Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 15:08)

19,5cm na mě, mladém klukovi. měla by některá zájem? 

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 18:08)

Víc než na chvályhodné velikosti penisu záleží kdo je jeho majitel. Jestli namyšlený, sebestředný šampónek, kterÿ vyžaduje neustálý obdiv nebo charismatický, sebevědomý muž pro kterého je žena ženou, ne pouhou loukou a objektem chvilkového závanu, když potřebuje. Volím druhou možnost muže s velkým M bez ohledu na velikost jeho chlouby.

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 18:08)

Kdyby to velké M měl, tak by se tady nemusel nabízet.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 08:08)

Vypadá to, že někdo závidí:D

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 19:08)

Od narcise se ničeho jiného nelze dočkat. Takoví mají k mužům se všemi přednostmi hodně daleko.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 17:08)

Vytahovala se před ženskýma, jedna malá blondýnka, že v sobě měla celý 30 cm penis. Pověřily mladého kolegu, aby zjistil kolik se do ní vejde. Z 20 cm jeho penisu, se nevešla ani polovina. Rybáři nejsou jenom mezi muži, ale i mezi ženami.

Default User Image
Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 05:08)

Možná ho měla v analu....

Default User Image
Arnošt (So, 17. 8. 2024 - 16:08)

To je špatná otázka. To je individuální, a mění se to i u konkrétní ženy - po porodech více dětí, velké vibrátory, dilda. 

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 17:08)

Některé ženy svírají a jsou tím pádem spokojené s většinou velikostí.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 12:08)

Když se na něj nedívají, tak celkem málo. Když jsem se ptal švagrové jestli jí nevadí, že ten její má malýho, tak mi řekla, že se na něj nedívá a při souloži sní o tom, že má velkýho. Tak jí i s malým uspokojí.

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 04:08)

Pánové si stále neuvědomují, že jejich chloubu by měla oohodnotit partnerka. Jestli jí vyhovuje širší, delší, menší, s obřízkou nebo bez. Mužům samotným může být jedno jestli ho mají 5, 10 nebo 20 cm, protože ho mají jen k vyměšování. Vše ostatní je na ženě, jaký jí vyhovuje.

Default User Image
Honza (So, 15. 6. 2024 - 18:06)

Jen se utěšujte ale jste k...Pochybnosti skončí, když každému odměříš 

Anonym (Pá, 14. 6. 2024 - 17:06)

každá správná hollka by se měla nejdřív dívat do očí já si taky holku nevybírám podle velikosti prsou

Anonym (St, 12. 6. 2024 - 15:06)

Některé ženy mají tak krátkou pochvu, že si s nimi moc neužije ani průměrák. Krátké pohyby na půl penisu, nebo ještě méně, moc nepotěší. Rekord držela jedna, která měla vyhřezlou dělohu. Užívala si to, ale já to dělal jen kvůli ní a vůbec jsem nebyl. Jiná, když byla hotová, tak mne ochotně vyhonila. Tak jako u mužů i u žen, jsou velké rozdíly ve velikostech.

Default User Image
Tomáš Urb@n (Út, 11. 6. 2024 - 23:06)

Tak mě by docela  zajimal váš názor na můj případ. Je mi 26 let, relativně štíhlá postava a měří mi v plné erekci 10cm. 🤔 

(Rosice u Brna 😃) 

Default User Image
Arnošt (So, 17. 8. 2024 - 16:08)

10 cm je málo, ale mnohým ženám to nevadí. Stačí takovou hledat. 

Default User Image
Míša (So, 17. 8. 2024 - 00:08)

Ahoj můj penis je velký 22cm šířka penisu 6cm je mohutný široký sotva že ho dám do kalhot jsem moc rád že mám poradny mohutný penis 

Default User Image
Anna (Út, 11. 6. 2024 - 15:06)

Již jsem dnes psala, jsem již padesátnice, ale stále aktivní. Sexuální život provozuji od sedmnácti let, to je třicetři let. Za tu dobu jsem měla poměr jen se čtyřmi kluky. Teď s manželem již 28 let. Ty čtyři kluci měli každý jinak velikost penisu. Největšího ho měl ten chlap, co jsem s ním byla prvně, sice jsem mu ho neměřila, ale měl ho určitě přes dvacet centimetrů. Pak jsem byla také s jedním, který když si nasadil prezervativ než k něčemu došlo, tak mu spadl jak ho měl malinkého a nebylo to vlastně nic. Manžel má asi nějaký průměr a před několika lety jsem mu ho měřila a měl ho přes patnáct centimetrů a to mi plně uspokojuje, že ho cítím až na dně kundičky. 

Default User Image
Michal (So, 17. 8. 2024 - 00:08)

Ahoj můj peni je pěkně mohutný velký když jsem se miloval z holkou byla pěkná stihla kourila mi ho pěkně pořádně 3hodiny pak jsem ji strčil prsty do vagíny olizova jsem to moc dobrý strčil jsem moje prsty do jejich úst roztrhl jse ji nohy tvrdé jsme se milovaly ale můj penis se jí vůbec nevešel do vagíny vůbec skousel jsem všechn varianty nešlo to vůbec měla krásnou vagíny hladkou písky měla zarovnane lizal jsem ji 5 hodin božské jsem si vychutnávat stavu teplou stříkala hodně pak mě položila na záda začala mi ho kouřit  v tom mi říká máš ho pořádného mohutného vzala metr začala měřit nechápala jak ho mám obrovského mohutného můj penis se jí nevešel do její vagíny tvrdé jsem to tam rval ale vůbec to tam nešlo přitom byla otevřena vagíny měla velkou stejně ji tam nešel mám pěkný mohutný penis obrovský která zena by byla ráda za pěkný silný penis široký velký mohutný skousel jsem to i ze zadu trochu jsem to tam strčil dal už to nešlo skousel jsem i do zadečku tam to šlo pěkne

 

 

Default User Image
Dan (St, 12. 6. 2024 - 09:06)

Také z tohoto důvodu by si měly ženy vybírat muže. Ne naopak. Muž, když má velkého, tolik netrpí, jako žena s malou. Znám několik případů, kdy se i zamilovaní z toho důvodu rozvedli. Je to takový přírodní rozmar, že jsme tak různě vybaveni. Kdo hledá, najde.

Reklama

Přidat komentář