Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

hm (Po, 4. 11. 2013 - 23:11)

Ženy jsou věčně...proto mám ženy rád.A mužský jsou taky nespokojení,nemysli si.

Jan (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

Ženy jsou věčně nespokojené. Kdyby měli muži ptáky jako sloní choboty, tak by si ženy stěžovali, že je mají moc velké.

hm (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

těch 17 je akorát pro lidi který raádi mění polohy.To bych bral jako ideál.

hm (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

Myslím, že je to spíše o...no jo,ale oblíbená poloha na koníčka je s prckem nemožná.Poaždé vypadne a sex si ani jeden neužije.

jirka (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Myslím, že je to spíše o konkrétní ženě. :-)
Já ho mám podle Petry malého, podle sebe průměrného a podle manželky funkčního. Stejně to není jenom o bušení velkou kládou. Je to i otázka konkrétní polohy, třeba zezadu tam pronikne dostatečně hluboko. Jinak pochva je elastický orgán a u průměrně vzrostlé ženy se přizpůsobí průměrnému mužskému penisu.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

ještě poslední reakce....Také poslední reakce: nemohu říct, že by mě tvé úvahy zajímaly.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Jinak vracím se k tématu. Mě ve 43 letech, již 18 let plně uspokojuje 17/5 cm. A statistiky a studie jsou mi jedno. Skvělý sex mi jedno není.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

uražený nejsem, ale nevadí...Klidně mě upozorňuj dál, asi z toho, že mě nějaký anonym upozorňuje neusnu :).

Jinak stojí za to vyhledat na Google - "Doctus penis". Ten kluk je úchylák. Teda spíš chudák.
Nenávidí ženy, snaží se machrovat odbornými termíny, ale člověk se akorát zasměje.

aha (Po, 4. 11. 2013 - 19:11)

Já myslím, že dnes je...takže historka za 500 .-)

Leoš (Po, 4. 11. 2013 - 18:11)

Milé ženy a...To je individuální, a věkem - svaly ochabují a porody k tomu taky přispívají, a potom to, co bylo pro dívku dostatečné, je pro zralou ženskou ... nedostatečné. Ale na vině jsou muži :D

Jana (Po, 4. 11. 2013 - 18:11)

Já myslím, že dnes je erekci syna na pláži zbytečné řešit, když je mu 30 let a je dávno ženatý a má svojí rodinu...

Jana (Po, 4. 11. 2013 - 16:11)

Aby kluk v podstatě s...A kdo by ho tam tak vyvedl, když ta pláž nemá žádného správce a nic podobného? Tam je každý sám za sebe a každému je tam po tom druhém velké kulové.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Už nemám moc času, až...Opět nepozorné čtení. Jak jsem psal již výše, jen jsem se dotázal pro upřesnění. Nedávno mi jedna osoba tvrdila, že měla rakovinu tlustého střeva. Tak jsem se zeptal, jak operaci snášela. Prý "jen dali hadičku do zadku". Při malignitě na tlustém střevě se přistupuje nejčastěji k parciální hemikolektomii. Nakonec jsem z ní vypáčil, že měla "pouze" polypa na sliznici. Proto jsem se i tehdy dotazoval, jakou situaci má na mysli. Nic jsem si nepopletl, tím si buďte jistá.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Já tohle jako muž nemůžu...Celosvětový průměr je nižší než 13 cm, pohybuje se okolo 12 cm. Když má mongoloidní rasa průměrnou délku okolo 10-11 cm, europoidní okolo 13 a negroidní přes 15, tak ani celosvětový průměr nemůže dosahovat 18 cm.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Kde jsem zaměnil...Už nemám moc času, až večer se zase ráda zasměji, ale ráda ti, studente, něco zkopíruji.

"3.11.2013 22:36 - Doctus
Stavy po rakovině prostaty (karcinomu? nebo snad jen benigní hyperplazii?)"

Tady sis to dost popletl :).

A je samozřejmé, že kdybys mi ukázal jakýkoliv preparát, tak nepoznám o jakou tkáň jde. A teď zkus zapnout mozek? Hádej proč?
Odpověď: protože nejsem student medicíny, ani lékař. Už přestaň machrovat. Vypadá to zoufale.
A víš proč sem píšu? Protože tato diskuse je určena mně, ženě.

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Rozumím natolik onkologii,...Kde jsem zaměnil adenokarcinom za hyperplazii? Jen jsem se dotazoval, neboť v široké (laické) veřejnosti panuje poměrně velký chaos ohledně toho, co je rakovina a co už není. Čtěte prosím pozorně. Kdybych vám ukázal preparát adenokarcinomu prostaty, tak ani nepoznáte, o jakou tkáň jde.

:D (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...jak se čertí :DD

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Vy rozumíte onkologii? Tak...Rozumím natolik onkologii, abych si nepletla karcinom prostaty s benigní hyperplazií prostaty.
Už se tu neztrapňuj.
Večer, až budu mít víc času, ráda se podívám na ten odkaz o tobě, studentíku. Asi se pobavím, že?

Doctus (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Začíná se nám chlapec...Vy rozumíte onkologii? Tak se předveďte. Určitě vlastníte publikace WHO z edice Pathology and Genetics: Tumours. Ohledně absence mozku některých dam to bylo suché konstatování, nikoliv urážka. A o 10 cm v erekci ať si nechávají zdát jiní. Stačí si přečíst nějaký článek na stránkách pro ženy a vstávají mi vlasy hrůzou, co dokáží někteří vymyslet za nesmysly (a přitom mají mozek).

pro zasmání (Po, 4. 11. 2013 - 15:11)

Zadejte si do Google heslo 'Doctus penis'.
Ten kluk je normální úchylák.

Reklama

Přidat komentář