Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Leoš (Út, 5. 11. 2013 - 10:11)

KJ - to jako tvoje manželka skouší sex s jinými?
Miluš M - 18 cm a víc má jenom 1 z 10. Buď muži lžou, nebo máš dobrou intuici.
TK - sexuální výkon muže není jenom ve velikosti. Jak si napsal - tvrdost údu je hlavní (když není moc malý) a taky vytrvalost, fantazie atd.

Naďa (Út, 5. 11. 2013 - 10:11)

Říká se, že na velikosti...Nesmíš věřit všemu co slyšíš.Ten či onen toho víc navypráví,než se ve skutečnosti událo.Mnohdy je to jen jejich fantazie je potřeba to co říkají vynásobit koeficientem pravdivosti a potom udělat úsudek.

TK (Út, 5. 11. 2013 - 09:11)

Říká se, že na velikosti nezáleží. Mám 19,5cm a v mládí jsem měl téměř kdykoliv erekci. Stačila jen myšlenka. Teď v 31 si myslím, že důležitější než velikost je pevnost erekce. Bohužel je pravda, že s přibývajícím věkem míra vzrušivosti opadá a už to není to, co dřív, obzvlášť když chuť je pořád stejná. O to víc mě štve, že jsem si ještě nic neužil, protože jsem neměl možnosti, kde se seznámit.
A asi těžko budu s holkou na prvním setkání řešit, sex nebo půjdeme rovnou do sauny se omrknout. Škoda, že ženy jsou tak frigidní a hrající si na slušné, přitom z druhé ruky pak slyším, jak si užívá s tím či oním

Miluš M (Út, 5. 11. 2013 - 09:11)

teda pořádná kobyla.Proč nějaká "kobyla"? Když jsme se s kamoškami bavili, tak se mnou obvykle souhlasily. Samozřejmě, že pokud žena má partnera, se kterým není hlavně kvůli sexu, tak mu neřekne, že těch 16 je sice jakž takž, ale by měla raději většího.

to musíš být (Út, 5. 11. 2013 - 09:11)

Nevím, čím to je, ale u...teda pořádná kobyla.

Miluš M (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

Nevím, čím to je, ale u mně to funguje. Jako bych podvědomě cítila, že muž, se kterým se seznamuji, jej nemá malého. Asi ty nějaké společné znaky mužství fungují, ale rozhodně to není podle velikostí bot a pod. Proto se mi ještě nestalo (až asi na dvě vyjímky), že muž jej neměl alespoň těch 18 cm, což mi již obvykle stačí. Pod 17 cm již považuji za malé a nedostatečné.

KJ (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

Také mám asi 16 cm a již několikrát se mi stalo, že mi partnerka rovnou řekla, že je pro ni malý, že je zvyklá na větší.

Jakub (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

o 3 většího bych klidně...Myslím, že to není rozměr, který by výrazně znamožňoval tuto polohu. Pokud s tím máte vážně problém a vaše žena miluje tuhle polohu, zkuste nějaký prodlužující návlek. Osobně mám vyzkoušený tento a musím říct, že jako zpestření je to super. Citlivost pro muže je samozřejmě snížena, ale je to nový pocit, kde zase vzrušuje něco jiného.
http://www.slave4master.eu/components/com_virtuemart/shop_image/product/726002_4.jpg

hm (Út, 5. 11. 2013 - 00:11)

s mým 14-15 je,já mám doma...o 3 většího bych klidně bral,ale budu to muset doklepat s tímhle.Hlavně aby ještě dlouho fungoval:-).

hm (Út, 5. 11. 2013 - 00:11)

ubezpečit, že s mými 14 a...s mým 14-15 je,já mám doma vášnivku.A když se rozjede,tak máme smůlu.

mohu tě (Po, 4. 11. 2013 - 23:11)

těch 17 je akorát pro lidi...ubezpečit, že s mými 14 a něco není problém ani na koníčka. :-)

hm (Po, 4. 11. 2013 - 23:11)

Ženy jsou věčně...proto mám ženy rád.A mužský jsou taky nespokojení,nemysli si.

Jan (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

Ženy jsou věčně nespokojené. Kdyby měli muži ptáky jako sloní choboty, tak by si ženy stěžovali, že je mají moc velké.

hm (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

těch 17 je akorát pro lidi který raádi mění polohy.To bych bral jako ideál.

hm (Po, 4. 11. 2013 - 22:11)

Myslím, že je to spíše o...no jo,ale oblíbená poloha na koníčka je s prckem nemožná.Poaždé vypadne a sex si ani jeden neužije.

jirka (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Myslím, že je to spíše o konkrétní ženě. :-)
Já ho mám podle Petry malého, podle sebe průměrného a podle manželky funkčního. Stejně to není jenom o bušení velkou kládou. Je to i otázka konkrétní polohy, třeba zezadu tam pronikne dostatečně hluboko. Jinak pochva je elastický orgán a u průměrně vzrostlé ženy se přizpůsobí průměrnému mužskému penisu.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

ještě poslední reakce....Také poslední reakce: nemohu říct, že by mě tvé úvahy zajímaly.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Jinak vracím se k tématu. Mě ve 43 letech, již 18 let plně uspokojuje 17/5 cm. A statistiky a studie jsou mi jedno. Skvělý sex mi jedno není.

Petra (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

uražený nejsem, ale nevadí...Klidně mě upozorňuj dál, asi z toho, že mě nějaký anonym upozorňuje neusnu :).

Jinak stojí za to vyhledat na Google - "Doctus penis". Ten kluk je úchylák. Teda spíš chudák.
Nenávidí ženy, snaží se machrovat odbornými termíny, ale člověk se akorát zasměje.

aha (Po, 4. 11. 2013 - 19:11)

Já myslím, že dnes je...takže historka za 500 .-)

Reklama

Přidat komentář