Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Default User Image
Anna (Út, 11. 6. 2024 - 15:06)

Již jsem dnes psala, jsem již padesátnice, ale stále aktivní. Sexuální život provozuji od sedmnácti let, to je třicetři let. Za tu dobu jsem měla poměr jen se čtyřmi kluky. Teď s manželem již 28 let. Ty čtyři kluci měli každý jinak velikost penisu. Největšího ho měl ten chlap, co jsem s ním byla prvně, sice jsem mu ho neměřila, ale měl ho určitě přes dvacet centimetrů. Pak jsem byla také s jedním, který když si nasadil prezervativ než k něčemu došlo, tak mu spadl jak ho měl malinkého a nebylo to vlastně nic. Manžel má asi nějaký průměr a před několika lety jsem mu ho měřila a měl ho přes patnáct centimetrů a to mi plně uspokojuje, že ho cítím až na dně kundičky. 

Anonym (Út, 11. 6. 2024 - 06:06)

asi ji máš vytahanou, když některá používá dildo nebo vibrátor, tak tyhle pomůcky neodpovídají reálným velikostem, obvykle to jsou velký kůly. Pak máš kundu roztaženou na tyhle rozměry a normální rozměr ti nestačí. 16 cm je takový o chlup lepší průměr, stačí každý normální ženě a to bohatě. Naopak, do většiny žen ho celýho nenarve. Umožní nějaký polohy, kde to zasunutí je menší. U menších velikostí každá poloha nemusí vyhovovat, ale u misionáře nebo zezadu stačí i 12 cm a víc kunda nemá u většiny žen. Stejně nejcitlivější je hlavně zkraje.

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 21:06)

Asi stopadesátikilová žena: "I špatnej sex, je pořád lepší, než zádnej sex." Její manžel měl 150 cm a 50 kg. Na to řekla: "I malej herec umí někdy zahrát velký divadlo."

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 15:06)

Klidne 14 cm postaci. Ktera potrebuje do sebe 18 a vice cm tak je pekne rozjeta az je to hnus

Default User Image
laco (Út, 11. 6. 2024 - 07:06)

To je kus od kusu. Některé uspokojí i malej a jiné by potřebovaly aby do nich vjel žebřiňák tažený koňmi i s kočím. :-)))

Default User Image
Babčo tak si pošušňávej. (Út, 11. 6. 2024 - 06:06)

Moc velkej není žádná výhra, ale i 15 cm postačí z nouze když není nic jiného. Pošušňání je tak těch 17-18 cm. Tak do těch dvaceti.

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 20:06)

V partnerských a hlavně manželských vztazích hraje roli tolik důležitějších faktorů, že centimetr sem nebo tam.... Nemám zrovna malého, ale vím, že manželka měla i větší, ale říkala, že tak intenzivní orgasmy má jen se mnou, protože mne miluje. O velikosti to asi docela není. Věřím jí. My jsme si nikdy nelhali a já se jí v sexu vždy přizpůsobuji, aby byla naprosto spokojená. Který milenec to udělá?

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 22:06)

Kazdy poradny. Nejsi jediny dobry a vnimavy milenec. A navic tam funguje princip "cizi chlap, dvojnasobne vzruseni".

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 07:06)

Kdyby tomu tak bylo, tak by doma moc nepobyla, protože by přeskakovala z jednoho na druhého a o manželský sex by nestála.

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 15:06)

Omyl. Rad si odskocim, ale manzelsky sex je vzdy na prvnim miste. Jeste se nestalo, ze bych zene odmitnul a milence dal. Dam obema, ja jsem spokojeny a ony stastne. Delam dvojnasobnou radost, jsem dokonaly, no co nadelam :D

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 22:06)

Pánové, spokojenost partnerky není jen o velikosti penisu, ale v mnoha dalších faktorech. Skvělý milenec dokáže ženu vzrušit už jediným pohledem, dotekem, polibkem, smyslnou sms- kou v průběhu dne. A když k tomu všemu přidá špetku smyslnosti, je i pozvání na rande po 20 letech vztahu, něco jako líbánky, které si užívám jako za mlada s veškerou pozitivní energií a rezonující slastí.

 

Default User Image
Klára (So, 8. 6. 2024 - 18:06)

Celý život jsem měla cca 12cm manžela.V 55 letech jsem se spustila s klukem, který ho má 22cm a silný! Bože to jsou orgasmy, říkal že se při něm třepu a vydávám zvláčtní zvuk! Ale já nevím, orgasmus velký a nevnímám co dělám! Ta 22cm ve mě udělá uragán, pipinka stříká jak vodopád!! Pod námi je vždy mokro jako po dešti.To s manželem nikdy nebylo.....A kamarád má 30 let a má ho jako ocel.Holky neváhejte a vyzkoušejte, budete nadšené jako já!!

Anonym (So, 8. 6. 2024 - 20:06)

Holky, udělejte výběr. Třeba masové cfnm, nebo ganbang a tam se možná takový objeví, jako jeden ze sta. Nebo budete mít náhodou štěstí.

Anonym (St, 5. 6. 2024 - 12:06)

Kolik cm stačí? Když máte v pytlíku 100 mil kaček, tak stačí i 5 cm.

Default User Image
Míla (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Také jsem si dlouho myslela,  že mi 15 cm stačí. Pak jsem poznala "dvacítku" a už bych neměnila. Ten hluboký průnik mne přivádí do šílenosti. Takové orgasmy nikdo s "patnáctkou" nedokáže.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 10:06)

Některé prožívají hluboký průnik i s polovinou průměráka. Každá jí máte jinou. Měl jsem i takovou, do které se vešel jen žalud. Ona byla nadšená a já ne.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Ptali se prostitutky, jak se jí to líbí s velkými penisy. Odpověděla: "Zkuste si strčit do nosu malíček a pak palec. Budete vědět jaký mám pocity z těch velkých. Raději se jim vyhýbám."

Default User Image
Lucie (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Záleží i na ženě mě stačí těch 22 cmale před porodem a že začátku jen mazat a mazat teď ji mám pěkně roztazenou a nemám problem  

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Já zase znám páry, které se kvůli nesouladu pohlaví rozvedli. U nás v práci byl jeden takový. Zamilovali se do sebe, oba měli rodiny s dětmi. Oba se rozvedli, přesto, že jsme jim to rozmlouvali. A za půl roku se rozváděli. On: "Nechce mi dát, protože jí to se mnou bolí." Ona: "Má ho moc velkýho a já už ho nechci." Bylo po lásce. Jinak oba moc fajn lidi, ale v posteli jim to neklapalo.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Většina zkušených žen má starost, aby nebyl moc malej, nebo moc velkej. Přednost mají penisy "akorát".

Reklama

Přidat komentář