Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Marek (Po, 19. 12. 2016 - 12:12)

Anonymka a Waltr si...Pokud vím, tak sex je o dvou lidech, kteří by do sebe měli ideálně "zapadnout" - nelze hledat chyby jen u toho druhého, pokud ho mám menšího, tak to nejde i kvůli tomu, že ona ji má hlubokou, nesváděj všechno jen na penis, ale podívej se i na sebe. U ženských rozměrů se snad přece nebavíme jen o poprsí, ne?

U (Po, 19. 12. 2016 - 08:12)

Vidíš, jsme každá jiná....každého je to jinak,i u mě na poprvé bez orgasmu.

žena (Ne, 18. 12. 2016 - 21:12)

To jsem rád, že tu zazněl...Vidíš, jsme každá jiná. U mne to bylo s milencem na poprvé tak skvělé, že spolu spíme pátý rok.

žena (Ne, 18. 12. 2016 - 21:12)

Ono,kdyby tomu tak skutečně...Anonymka a Waltr si pravděpodobně neuvědomují, že poprsí hraje roli spíše estetickou.
Penis to je přeci něco jiného. Pohlavní styk je ve vztahu velice důležitý a na velikosti záleží.
Do diskuse "Kolik cm penisu ženám stačí" raději city netahejte. To je druhá věc. A dokonce se časem mění. Ale to už je do jiné diskuse.

milan (Ne, 18. 12. 2016 - 19:12)

U mě ten cit opravdu na...To jsem rád, že tu zazněl i tento názor.

Navíc, co jsem měl a mám kamrádky, se kterými se bavíme i na toto téma, tak mi každá potvrdila, že poprvé to s milencem stálo vždy za prd.

Jak u koho. (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

U mě ten cit opravdu na prvním místě.Jo,něco jiného je,pokud bych se někde bavila,něco se popilo,s někým by byly sympatie,pak i to by šlo.Ale jen tak z plezíru,z potřeby,to ne.

Waltr (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

chlapovi nejvíc...A taky přece záleží na citu, ne? S mužem, který má sice kladivo na čarodějnice, ale jinak k němu nic necítíš přece ten styk nemůže stát za moc - nebo je to fakt čistě jen o mechanice?

Na (Ne, 18. 12. 2016 - 18:12)

chlapovi nejvíc záleží,jak se k tomu staví.S velkým může být sex taky úplně na hovno.

Waltr (Ne, 18. 12. 2016 - 17:12)

Ono,kdyby tomu tak skutečně...No právě, a jsme u toho - začíná mi to připadat, jak kdyby byli "mrzáci" snad jen chlapi a ženy samé topmodelky s dokonalými rozměry :-)

Přesně. (Ne, 18. 12. 2016 - 17:12)

Takže nejlepší by bylo,...Ono,kdyby tomu tak skutečně bylo,pak by hodně mužů bylo vlastně svobodných.No,pokud někdo nemá vyloženě pindíka,pak v pohodě.Ani ženská si nemůže vybrat,jak velké by chtěla mít poprsí.

Waltr (Ne, 18. 12. 2016 - 17:12)

Myslím, že u velikosti...Takže nejlepší by bylo, kdyby u seznamování muži nosili na hlavě papírek, kde by byly napsané potřebné míry.

žena (Ne, 18. 12. 2016 - 17:12)

Právě, problémem dnešní...Myslím, že u velikosti penisu se schopnost kompromisu a empatie nevede. To možná mladé, hlavně zamilované holky. Bohužel, když prokouknou, někdy jsou už vdané. To je potom problém.
Žena už ví co chce. A na velikosti penisu záleží.

:-) (Ne, 18. 12. 2016 - 16:12)

Já nemůžu z toho Karla s těma jeho 12 nebo 13cm už nasranej včera byl až až

Waltr (Ne, 18. 12. 2016 - 13:12)

Právě že v praxi dá....Právě, problémem dnešní doby je to, že lidé často zavrhují to, co stoprocentně nesplňuje jejich vysněný ideál. Schopnost kompromisu a empatie je zkrátka fuč. Ale realita asi nakonec převáží.

milan (Ne, 18. 12. 2016 - 13:12)

A u mužů jsou zase...Právě že v praxi dá. Mladá pipka možná něco preferuje a pak je ráda, že si chlapa vůbec udrží, protože, dle jejich logiky, si takový může sakra vybírat.

Waltr (Ne, 18. 12. 2016 - 13:12)

Už tady nepište za ženy....A u mužů jsou zase preferovány vyvinutější ženy, to se tedy moc lidí dohromady nedá.

žena (Ne, 18. 12. 2016 - 13:12)

Už tady nepište za ženy. Do jejich mozku, ani tělesných pocitů nevidíte. Myslím, že byste se divili, kdyby jste zjistili, co si ženy opravdu myslí.
Svět se točí kolem sexu a proč jsou všude preferování vyvinutější muži, je snad jasné všem, mimo schválně zaslepených.

milan (Ne, 18. 12. 2016 - 12:12)

To je možné Jarko,ale zase...Tak ono je to taky o "žirafách", které ji mají delší a pak je logické, že potřebují delšího, pochva je dlouhá asi 10cm, při delším klacku sice protáhne, ale některé ženy to potom vnímají bolestivě. Takže tyhle silácké řeči beru s rezervou, evidentně to píšou mladé holky, které ty hodnoty mají posazené ještě jinak.

Znal jsem asi tři takové, které, když na to přišla řeč, měly silácké řeči, jak je většina chlapů s malýma mrzáčkama. A jak šel život, tak dvěma to osud trošku zamíchal a najednou pro ně vůbec nebyla rozhodující délka, dokonce již ani penis jako takový pro ně nebyl hlavní věcí.

Ivana (Ne, 18. 12. 2016 - 12:12)

Oprava:každá to může...chlap má přirazyt až a dno pochvy ten můj naráží a je to super má kolem 18 měla jsem s 12cm byl krásný sportovec pěkné tělo ano jezdil na mě jak Praha Brno udělá tě ale tem macek tam musí být cítit

J. (Ne, 18. 12. 2016 - 09:12)

To je možné Jarko,ale zase...Oprava:každá to může cítit trochu jinak.

Reklama

Přidat komentář