Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Jana (Ne, 8. 3. 2015 - 07:03)

Za sebe mohu říct, že mi stačí i 12 cm. Jsem totiž jako řada žen poštěváčková. Takže skvělé lízání předčí zásuny... :)

Izebník (So, 7. 3. 2015 - 22:03)

Žiaľbohu nie!

Michal (So, 7. 3. 2015 - 22:03)

Rozumíte ženám?!

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 19:12)

Já jsem chtěl jenom říct,...No vždyť jo! Také píšu, že se to může rovnat až k politické katastrofě ...

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 19:12)

Já už fakt nevím,že vás...???

Slávek (St, 17. 12. 2014 - 18:12)

Já už fakt nevím,že vás...Reagoval jsem jen na zdejšího tapetáře,co zamořuje diskuse.A najednou jsem si všiml,že ty nechutné odstavce náhle zmizely.

Slávek (St, 17. 12. 2014 - 18:12)

Já už fakt nevím,že vás to baví vy dementi,tady pořád dokola tapetovat nesmyslné kokotiny které nikoho nezajímají.Pokud máte spolu nějaký problém,tak si ho sakra taky soukromně vyřešte a nezaplevelujte zdejší normální diskuse svými nenormálními výplody.Ale to tapetování je i na více diskuzích,takže se snažíte hodně,aby jste to tady zničili.Ještě jednou opakuju,vaše nesmysly tady nikoho nezajímají,vůbec nikoho!!!Chápete to!!!???

Honza (St, 17. 12. 2014 - 18:12)

Jasně ... tak hlavně, že...Já jsem chtěl jenom říct, že to už dávno neni pravda.

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 17:12)

Takovýdle řeči ve 21....Jasně ... tak hlavně, že vy působíte tak nějak "zmládle" a víte, kde je Váš palebný post ...

Honza (St, 17. 12. 2014 - 17:12)

Tak milý Slávku a od toho...Takovýdle řeči ve 21. století už působěj poněkud zastarale.

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Já jsem neměl na mysli...Tak milý Slávku a od toho tu máme institut "manželství" vzniklý dávno před zrodem Křesťanství. Povšimněte si prosím, že v manželství je vždycky dáván jasný a zřejmý důraz na "společensko-ekonomické souručenství (v podstatě na takovou Společnost s ručením omezeným)", kladoucí důraz na zachování, udržení a rozmnožení společného majetku, jako základu pro výživu a výchovu budoucích dětí. Také potomci narození z manželství mají (měli) vždy neskonale větší právní jistotu o svém postavení ve společnosti, než tzv. "parchanti".

Je celospolečensky nevhodné a dá se říct kritické, že procento dětí zrozených "mimo manželství" stále stoupá.

I rozchod manželů (rozvod) si stále vyžaduje jisté formální kroky, což u vztahů "jen tak" znamená, že se jeden partner sebere a odejde, a to s celým svým majetkem. "A co děti, mají si kde hrát?!...

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Tak já zas nepotřebuju...Tak, jako kdyby ... mluvila Závist nebo vlastní neschopnost ...?

Ó jak káráme ty ženy, které se chovají racionálně a v souladu s nesmírně starými zákony rozplozování ...

Lenka (St, 17. 12. 2014 - 14:12)

Paní Marto, oceňuji Vaší...Přesně, to je jen mužský sebeklam.

Pinďoury nás v podstatě nezajímají. Chci se mít dobře a hledám toho, kdo mi to zajistí.

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 13:12)

Pro mě penis není vůbec...Paní Marto, oceňuji Vaší odpověď! Fakt, bez ironie! Takto to totiž platí v přírodě, mezi divokými zvířaty a je to uloženo hluboko v lidském podvědomí.

Samice si totiž samce nevybírají podle velikosti penisu (to je nějaká pitomá "mužská - macho" fóbie nebo spíš "kdo dochčije výš"), ale podle toho, jak dokáže zajistit veškeré pohodlí pro to, aby samice odnosila potomky, požívala, jakožto nejcennější v societě (myslím fertilní samice, která je cennější než narození potomci) náležitou ochranu a pokud už potomky donosí a i úspěšně porodí, tak se očekává od samce, že zajistí dostatek kvalitní potravy jak pro samici, tak pro potomky a vytvoří jim podmínky pro úspěšný růst, dospívání a pohlavní zralost a samici připraví pro další zabřeznutí. Nic víc a také nic méně se od samce neočekává a je to sakra těžký úkol. Žádné mazlení s mláďaty, chození na houpačky se od samců neočekává, to jen lidé si to takhle vykládají ...

Marta (St, 17. 12. 2014 - 12:12)

Pro mě penis není vůbec důležitý. Naopak peníze, majetek. To je na chlapovi nejdůležitější. Ani mi by nevadilo, kdyby měl vagínu........ Na píchání se vždy někdo najde. A já to nepotřebuji denně.

G. (St, 17. 12. 2014 - 12:12)

můj syn má penis po mně

MaDi (St, 17. 12. 2014 - 10:12)

Jak je mi známo z trojího početí 2 různých partnerek, tak stačí 14,6cm. A nejednalo se jenom o početí ...

galca (St, 17. 12. 2014 - 09:12)

Stavět vztah na pindíkovi je blbost.

T (Út, 16. 12. 2014 - 23:12)

Ježíš, ten smesnej penis.

Co na něm vidíš ?

Bereš si chlapa nebo jeho pindika ?

Bára (Út, 16. 12. 2014 - 22:12)

Pinďour je tak pátá věc v řadě, co mě zajímá.

Chlap mě musí zaujmout něčím úplně jiným.

Reklama

Přidat komentář