dělalo problémy,předkožka už se nedala ani trošku stáhnout. Tak jsem v očekávání lepších časů.

Jarin (So, 2. 2. 2013 - 15:02)

Jarine obřízka je zdravá a...Když jde o řešení problému není na výběr a je to fajn, ale jinak to neberu. Nejhorší je to z náboženských a jakýchsi deviantních důvodů rodičů, kteří obřezávají malé kluky:( To je odsouzení hodné.

Milan (So, 2. 2. 2013 - 12:02)

Jarine obřízka je zdravá a...Je to patologická věc (na předkožce je mnoho tisíc nervových zakončení a taky chrání žalud). Proto mnozí lékaři odporoučejí strečing + hormonální mast na krátkou předkožku (frenulum), a když to nefunguje, tak operaci.

Alena (So, 2. 2. 2013 - 12:02)

Jarine obřízka je zdravá a prospěšná věc.

Rado (So, 2. 2. 2013 - 01:02)

Chci se zeptat, rád bych...ahoj, kolko mas rokov?

Reklama

Přidat komentář