Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

Anonym (Út, 13. 2. 2024 - 18:02)

Já se k těm  18 blížím. A také mám obřízku

Anonym (Čt, 5. 10. 2023 - 08:10)

Měl jsem kolegyni, která se netajila tím, že měla hodně mužů. Jejich penisy měla rozdělené do tří skupin podle velikosti. "Lechtavý, příjemný a bolavý". Když jsem se jí zeptal kam by zařadila toho mého, podívala se a řekla že je mezi příjemným a bolavým. Kdyby něco bylo, musel bych být ohleduplný. Nic nebylo. Neměli jsme zas takový zájem aby si mne přidala do sbírky. 

Default User Image
anna (Čt, 5. 10. 2023 - 09:10)

a to jsi  ji ho jen tak ukazal? to by se me taky libilo udelat si takovy pruzkum v mym okoli :)

Anonym (Čt, 5. 10. 2023 - 12:10)

Bylo to po nějaké oslavě. Ona trošku přebrala a já jí doprovázel domů. Požádala mne že ho chce vidět v erekci. Byla hodně zvědavá, až dotěrná. V parku pod světlem jsem jí vyhověl, protože sám jsem byl hodně nadržený. Pochválila ho že je velkej a hodně tvrdej. Chvíli si s ním hrála a pak mne zkušeně vyhonila. Poté jsem jí předal manželovi. Asi proto mi nedala, protože věděla, že po ní bude chtít sex a mohl by přijít na to, že někoho měla před ním. Druhý den jsem to po ní chtěl znova. Vynadala mi do sprosťáků a dělala jako že si nic nepamatuje. Nevadilo mi to. Na sexuální hrátky jsem měl jiné.

Default User Image
Anna (Čt, 5. 10. 2023 - 17:10)

To je super příhoda. 

Default User Image
Libuše (Po, 2. 10. 2023 - 08:10)

Nerada píši takové stanovisko i když nejsem žádná puritánka. Když jsem pospívala, tak jsem měla sex s hodně kluků a ať měl malého nebo velkého, každý měl jiné kouzlo. S manželem jsem byla 12 let než odešel, ten měl velký penis přes 20cm, ale zase byl děsně pohodlný. Po rozvodu jsem poznala opět několik přátel, mladých i starších a tam to bylo již horší, protože těm starším se scvrknul a ještě někdy problém s erekcí, ale ne všichni. Teď se scházím s padesátníkem, tomu jsem ho neměřila, ale tak polem patnácti cm, což mi plně vyhovuje a výdrž má, že jsem to nezažila, ten dokáže souložit také i hodinu a pak se teprve udělá.

Anonym (So, 30. 9. 2023 - 20:09)

Návštěvník 

Jak které , 3cm tak: je dost důležitý je také průměr penisu .

Default User Image
stačilo by babčo milado? (St, 4. 10. 2023 - 08:10)

Jsem už za horizontem, ale v životě jsem poznala ptáků víc, než hajnej v lese. První byl tátovo. Měl ho malinkatýho, ale maminka si ho chválila. naučila mě ho honit a když mě měli kluci zájem, tak jsem jim čůráky dobře honila. Nevětšího měl jistý Bohuš. ten se nedal rukou obemknout a dlouhej byl jako paže. Dokázal si ho sám kouřit. O panenství jsem přišla v patnácti se strýcem. Moc to bolelo, protože byl taky velkej. Pak jsem dávala přednost malým. Můj manžel měl takový "páreček" a dělal mi moc dobře. Když jsem ovdověla, honila jsem chlapy a připustila toho nejmenšího. Dost se tomu divil. Holky věřte, že velkej pták, není žádný štěstí. Velký jsou tak akorát na podívání a vyhonění. V kundě jenom škodí. Dneska už jenom onanuju. Kdopak by chtěl starou bábu, ale i to mi dělá dobře. :-))),.sam 

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 05:08)

Ahoj moc rad se natebe kouknu napiš na whatsap 773959870

Arnošt (So, 12. 8. 2023 - 22:08)

Stačí mých 12 cm. A k tomu můj 12 cm jazyk, spolu je to 24.

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Žena říká,že jí stačí 16 cm.Přetahuje mne předkožku na mém čůráku přez žaluda zpět,čímž mne čůráka honí.Těsně před výstřikem ji upozorním,aby si dala čůráka do pusy a nebo do píči,aby nepřišlo nic nazmar.

Návštěvník (Čt, 3. 8. 2023 - 15:08)

Neblázněte s centimetry. Chlap má taky ruce, jazyk atd. a když to umí používat, tak je taky spokojenost.

jaroska (St, 2. 8. 2023 - 09:08)

jsem víc než atraktivní 175 cm vysoká štíhlá holka, celý život sportuji, píšu ti proto, aby jsme se zde vyhli nějakym urážkám, že jsem tlustá a podobně :) chlapci, tak znova :) naposledy vám to zkusím popsat, ano, 17 cm je v podstatě už nadprůměr, a i s 17ti cm se dá dosáhnout orgasmu, ale vubec netušíte, jak moc usilí k tomu, aby ta holka dosáhla orgasmu musí vynaložit. Před xx lety jsem měla přítele, měl ho zhruba 23 centáku dlouhýho, ne moc tlustej, a byla to doslova slast. Po pár zásunech už jsem cítila, že se udělám, stačilo vždy, aby do mě párkrát zajel a byla jsem xxkrát po sobě hotová, za 15ti minutový sex jsem zvládla klidně 5 orgasmu, a toho nikdy nedocílíte s těma vašema špačkama, prostě to tak je. A holky, který tvrdej že i 15 cm jim stačí atd, nikdy nezažili a nenarazili na pořádný pero, který je nádherně vyplní a už jen to je jinej pocit :)

jaroska (Út, 1. 8. 2023 - 22:08)

Chlapci, prostě se s tím smiřte.. :) mam přítele, má 16cm dlouhý penis, a mě to prostě nestačí.. nemohla jsem se udělat, prostě je to pocit takový " něco tam chybí " ...Zhruba půl roku používáme navlek na pero, kterej mu ho prodlouží o 7 cm a je taky širší.. a ejhle, od tý doby mám orgasmy a sex pro mě není takový utrpení, jak před tím, to se mi vyloženě šukat nechtělo :)

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 23:08)

asi ji máš vytahanou, když některá používá dildo nebo vibrátor, tak tyhle pomůcky neodpovídají reálným velikostem, obvykle to jsou velký kůly. Pak máš kundu roztaženou na tyhle rozměry a normální rozměr ti nestačí. 16 cm je takový o chlup lepší průměr, stačí každý normální ženě a to bohatě. Naopak, do většiny žen ho celýho nenarve. Umožní nějaký polohy, kde to zasunutí je menší. U menších velikostí každá poloha nemusí vyhovovat, ale u misionáře nebo zezadu stačí i 12 cm a víc kunda nemá u většiny žen. Stejně nejcitlivější je hlavně zkraje.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 00:08)

Pár jsem jich potkal. Krávy mají vyšší nároky a jsou taky větší kundy. nejen fyzicky, ale i společensky.

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 23:08)

asi ji máš vytahanou, když některá používá dildo nebo vibrátor, tak tyhle pomůcky neodpovídají reálným velikostem, obvykle to jsou velký kůly. Pak máš kundu roztaženou na tyhle rozměry a normální rozměr ti nestačí. 16 cm je takový o chlup lepší průměr, stačí každý normální ženě a to bohatě. Naopak, do většiny žen ho celýho nenarve. Umožní nějaký polohy, kde to zasunutí je menší. U menších velikostí každá poloha nemusí vyhovovat, ale u misionáře nebo zezadu stačí i 12 cm a víc kunda nemá u většiny žen. Stejně nejcitlivější je hlavně zkraje.

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 22:08)

S čím se jako mají chlapci smiřovat? To je přirozený výběr. Každý i každá to mají jinak a je třeba hledat toho vhodného i bez návleků a to je holky na vás.

dojeduojeduodjedu (Út, 15. 8. 2023 - 15:08)

Jakej návlek používáte, nespadne při sexu? prodloužení o 7cm je dost, to je super

Paníček (St, 22. 3. 2023 - 23:03)

Já mám péro dlouhé zhruba 10,5 cm. Proto jsem si ještě nezašukal, ale péčkohoňka taky není špatná.

Reklama

Přidat komentář