Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Dana (Po, 22. 2. 2016 - 15:02)

Presne tak, jak je tady z...Ano,každá žena je trochu jiná.Je to právě o tom najít ten správný protikus.Někdo ho nenajde za celý život,bohužel!

Když (Po, 22. 2. 2016 - 15:02)

Presne tak, jak je tady z...to trošku bolí a zároven je to hodně příjemné,pak je to ok.

Miky (Po, 22. 2. 2016 - 15:02)

Jám mám 13/4, a komu se...Presne tak, jak je tady z komentaru Sandry a ostatnich holek patrne, tak kazda zena je rozdilna a kazda ma rada neco jineho a jiny rozmer. Ja jen z vlastni zkusenosti vim, ze vetsi vybava neni vzdy idealni a vzdy neni co zavidet. Nemam zadneho giga, ale 22/6 uz znat vetsinou je. Az na par velkych vyjimek je mi analni sex zapovezen, prakticky odpadaji akcni rychlovky, vetsinou je poreba slecnu pekne pripravit, par holkam to bylo proste neprijemne, nebo jsem se musel celou dobu kontrolovat, abych nezajel moc hluboko a taky se slecna tam dole drive "opotrebuje" a celonocni akce je pak nekdy na dalsi dva dny leceni... Ale naopak prave existuje rada holek, ktery jsou z toho krasne hotove a diky za ne. ;)

Nikdo (Pá, 19. 2. 2016 - 15:02)

Jám mám 13/4, a komu se...ti prde.l libat nebude, kazdymu je tvuj ocas jiznim vetrem, hlavni je, aby se libil tvym sexualnim partnerkam :-)

Jan (Pá, 19. 2. 2016 - 15:02)

Jám mám 13/4, a komu se nelíbí, ať mi prdel políbí :D

Musíš (Pá, 19. 2. 2016 - 15:02)

Mám to podobně, s tím nás...si najít nezkušenou, která to ještě nepoznala s nějakým vetsim, té to bude stačit.

Leoš (Pá, 19. 2. 2016 - 14:02)

Ja mam12/3 jaky je podle vas...Mám to podobně, s tím nás místní pošlou do háje :-D

Vtip (Pá, 19. 2. 2016 - 14:02)

Nemocná blondýna píše kamarádce sms: "38.5 všechno mě bolí"
Kamarádka jí obratem odpovídá: "Tak si najdi někoho s kratším...!!!"

Franta (Pá, 19. 2. 2016 - 13:02)

Ja mam12/3 jaky je podle vas holky

Sandra (Pá, 19. 2. 2016 - 12:02)

Díky Sandro za tvoje...díky :-))

Cactus (Pá, 19. 2. 2016 - 09:02)

Díky Sandro za tvoje komentáře. Mezi všemi těmi zbytečnými písmenky jsou opravdovým přínosem. Oceňuji, že popisuješ svoje zkušenosti. Díky za ně!

Sandra (Pá, 19. 2. 2016 - 07:02)

Jen sem se zeptal a bylo mi...Hmm, promin, nic ve zlem, ale ono je zeptat se a zeptat se. Nejsem zadna netykavka, ale nema smysl bavit se tam, kde neni diskuze konstruktivni a kde se nazory druhych jenom ironizuji. To je pak jenom ztrata casu. A ha myslela, ze zrovna ty tohle vis.

sardanapal* (Pá, 19. 2. 2016 - 05:02)

Ty jo panove, tak to jsem...Jen sem se zeptal a bylo mi odpovězeno tak to taky tak beru .
Chce to jen být trochu nad věcí a hned se neposrat :-)

Miky (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Ty jo panove, tak to jsem necekal ze se do Sandry tak pustite. Neni to zbytecne? Uplne to nici jakoukoliv diskuzi hned v zarodku. Nikde jsem nepostrehl, byt jen naznakem, ze by se komukoliv jakkoliv vysmivala, ze by povazovala sve zkusenosti a preference za jasne a aplikovatelne na veskere zenske pokoleni. A na zaver... jakou bych mel ja motivaci zde lhat a cucat si z prstu nejakej centimetry. Byl to vazne mineny pravdivy prispevek na zajimave tema. Normalne diskutujici to odrazuje a smrskava se to zde jen na trolici centrum. Tak jen do me. :)

Hynek (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Si úplně představuju obchodníka, co se ptá ženy: Tak kolik chcete, paní, ustříhnout toho penisu, kolik by vám stačilo...nakupovaly by je jak kabely anebo látku na záclony :-D

Leoš (Čt, 18. 2. 2016 - 22:02)

Mé zkušenosti jsou, ehm, velice chabé...

Steve (Čt, 18. 2. 2016 - 21:02)

Ženskou ejakulaci žádná která byla se mnou jej neměla. Na penisy jiných a zkušenost jsem se dam vážně nikdy neptal ... první neměla jiného za mne a po jsem se už neptal ... na takové řeči musí mít žena náladu, jinak to vypadá dost ujetě. (kor u těch slušnějších)

Jan (Čt, 18. 2. 2016 - 19:02)

No, já mám 24 cm v erekci....Vysvětlím: když používám čínský centimetr a lžu, tak mám 24 cm, když český a říkám pravdu, tak polovinu :D:D:D:D:D:D:D

Jan (Čt, 18. 2. 2016 - 19:02)

No jo, tady má každý...No, já mám 24 cm v erekci. To je co?

Sandra (Čt, 18. 2. 2016 - 16:02)

Mě to přijde , že si jedna...A víš, že máš pravdu v tom, žese mýlíš? :-)
Je mi totiž jasné, že každá jsme jiná a každý to má a cítí jinak, a právě proto mě zajímají názory a zkušenosti ostatních.
Ale jinak jo, k sexu mám pozitivní vztah a tyhle věci mě prostě baví, ale neboj, já už ani nemuknu, když tě to tak irituje. Měj se, sardinko.

Reklama

Přidat komentář