Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Já tohle jako muž nemůžu...Celosvětový průměr je nižší než 13 cm, pohybuje se okolo 12 cm. Když má mongoloidní rasa průměrnou délku okolo 10-11 cm, europoidní okolo 13 a negroidní přes 15, tak ani celosvětový průměr nemůže dosahovat 18 cm.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Kde jsem zaměnil...Už nemám moc času, až večer se zase ráda zasměji, ale ráda ti, studente, něco zkopíruji.

"3.11.2013 22:36 - Doctus
Stavy po rakovině prostaty (karcinomu? nebo snad jen benigní hyperplazii?)"

Tady sis to dost popletl :).

A je samozřejmé, že kdybys mi ukázal jakýkoliv preparát, tak nepoznám o jakou tkáň jde. A teď zkus zapnout mozek? Hádej proč?
Odpověď: protože nejsem student medicíny, ani lékař. Už přestaň machrovat. Vypadá to zoufale.
A víš proč sem píšu? Protože tato diskuse je určena mně, ženě.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Rozumím natolik onkologii,...Kde jsem zaměnil adenokarcinom za hyperplazii? Jen jsem se dotazoval, neboť v široké (laické) veřejnosti panuje poměrně velký chaos ohledně toho, co je rakovina a co už není. Čtěte prosím pozorně. Kdybych vám ukázal preparát adenokarcinomu prostaty, tak ani nepoznáte, o jakou tkáň jde.

:D (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...jak se čertí :DD

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...Rozumím natolik onkologii, abych si nepletla karcinom prostaty s benigní hyperplazií prostaty.
Už se tu neztrapňuj.
Večer, až budu mít víc času, ráda se podívám na ten odkaz o tobě, studentíku. Asi se pobavím, že?

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Začíná se nám chlapec...Vy rozumíte onkologii? Tak se předveďte. Určitě vlastníte publikace WHO z edice Pathology and Genetics: Tumours. Ohledně absence mozku některých dam to bylo suché konstatování, nikoliv urážka. A o 10 cm v erekci ať si nechávají zdát jiní. Stačí si přečíst nějaký článek na stránkách pro ženy a vstávají mi vlasy hrůzou, co dokáží někteří vymyslet za nesmysly (a přitom mají mozek).

pro zasmání (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Zadejte si do Google heslo 'Doctus penis'.
Ten kluk je normální úchylák.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

mně nevadí, že některým...Kde jsem napsala "někomu, že 13 cm je málo", ty uražený?
Ale máš pravdu, myslím si to. Když se podívám na vibrátor a změřím od žaludu 13 cm, tak to je velice maličký penis.

Majka (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

k těm 13 cm mám i menší...Já tady neagituji pro velké penisy,jen podotýkám,že řeč jenom o délce je o ničem.Také dobře vím že příliš dlouhý penis u muže,který se při koitu nedokáže ovládnout může ženě působit bolest a jsou i známy případy perforace dělohy.Takže se původní rozkoš změní v ohromnou bolest s nebezpečím vykrvácení.

Jan (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

To je sice fakt, ale co jsem...Mají doma většinou udy kolem normy-15 cm, ale vibrátor 18-20 cm. Tak to jsou moc vytahané. Sorry za názor.

Miluš M (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

To je sice fakt, ale co jsem hovořila s kamarádkami, tak skoro každá považuje 18 až 20 cm za normál a 13 za maličkého, se kterým by asi moc spokojená nebyla. Nehovoříme o tom, co je, ale co nám nejvíc vyhovuje. Znám ženy, které mají doma partnera s 15 cm, a přitom by raději většího a nevěrné nechtějí být a raději to řeší vibrátorem.

Miluš M (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Není to jen o té...To je pravda. Jak k té délce není ten správný průměr, není to ono a je to o ničem. Dokonce bych řekla, že pokud je dost tlustý, někde stačí i 17 cm.

Majka (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Já mám těch 13 cm, při...Není to jen o té délce,důležitá je i tloušťka a výdrž erekce.Měla jsem jednou kluka s dlouhým,ale úzkým,měl ho jako pes.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Já mám těch 13 cm, při...Mně je jedno kolik máš ty. Ale není mi jedno, kolik má můj partner. A s ním mám kvalitní sex i po 18 letech.

Jana (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Nechápu, proč bych to synovi měla zakazovat, když tak chodil jen občas okolo deky, na které jsem ležela. Kdybych mu to měla zakazovat, mi připadá mmnohem absurdnější, než když se dítě s erekcí na pláži objeví. Navíc vypadal v té době celkem jak ještě dítě, tak to nikdo nebral příliš vážně a nikdo se nad tím nepohoršoval.

Ivan (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

už chápu. Erekce na...Jenže tomu neporučíš já se u vody kouknu na vyvinutou holku a mám erekci a musím do vody abych ji potlačil.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Kazdy i zeny maji mozek, co...Jano, on není doktor.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

13 cm běžných je, pokud se...Začíná se nám chlapec nějak zlobit na ženy.
Už se je snaží urážet, dále je zajímavé oslovení Drahoušku (fuj...), že jim chybí mozek, ale přebývá celulitida...:)).
S 10 cm toho holt moc nepředvede, tak se aspoň snaží dělat chytrého, aby ženy přesvědčil, že 13 cm je v pohodě - ha ha.

Ale včera se ukázal jak medicíně rozumí. Hlavně rakovině.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Drahoušku, 13 cm nemám....Spíš to vypadá, že někdo pořádně šlápl na kuří oko tobě. Takže 10 cm, že? Ty karcinome...

Leoš (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Myslím, že norma je u mladých mužských v Evropě od asi 13-16 cm v erekci. V Polsku ("metoda anketowa" - self reported) v r. 2001 to bylo 13 cm, v roce 2011 - 18 cm! V Polsku byl v r. 2001 internet v plínkách, proto. :D
Byl to výskum sexuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego.

Reklama

Přidat komentář