Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lenka (Út, 18. 6. 2013 - 18:06)

Bikini jsou nízké-bokové slipy,vzadu užší,více kopírují rozkrok a tak jsou trochu v zadku.Na netu se jistě najdou v každém obchodu s prádlem.

Honza (Út, 18. 6. 2013 - 12:06)

Vysvětlete tady někdo,co jsou chlapecké či pánské bikiny.Pod slovem bikiny vyjedou na netu jen dámské.Takže si myslím, že chlapecké bikiny jsou vlastně slipy.Slipy vykrojené nebo popište to to víc.Tedy hlavně ty matky, které to synům kupují.

Karel (Út, 18. 6. 2013 - 11:06)

Ti šťasnější kluci nosí i dnes trenky,ti méně štastní,co mají rodiče s dobrým vkusem,jsou zařezáni v ponižujících kalhotkách.

Ríša (Po, 17. 6. 2013 - 21:06)

Dnešní bikiny jsou...Ano,souhlasím,Bikiny jsou jednoduše super prádlo.Taky tanga nosím,jsou vzdušné a moderní.Nosím je třeba pod bílé krat'asy,klasické slipy by mohly třeba prosvítat a je vidět jejich lem.I když to taky někdy není od věci,trochu dráždit holky prosvítajícím spodním prádlem.Každopádně máš dobrý vkus,já bych bez bikin a tang asi být nemohl.Trencle a zvlášt' ty retro,mi přijdou už dost mimo dobu a vkusné taky nejsou.

Tereza (Po, 17. 6. 2013 - 18:06)

Dnešní bikiny jsou prodyšné a lehké,příjemné na těle,asi
těžko přesvědčíte kluka,který si na ně zvykl,aby nosil červené retrotrencle.Já dávám klukovi od patnácti let i tangáče,je to hezké prádlo pro mladé.

Jindřich (Ne, 25. 1. 2015 - 16:01)

A co je na tom, viděl jsi...Když nebudete,dámy,pořizovat puberťákům prádlo narvané do zadku,nebude to tak vidět!A kluci budou šťastnější bez upnutých kalhotek!Co je tohle za hloupý trend?

Marcela (Ne, 25. 1. 2015 - 15:01)

To už je vrchol debility,čo...A co je na tom, viděl jsi už někdy tangapásek pubertálních kluků? Pěkně nechutný zahnědlý. Já to znám u svých 15-letých dvojčátek. Bez poskvrny se neumějí vykakat.

Strejda Ludva (Po, 17. 6. 2013 - 12:06)

Tak souhlasím,že dámská tanga nejsou pro chlapa,ovšem pokud někdo nosí pánská,je to zase o něčem jiném.
Myslím si,že nejlepší byly červené trenky v 80.letech co měli kluci na tělák.Byly savé, vzdušné,kluci je nosili i mimo tělák.Ale to je pouze můj názor.
Dnešní bikiny,nevím

Lenka (So, 24. 1. 2015 - 19:01)

Ahoj Lenko

otázka jsou...Ano,to jsou ty tanga HIS.Už dřív jsem tam koupila stejné mini slipy,s nimi je úplně spokojen,koupila jsem totéž v tangách.Klukovi ten široký pásek v zadečku asi vadí,ale nedá to znát.Když mu řeknu,ať si vezme tanga,tak si je bez řečí oblékne,má ještě hodně problémů s čistotou,do těch bílých bych mu nejradši dávala nějaké intimky,ale to by ho urazilo.Dál u něho vedou slipy a musela jsem ho ujistit,že se za tanga měnit nebudou.

Honza (Pá, 23. 1. 2015 - 20:01)

Byla jsem zvědavá,co kluk...Ahoj Lenko

otázka jsou to tyhle tanga ty HIS ?

http://www.otto-shop.cz/d-5556106-spodni-pradlo.html

A jak je s nima spokojený vim že jsi řešila zadní proužek ale asi se dá na to zvyknout?

Dík za odpověď :-)

Anonymus (Pá, 23. 1. 2015 - 16:01)

Moniko vypadá to,že se nám...Jako buzík se člověk rodí

Milan (Pá, 23. 1. 2015 - 09:01)

Moniko vypadá to,že se nám tady rýsuje další buzik.

Monika (Pá, 23. 1. 2015 - 07:01)

Nejraději nakupuji na...Pořád v tangách,to není nic pro kluka.Ten tvůj syn má teda prádelníček!

Zuzka (Čt, 22. 1. 2015 - 11:01)

Ahoj, muzes poslat prosim...Nejraději nakupuji na oboy.de,vše mají kvalitní.Volím jejich vlastní značku Oboy,máme tanga U31,classicT.C.,U52,slipy U56-to jsem kupovala vloni.Ještě od nich mam B20plavky tanga,ale ty prý strašně tlačí v zadku,nerad si je bere.Ale určitě si v tomhle obchodu každý vybere.

Maria (St, 21. 1. 2015 - 19:01)

Ahoj, muzes poslat prosim odkaz na to jake mu kupujes?
Chci to ukazat synovi.
diky

Milan (St, 21. 1. 2015 - 18:01)

Zuzko,už se pomalu připravuj na to,že budeš mít vousatou snachu.Potom bude těsno i tobě.

Zuzka (St, 21. 1. 2015 - 14:01)

Nemá váš kluk v kolektivu...Nemá žádný problém.

Jindřich (Út, 20. 1. 2015 - 20:01)

Na tom přece není nic...Nemá váš kluk v kolektivu vrstevníků s těma tangama trochu problém?Asi ano,že?

Plandavé (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

Domnívám se,že syn má...dědkovské trencle jsou totálně out. Z mladších ročníků to nosí jen outsideři. Ve vyšších věkových skupinách to pořád k vidění je. Ale nejsou to zpravidla zrovna sexy chlápci

Milan (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

Samozřejmě,rozumím ti.Tak v tom pokračuj a dále dělej ze svého syna pokusné morče.Proč ne,že,když jsou takovými morčaty i jeho vrstevníci.Aby nebyl chudák nedejbože v něčem pozadu.

Reklama

Přidat komentář