Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Jana (Po, 4. 11. 2013 - 16:11)

Aby kluk v podstatě s...A kdo by ho tam tak vyvedl, když ta pláž nemá žádného správce a nic podobného? Tam je každý sám za sebe a každému je tam po tom druhém velké kulové.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Už nemám moc času, až...Opět nepozorné čtení. Jak jsem psal již výše, jen jsem se dotázal pro upřesnění. Nedávno mi jedna osoba tvrdila, že měla rakovinu tlustého střeva. Tak jsem se zeptal, jak operaci snášela. Prý "jen dali hadičku do zadku". Při malignitě na tlustém střevě se přistupuje nejčastěji k parciální hemikolektomii. Nakonec jsem z ní vypáčil, že měla "pouze" polypa na sliznici. Proto jsem se i tehdy dotazoval, jakou situaci má na mysli. Nic jsem si nepopletl, tím si buďte jistá.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Já tohle jako muž nemůžu...Celosvětový průměr je nižší než 13 cm, pohybuje se okolo 12 cm. Když má mongoloidní rasa průměrnou délku okolo 10-11 cm, europoidní okolo 13 a negroidní přes 15, tak ani celosvětový průměr nemůže dosahovat 18 cm.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Kde jsem zaměnil...Už nemám moc času, až večer se zase ráda zasměji, ale ráda ti, studente, něco zkopíruji.

"3.11.2013 22:36 - Doctus
Stavy po rakovině prostaty (karcinomu? nebo snad jen benigní hyperplazii?)"

Tady sis to dost popletl :).

A je samozřejmé, že kdybys mi ukázal jakýkoliv preparát, tak nepoznám o jakou tkáň jde. A teď zkus zapnout mozek? Hádej proč?
Odpověď: protože nejsem student medicíny, ani lékař. Už přestaň machrovat. Vypadá to zoufale.
A víš proč sem píšu? Protože tato diskuse je určena mně, ženě.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Rozumím natolik onkologii,...Kde jsem zaměnil adenokarcinom za hyperplazii? Jen jsem se dotazoval, neboť v široké (laické) veřejnosti panuje poměrně velký chaos ohledně toho, co je rakovina a co už není. Čtěte prosím pozorně. Kdybych vám ukázal preparát adenokarcinomu prostaty, tak ani nepoznáte, o jakou tkáň jde.

:D (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...jak se čertí :DD

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...Rozumím natolik onkologii, abych si nepletla karcinom prostaty s benigní hyperplazií prostaty.
Už se tu neztrapňuj.
Večer, až budu mít víc času, ráda se podívám na ten odkaz o tobě, studentíku. Asi se pobavím, že?

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Začíná se nám chlapec...Vy rozumíte onkologii? Tak se předveďte. Určitě vlastníte publikace WHO z edice Pathology and Genetics: Tumours. Ohledně absence mozku některých dam to bylo suché konstatování, nikoliv urážka. A o 10 cm v erekci ať si nechávají zdát jiní. Stačí si přečíst nějaký článek na stránkách pro ženy a vstávají mi vlasy hrůzou, co dokáží někteří vymyslet za nesmysly (a přitom mají mozek).

pro zasmání (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Zadejte si do Google heslo 'Doctus penis'.
Ten kluk je normální úchylák.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

mně nevadí, že některým...Kde jsem napsala "někomu, že 13 cm je málo", ty uražený?
Ale máš pravdu, myslím si to. Když se podívám na vibrátor a změřím od žaludu 13 cm, tak to je velice maličký penis.

Majka (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

k těm 13 cm mám i menší...Já tady neagituji pro velké penisy,jen podotýkám,že řeč jenom o délce je o ničem.Také dobře vím že příliš dlouhý penis u muže,který se při koitu nedokáže ovládnout může ženě působit bolest a jsou i známy případy perforace dělohy.Takže se původní rozkoš změní v ohromnou bolest s nebezpečím vykrvácení.

Jan (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

To je sice fakt, ale co jsem...Mají doma většinou udy kolem normy-15 cm, ale vibrátor 18-20 cm. Tak to jsou moc vytahané. Sorry za názor.

Miluš M (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

To je sice fakt, ale co jsem hovořila s kamarádkami, tak skoro každá považuje 18 až 20 cm za normál a 13 za maličkého, se kterým by asi moc spokojená nebyla. Nehovoříme o tom, co je, ale co nám nejvíc vyhovuje. Znám ženy, které mají doma partnera s 15 cm, a přitom by raději většího a nevěrné nechtějí být a raději to řeší vibrátorem.

Miluš M (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Není to jen o té...To je pravda. Jak k té délce není ten správný průměr, není to ono a je to o ničem. Dokonce bych řekla, že pokud je dost tlustý, někde stačí i 17 cm.

Majka (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Já mám těch 13 cm, při...Není to jen o té délce,důležitá je i tloušťka a výdrž erekce.Měla jsem jednou kluka s dlouhým,ale úzkým,měl ho jako pes.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Já mám těch 13 cm, při...Mně je jedno kolik máš ty. Ale není mi jedno, kolik má můj partner. A s ním mám kvalitní sex i po 18 letech.

Jana (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Nechápu, proč bych to synovi měla zakazovat, když tak chodil jen občas okolo deky, na které jsem ležela. Kdybych mu to měla zakazovat, mi připadá mmnohem absurdnější, než když se dítě s erekcí na pláži objeví. Navíc vypadal v té době celkem jak ještě dítě, tak to nikdo nebral příliš vážně a nikdo se nad tím nepohoršoval.

Ivan (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

už chápu. Erekce na...Jenže tomu neporučíš já se u vody kouknu na vyvinutou holku a mám erekci a musím do vody abych ji potlačil.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Kazdy i zeny maji mozek, co...Jano, on není doktor.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

13 cm běžných je, pokud se...Začíná se nám chlapec nějak zlobit na ženy.
Už se je snaží urážet, dále je zajímavé oslovení Drahoušku (fuj...), že jim chybí mozek, ale přebývá celulitida...:)).
S 10 cm toho holt moc nepředvede, tak se aspoň snaží dělat chytrého, aby ženy přesvědčil, že 13 cm je v pohodě - ha ha.

Ale včera se ukázal jak medicíně rozumí. Hlavně rakovině.

Reklama

Přidat komentář