Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 12:04)

Je, protože musí držet...Jo,možná ho držím zkrátka,ale nefetuje,nekouří a jeho kamarády mám pod kontrolou.To ale s jeho spodním prádlem nesouvisí.To bude nosit takové,jaké mu dám.Až z toho bude mít zahnuté přirození,tak dám vědět.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Je, protože musí držet hubu a krok.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu...Taky nejsi.A můj syn je s mým servisem naprosto spokojený.

Tony (Pá, 29. 4. 2016 - 11:04)

Není to kravina. Kravinu děláš ty. Tvým synem bych být nechtěl ani náhodou.

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Rozumíš tomu jak koza...Větší kravinu jsem neslyšela,kde čerpáš takové informace?

!!! (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Rozumíš tomu jak koza petržely a kecáš tady jak Palackej! Tím, že nosejí kluci těsné prádlo dochází časem k zahutí penisu. Nikomu nic nepřeji jenom aby tvůj syn ti jednou za to, že bude mít zahnutej vocas pořádně rozbyl držku! Jsi jenom obyčejná kráva která ničemu nerozumí ale kecá do všeho! Tak si ty tvoje debilní vejmysly laskavě strč za klobouk!

Zuzka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu...Puberťák potřebuje prádlo hodně těsné,pak se přirození nemůže hýbat.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu 14 let a často si to nádobíčko dole upravuje. Pořád si pinďoura dává nahoru. Že když ho má dole, tak ho to lechtá. Zkoušela jsem boxerky i slipy, ale nepomáhá to. Už se to táhne několik let. Možná by pomohlo prádlo, kde se nosí penis nahoru, ale nevím kde ho koupit.

Evka (Pá, 29. 4. 2016 - 10:04)

Mám problém se synem, je mu 14 let a často si to nádobíčko dole upravuje. Pořád si pinďoura dává nahoru. Že když ho má dole, tak ho to lechtá. Zkoušela jsem boxerky i slipy, ale nepomáhá to. Už se to táhne několik let. Možná by pomohlo prádlo, kde se nosí penis nahoru, ale nevím kde ho koupit.

Tereza (St, 20. 4. 2016 - 13:04)

Aha!Vy dáváte klukovi jaké...Kluk má běžné přiléhavé boxerky jako většina jeho vrstevníků,protože je chce.Těm nesmyslným upnutým zmenšeninám,co sem tam někdo nosí,jsem nepodlehla.Je to od pohledu nepohodlné.Musím souhlasit se synem,že to připomíná kalhotky,nejen střihem,ale i barvami a to našemu vkusu neodpovídá.

Zuzka (Út, 19. 4. 2016 - 14:04)

Nejde si nevšimnout,někdy u...Aha!Vy dáváte klukovi jaké prádlo?A víte,jak mu v něm je?

Jakub (Út, 19. 4. 2016 - 11:04)

Nejde si nevšimnout,někdy u...Terezo, snažíte se hezky, ale marně. Zuzce to z mozku nevymažete, ona totiž žádný nemá. Zůstala zastydlá ve svých hrách s Barbie a Kenem...a podle toho svý děti oblíká. Moc tšěsný prádlo pro kluka v pubertě je nevhodný...holt ze Zuzky babička nikdy nebude.

Tereza (Út, 19. 4. 2016 - 10:04)

To běžně šmírujete cizí...Nejde si nevšimnout,někdy u nás přespí a byl s námi i týden na horách.Bude na tom asi jako váš kluk.Mamince se to líbí,tak to kluk musí mít.Jak mu v tom je,nikoho nezajímá.Dělají z něj teplouše.

Zuzka (Út, 19. 4. 2016 - 08:04)

To bych chtěla...To běžně šmírujete cizí kluky jaké mají gaťky?

Tereza (Po, 18. 4. 2016 - 11:04)

To bych chtěla vysvětlit,ten rozdíl mezi tangama a stringama.Ale na kluka se nehodí ani jedno.Můj syn má kamaráda,kterého jsem v tangách,nebo spíš v polotangách viděla.při každé příležitosti se je,chudák, snaží uvolnit ze zadečku!No,jakou to má cenu pro patnáctiletého kluka?

Martin (Ne, 17. 4. 2016 - 23:04)

Já tanga na sobě...Pokud ti nejsou příjemná nevím proč je nosíš, asi nemáš správnou velikost, mě sedí perfektně a jsou pohodlné. tvrdit tu že to není pohodlné prádlo je nesmysl. Pořid si nějaké kvalitní a ne za 2 stovky stringy, ale tanga, pak mluv. To je ale na další debatu málokdo v čr ví rozdíl mezi tangama a stringama... stringy totiž jsoou dost nepohodlné.

bzunda ignác z (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Koukám, že těm co se... Mě se hovno prořízlo, já chodím na ostro, bez trenek a hovnolapek, www naostromagořivymatlaný. cz

Zuzka (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

Já tanga na sobě...Tanga nosím ráda.Když se mi líbí,tak je můžu snad dát i klukovi,ne?Je to zpestření prádelníků hlavně pro mladé.

Tereza (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

U nás nosíme tanga já i...Já tanga na sobě měla,dobře vím,o co jde,nic pohodlného to není.Ale to je věc dospělého,zda si je obleče.Ale dávat to chlapcům,kteří by je sami od sebe těžko chtěli nosit,je od rodičů dost kruté.Nevěřím,že váš kluk tanga chtěl.Asi jako Zuzčin,že?To není moc rozumné,dávat tanga dětem.

(_._) (Čt, 14. 4. 2016 - 22:04)

Koukám, že těm co se prořízly tanga až na mozek je stále dost.Holt lidská blbost je věčná!

Reklama

Přidat komentář