Reklama

spodní prádlo u chlapců

Pavlína (Čt, 16. 10. 2014 - 13:10)

Kluk není malý,bude mu...Pindík má být volný,ne přimáčknutý na jedno místo.Je to proti přírodě,když mají kluci přirození stlačené na placičku,jak to bývá ve všech slipech a boxerkách.

Zuzka (Čt, 16. 10. 2014 - 13:10)

Tvému muži se líbí...Ne,to není,jen si uvědomil,že kluci mohou mít na sobě něco jiného než obligátní boxerky.

Aneta (Čt, 16. 10. 2014 - 10:10)

Můj vztah se synem je válka...Tvému muži se líbí chlapec v zařízlých slipech?Není gay nebo pedofil?

Zuzka (Čt, 16. 10. 2014 - 09:10)

Uznávám,že je někdy...Můj vztah se synem je válka mámy s teenagerem,jinak se to nazvat nedá.Mému muži se tanga líbí a nevadí mu,že je dávám klukovi.Jeho skutečný otec žije s dvacetiletou kurvičkou a kluk ho nezajímá.

Aneta (St, 15. 10. 2014 - 22:10)

Kluk není malý,bude mu...Uznávám,že je někdy potřeba klukovi pinďu stáhnout,třeba při sportu,od toho jsou slipy.Ale jinak dávám klukovi boxerky,jako nosít teďka všichni.A umím se vcítit do pozice vašeho syna,která teda není záviděníhodná.Moje máma i já jsme měly tanga povinně,kvůli otčímovi,který na tom trval.Měla jsem je od jedenácti a nebylo to příjemné,když je musíte nosit stále.Máma se mě zastávala,ale neuspěla,musela jsem mít tanga i pod noční košilkou.Normálně jsem svoje kalhotky nenáviděla,otčíma taky.Tak se chci zeptat,jaké máte vztahy se synem a co táta,tomu nevadí ,když dáváte klukovi tanga?

Milada (St, 15. 10. 2014 - 20:10)

Kluk není malý,bude mu...Chudáček...

Zuzka (St, 15. 10. 2014 - 18:10)

Zuzko možná to ani nechce...Kluk není malý,bude mu patnáct!Pindíka má v jedné poloze v každém prádle,neviděla jsem ho,že by se tam škrábal,prádlo je z příjemného materiálu.Proužek v zadečku není až tak zařízlý,že by mu to vadilo.Tanga se mi líbí,proto mu je dávám.

Dana (St, 15. 10. 2014 - 17:10)

Zuzko možná to ani nechce mít proužek zařízlý v zadečku,ale dělá to k vůli tobě,že mu to nařídíš.nemůže to být pro tak malého kluka příjemné.Nemluvím o přední části,která mu pindíka upíná to jedné polohoy a tlačí na varlata,což není vůbec zdravé.Navíc se mu to vtlačuje do těla a ani poškrábat se pořádně nemůže,kdyby ho svědil,to je hrůza.

dan (St, 15. 10. 2014 - 13:10)

Proboha tohle je téma.

Zuzko (St, 15. 10. 2014 - 13:10)

A zkusil tvůj kluk vůbec někdy,jaké je to nosit volné trenýrky?Má něco takového v prádelníku,nebo je stále jen v těch bikinách a podobných kalhotkách pro buzny?

Zuzka (St, 15. 10. 2014 - 13:10)

já si taky myslím,že tanga...Kamarády ve třídě má,někteří chodí k nám domů,nevím o tom,že by se mu smáli nebo tak něco.A myslím,že vědí,jaké má prádlo,pod elasťáky na tělocvik jsou spoďárky vyrýsované.Jak je klukovi s páskem v zadečku vím dobře,tanga nosím.Franto,ty bokovky jsem koupila přímo pro syna,prodavačka nás ujistila,že jsou unisex,ale kluk je nezkoušel,protože tam nebyl.Nemohla jsem tušit,že budou tak zaříznuté.Ale vážně mu seknou a pro parádu je někdy třeba něco vydržet.

franta (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

A navíc ty dámské těsné černé bokovky jsou taky na nic.Vždyt´v nich musí vypadat komicky.To je tak dodrý pro tebe.Přiznej se ,žes je koupila původně pro sebe,ale pak se ti přestaly líbit a tak je musel nosit chudák kluk.

Zuzko (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

já si taky myslím,že tanga a bikiny jsou pro teplouše a metrouše.A nedělej si iluze,že když takové prádlo kluk nosí do školy,že se to neproflákne a že spolužáci to nechaj jen tak.Má vůbec nějaké kamarády ve třídě?Nesmějou se mu kvůli prádlu?A uvědomuješ si,jak se cítí kluk s páskem protaženým zadnicí?

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 21:10)

Minimálně polovina...To je tak rozšířený a ubohý názor,že tanga a bikiny jsou pro buzíky,že pak máte co dělat,aby vám to kluk nosil.Mám ještě v paměti ty scény s prvními bikinkami,jak jsem mu je natahovala doslova násilím,protože byl přesvědčen,že je to pro buzeranty,aniž by věděl,co to slovo znamená.

To je blbost (Út, 14. 10. 2014 - 20:10)

Bokovky jsou dámské...Minimálně polovina pánských džín se vyrábí jako bokovky, nic na tom není. Tanga a bikinky jsou pro buzíky a zženštilce, ale bokovky jsou úplně v pohodě.

Ríša (Út, 14. 10. 2014 - 19:10)

Kluk,co nosí tanga,v pohodě...Já jsem teda dámské spodní prádlo nikdy nenosil,ale nosím prádlo které se tomu dámskému dost podobá,a problém s tím nemám.Pánské tanga a nebo bikiny jsou úplně normální spodní prádlo,a není třeba označovat za dámské.Je to vlastně takové prádlo unisex,jen se maličko liší provedením.

franto (Út, 14. 10. 2014 - 19:10)

Kluk,co nosí tanga,v pohodě zvládne i bokovky.Ta Zuzana mu těma kalhotkama dává takovej kopr,že neví,co je chlapský.Jen se divím jeho fotrovi,že to dopustí.

franta (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Bokovky jsou dámské oblečení,nehodí se pro kluka!

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Abych pravdu řekl ani ty...Ale jo,bokovky klukovi sluší,ale to už není k tématu o spoďárkách.

Zuzka (Út, 14. 10. 2014 - 18:10)

Ze Středních Čech. Tam nebydlíme .

Reklama

Přidat komentář