Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tony (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Neboj, on jí to týrání...Jenom se divím, že od ní ty lepáky kvůli buzerantským kalhotkám snáší. Já se v jeho letech už proti nevlastnímu fotrovi ubránil, a to se nejednalo jen o lepáky.

Jakub (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Neboj, on jí to týrání...to spíš vypadne z domu, jak jen to půjde. A pak se jí bude obloukem vyhýbat. Zůstane sama se svýma módníma časopisama.

Jakube (Út, 3. 5. 2016 - 10:05)

Neboj, on jí to týrání jednou pěkně spočítá za celý život! A určitě si to ta slepice za rámeček nedá! Vůbec bych se nedivil, když by jí i propleskl!

Jakub (Út, 3. 5. 2016 - 10:05)

Pokud by si dal někdo trošku práci, tak už by tu v historii nasbíral dost pro trestní oznámení na Zuzku za týrání vlastního syna. Teda, pokud si tu z nás někdo nedělá srandu, nechce se mi věřit, že by opravdová máma mohla být tak neuvěřitelně omezená samolibá tyranka.
Ještě, že moje mamka je rozumná.

Tereza (Út, 3. 5. 2016 - 08:05)

Manžel je skvělý...A víte,že se dědovi nedivím za ten názor.Ono to mini prádlo,kdy má kluk skoro holou zadnici a vpředu jen plochou bulku,opravdu jak ze šantánu vypadá.

Tony (Po, 2. 5. 2016 - 18:05)

"Ten chobot mají kluci...Při růstu penisu ten chobot v pubertě u drtivé většiny zmizí. U 15% se dokonce kůže na penisu zkrátí tak, že se jim žalud natrvalo odkryje, takže zdánlivě vypadají jako by měli obřízku. Rozdíl je v tom, že mají na rozdíl od obřízky svá nejcitlivější zakončení zachovány.

Jenže Steve

jak tě tak znám, tak z tebe zase promlouvá ten SYNDROM POPŘENÍ ZTRÁTY.

Zuzka (Po, 2. 5. 2016 - 18:05)

A co dělat, když mně to v...Asi budete vyjímka,jinak to každý zvládá.Pohlavek je na místě,když si tam sahá na veřejnosti!Tanga s tím moc nesouvisí,ale když je nechtěl,tak občas taky nějakou chytil.

Tony (Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

U nás doma teda muži močí...A co dělat, když mně to v sedě nejde.

Dostal by lepáka?

Teď už vím, proč nedržkuje a ta tanga snáší.

Zuzka (Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

To co si zažívali s Tonym,...Když si kluk sahal mezi nohy,dostal lepáka,ale přece ho kvůli tomu nenechám obřezat!!!

Zuzka (Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

Ono mi nic jiného nezbylo,...U nás doma teda muži močí vsedě.

Tony (Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

Potíž je, že v tom chobotu jsou nejcitlivější zakončení a ty jsou nenávratně pryč. Ten chobot mají kluci většinou pouze před pubertou, v pubertě z něj kluk většinou vyroste. Ten urolog byl buďto neznalej, nebo byl znalej, ale prachy za zákrok měl v suchu. Mohli narazit na horšího, který by ho vopižlal kompletně.

Zuzka II (Po, 2. 5. 2016 - 15:05)

Ono mi nic jiného nezbylo,...To co si zažívali s Tonym, měla doma se synem i ta známá, a navíc si na penis v prádle často sahal. Stejně jako to řeší Evka. Zašla na s ním na soukromou urologii někde v Praze. Doktor řekl, že s tou dlouhou předkožkou může být i časem víc problémů, a navrhl její zkrácení. Ona byla trochu překvapená, ale souhlasila. Doktor to místně znecitlivěl, vzal něco jako pinzetu nebo peán a tu volnou, visící předkožku, těsně za žaludem, do ní stiskl. Pak jedním řezem podél toho peánu ten předkožkový chobot odřízl. Nějakým elektro-něco zastavil drobné krvácení. Potom to ještě po obvodu sešil. Za ? hodiny to bylo hotové. Během 14 dnů byl syn pořádku. Žalud má normálně zakrytý, jen špička žaludu s čurací dírkou kouká ven. Předkožka už nijak nezasahuje do proudu moči a moč nemá ani, kde by zůstala. Sahání do rozkroku skončilo. Rozdíl byl vidět i na spodním prádle. Dříve po jednom dni byl přední díl žlutý a cítit po moči. Teď někdy přemýšlí, jestli je měl vůbec na sobě.

Tony (Po, 2. 5. 2016 - 12:05)

Tony, a kolik chlapů s...Ono mi nic jiného nezbylo, předtím mi doma nadávali, že je věčně ode mne obechcanej hajzl. V sedě mi močit nejde, to se úplně nevyprázdním. Četl jsem, že MUDr Vévoda z Brna napsal, že močení v sedě může u mužů vést k ledvinovým kamenům.

Evka (Po, 2. 5. 2016 - 12:05)

Tony, a kolik chlapů s...Díky Karle, ve volných boxerkách mu to nedrželo vzadu a vracelo se to. Ale teď mu, tak jak Zuzka, koupím v Německu nízké slipy, hodně stažené, aby se mu přirození nevozilo, a s tou předkožkou to zkusíme znova. Doufám, že to pomůže.

Karel (Po, 2. 5. 2016 - 10:05)

Na to je jednoduchý recept....Tony, a kolik chlapů s dlouhou předkožkou to na záchodě dělá? Jsi asi světlá výjimka.
Kamarádka měla brigádu, kdy uklízela ve firmě a umývala i pisoáry. Byla to firma, kde byly většinou vysokoškoláci a pár středoškoláků. Takže by člověk čekal základní hygienické návyky. Jednou si postěžovala, jak ti chlapi jsou schopní ospejovat celý pisoár a okolí a ještě před ním na zemi udělat loužičku. Kdyby si stahovali předkožku, rozhodně by to tak nevypadlo. A na školních záchodcích to nebude moc jiné. To leda, že by ho Evka naučila nosit tu předkožku staženou pořád. To by mu možná pomohlo.

Zuzka (Po, 2. 5. 2016 - 10:05)

Chlapi...

jenže Zuzčin...Manžel je skvělý člověk,nezurážejte ho hloupým pomlouváním.A děda je beznadějně stará generace,který neví o současném prádle vůbec nic.Když mi před dětmi řekne,že je oblékám jak kurvy,tak se nedivím,že k němu samy nechtějí!

oprava (Po, 2. 5. 2016 - 08:05)

... nevydrží!

Vemte rozum do (Po, 2. 5. 2016 - 08:05)

Ta bude asi těžko mít manžela, s takovou kravkou a jejími pitomejma názorama asi nikdo nevidrží! Pokud takovou máte doma, tak ji rafněte za křídlo a udělejte s ní nízký průlet atmosférou. Přece vám nebude otravovat celý život s těmi jejími pitomejma názorama! Čím dříve to uděláte tím více nervů si ušetříte!

Tony (Ne, 1. 5. 2016 - 19:05)

Nojo , to víme my chlapi ...Chlapi...

jenže Zuzčin manžel je evidentně podpantoflák a její syn k tomu výchovou spěje. Jedinej rozumnej je v té rodině děda, Zuzčin otec, jenže ta klukovi zabraňuje ve styku s ním.

Tony (Ne, 1. 5. 2016 - 19:05)

Ano, docela dlouhou ji má. A...Na to je jednoduchý recept. Naučit ho, aby močil zásadně se staženou předkožkou a aby ji dával zpět až po oklepání. Já to tak dělám roky.

Reklama

Přidat komentář