Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Tom (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

Je mi třináct let ch ci se zeptat,když si stáhnu předkožku tak je na žaludovi takový film co to je?

Mato135 (Ne, 24. 3. 2013 - 23:03)

Mám to také tak,...Ja mam predkozku taku akurat, co sa tyka dlzky, ale v klude mi za zaludom nezostane, stiahne sa dole, aj ked mam ciastocne seknutu uzdicku a gumicky ani leukoplast na nom nosit nemienim - zalud citlivy nemam, nerobi mi problem mat zalud von a chcel by som, len predkozka nedrzi ... predstava idealu je pre mna LUKYho brat

golgol (Ne, 24. 3. 2013 - 17:03)

Mám dlouhou předkožku, v...Mám to také tak, součastná také nic neříká ale nebožce to vadilo, nejraději by mne hnala na obřízku. Nezbylo než udělat kompromis a nosit žalud trvale obnažený. Problém nebyl, i přesto, že mám dlouhou předkožku, to drželo dobře. Teď ho nosím zase normálně.

golgol (Ne, 24. 3. 2013 - 17:03)

Mám dlouhou předkožku, v...Mám to také tak, součastná také nic neříká ale nebožce to vadilo, nejraději by mne hnala na obřízku. Nezbylo než udělat kompromis a nosit žalud trvale obnažený. Problém nebyl, i přesto, že mám dlouhou předkožku, to drželo dobře. Teď ho nosím zase normálně.

Jura (Ne, 24. 3. 2013 - 14:03)

Mám dlouhou předkožku, v erekci akorát končí se špicí žaludu a v klidu je dost přes, ale jde v pohodě stáhnout a žádná holka nic neříkala, tak co. :)

Jan (Pá, 22. 3. 2013 - 20:03)

Já si žalud stáhnu až za límec a potom tam dám gumičku do vlasů kolem celého límce a tím pádem nejde předkožka stáhnout přes žalud používám to i při sexu a předkožka se mi v pochvě nestahuje.

Luky (Pá, 22. 3. 2013 - 02:03)

Rozhodně si na to zvykne...Ano, to mas pravdu, ale nie kazdy to ma aj tak rovnako potom, ja nemam obriezku, ale od mala nas ucil otec predkozku stahovat a mat zalud von, tak mi to aj zostalo /zalud mam stale von, nenatiahnem na neho nic, nemam co/, to iste robil aj brasko, tiez este ked sme boli mali a kupavali sme sa spolu a s odstupom casu teraz vidim, ze on ma predkozku v pokoji tak do polky zaluda a za zaludom mu nechce zostat, aby bol cely von

Eda (Čt, 21. 3. 2013 - 10:03)

Mi se v pubertě tak zvětšil penis že žalud zůstal obnažený a už se sám nevrátí jedině když mu pomůžu tak do půlky žaluda se předkožka vrátí.Jsem za to rád protože vím jaké problémy to dělá když je přes žalud a při sexu i ochrana se roluje dolů.

jouda (St, 20. 3. 2013 - 19:03)

Ilono to se musí klukům od...Rozhodně si na to zvykne takto malej než na začátku puberty. To se asi tak u 15% kluků obnaží žalud natrvalo sám. Tito pak už obřízku nepotřebují.

Draha (St, 20. 3. 2013 - 15:03)

Ilono to je určitě dobře,že mu to při mytí stahuješ,postupně si zvykne a bude si to třeba dělat sám.Stále obnažený to td mít nemusí.

Jan (Út, 19. 3. 2013 - 22:03)

Když má kluk předkožku...To je pravda. Ale nesmí mít preservativ :D

Marie (Út, 19. 3. 2013 - 21:03)

Když má kluk předkožku tak ta se shrnuje pří sexu a rajcuje ženu v pochvě.

Ilona (Út, 19. 3. 2013 - 21:03)

Ilono to se musí klukům od...Plně s tebou souhlasím synovi ji taky při mytí stahuji má čtyři roky ale pak ji natáhnu zase zpátky protože ho to škrábe obnažený by asi nevydržel to by nešlo.Na to má dost času.

Draha (Út, 19. 3. 2013 - 17:03)

Ilono to se musí klukům od malička přetahovat a pak to krásně drží v přetaženém stavu a má to jako by byl obřezaný.

Milan (Út, 19. 3. 2013 - 09:03)

Sex s obnaženým žaludem si...Naopak - dráždění cez předkožku, která klouže, je příjemnější jako přímý dotek na obnažený žalud - moje skušenost.

Ilona (Út, 19. 3. 2013 - 07:03)

Sex s obnaženým žaludem si myslím já je lepší protože už při předehře je více stimulován než v předkožce,třeba rukou nebo rty ,jazykem a předkožka po něm jezdí při honění tak to vzrušení je možná menší,Ale to si myslím já chlapi to možná vnímají jinak.Zase je pravdou že si předkožku stáhne za žaluda a má to jako obřezaný ale musí mu tam držet.

Jan (Po, 18. 3. 2013 - 10:03)

Mám přítele a to jsem...To je divný, měl by jít za urologem.

Žaneta (Po, 18. 3. 2013 - 07:03)

Mám přítele a to jsem poprvé viděla u něho že když se mu postaví tak mu žalud skoro zfialoví,předkožku má krátkou tak že je při erekci za žaludem.Ale ta barva to vidím poprvé.Když jsem to viděla poprvé tak jsem si myslela že se mu něco s ním stalo a on né to mám tak při erekci pořád,je dvacet dva a kluků jsem měla dost ale to jsem ještě neviděla.

Ivana (Čt, 14. 3. 2013 - 13:03)

Já mám od přírody...Nevím proč bys s tím měl problém,někteří muži mají žalud úplně obnažený a vůbec to nevadí.Naopak dle mé zkušenosti déle vydrží,než ejakulují.To je mnoha ženami vítáno.

Tom (Čt, 14. 3. 2013 - 13:03)

Já mám od přírody kratší předkožku a jsem naprosto spokojený. V klidu mě předkožka překrývá tak polovinu žaludu a při erekci mě sklouzává sama za žalud. Ale už od dětství nosím předkožko trvale staženou, prakticky několik let mám žalud neustále obnažený. Je to super hlavně kvůli hygieně a už jsem si na to zvykl, že to prakticky nevnímá. Nosím nejčastěji boxerky, ale spím třeba úplně nahý. Chodím takhle do sauny, na nudapláž a zkrátka všude.

Reklama

Přidat komentář