Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ríša (Pá, 10. 10. 2014 - 18:10)

Tak pokud si vzpomínám na své dětství,tak jsem byl spíš trápený tím,že musím nosit hnusné trencle,které se furt shrnovaly.Později jsem začal ze své vůle nosit slipy,a ještě později tanga.Ale kdybych věděl že existují nějaké tanga pro kluky tak před 10-ti lety,byl bych je začal nosit už tenkrát.Já myslím že dávání miniprádla větším dětem,vůbec nevadí,je to jen o zvyku.A pokud kluk hystericky trvá na tom,že tanga prádlo nosit nebude,tak je to spíše psychologický problém,než že by to bylo tak hrozné prádlo.

Helena (Pá, 10. 10. 2014 - 18:10)

Můj kluk nosí volné bavlněné boxerky.Je sice pravda,že pod riflema je má dost shrnuté,ale je to lepší,než kdyby měl přirození stlačené ve všech těch mini slipech,boxerech nebo dokonce tangách,kterými zaplavují evropský trh asijští výrobci.Je to smutné,kolik rodičů podlehne takové hloupé módní vlně a trápí své potomky miniaturním prádlem.

martin (Pá, 10. 10. 2014 - 15:10)

Ja som tiež nedávno musel navštíviť doktora a bolo to nutné, bol som v plienke napriek tomu, že som musel podstúpiť interné a chirurgické vyšetrenie, nikoho nenapadlo sa nad plienkou pozastaviť...
Inak bežne nosím slipy.

Pepa (Pá, 10. 10. 2014 - 14:10)

Nevím co máte za problém tanga nosím i k doktoru,tanga beru jako každé normální prádlo a přeci, k doktoru nebudu měnit za jiný druh prádla a myslím, že je mu to i jedno ,myslím si že ženy takoví problém nemají jdou tak jak je jim to pohodlné a neřeší to jako chlapy .

karel (Pá, 10. 10. 2014 - 10:10)

Jinak jestli má tanga nebo...Když má nejakej kluk na sobe tanga, přesne takový aby nikde netlačili a byli docela volny je pro více jiných jako jehla v prdely a neuvedomují si, když má na to postavu a je "dobře vybaven, je to hezký, já mam syna (17) který má v oblibe jenom slipy a ja mu je kupuji pořád, ja je nosím také. Nechme nosit spodare naším klukum jaké se jim líbí a ve kterých se cítí dobře...

Ludvíček (Pá, 10. 10. 2014 - 08:10)

Jinak jestli má tanga nebo slipy v tom bych problém neviděl hadr jako hadr.Problém je jenom reakce okolí.

Zuzka (Pá, 10. 10. 2014 - 08:10)

A jaké prádlo mu dáš k...K doktorovi má slipy,proč by měl mít tanga,když vím,že se bude svlékat?

jaroušek (Čt, 9. 10. 2014 - 23:10)

Ted´jsem si vzpomněl,že když mi bylo kolem 15,tak jsem musel donosit různé věci po starší sestře,ale jednalo se jenom o rifle.Ale že bych z toho měl radost ,tak vůbec.Ve škole se mi samozřejmě smáli.

Tereza (Čt, 9. 10. 2014 - 22:10)

Já myslím,že problémy s...A jaké prádlo mu dáš k lékaři? Tanga?

Zuzka (Čt, 9. 10. 2014 - 18:10)

Ono hlavně jestli se to...Jaký stres?Stáhnout džíny a natáhnout elasťáky je chvilka a nevím,že by měl problémy kvůli prádlu.

Ondra29(pravý) (Čt, 9. 10. 2014 - 18:10)

Také kolikrát...Mohu ještě otázku Zuzko?

Lea (Čt, 9. 10. 2014 - 18:10)

Já myslím,že problémy s...Ono hlavně jestli se to líbí jemu,jestli ne,tak právě v šatně a vlastně ještě než je hodina tělocviku zažívá stres.Uvědom si,že je to kluk,ne manekýn.

Zuzka (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

Diktovat synovi co si má...Také kolikrát zaprotestuje,ale pak je rád,když ho někdo pochválí,že mu to sluší.

Ondra29(pravý) (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

Já myslím,že problémy s...Diktovat synovi co si má brát na sebe?? Já být Váš syn, tak Vám naznačím, co si o Vás myslím.

Ondra29(pravý) (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

Já myslím,že problémy s...Diktovat synovi co si má brát na sebe?? Já být Váš syn, tak Vám naznačím, co si o Vás myslím.

Zuzka (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

Já myslím,že problémy s převlékáním nemá.Líbí se mi všechno prádlo,které nosí,mám z toho radost.

jarda (Čt, 9. 10. 2014 - 12:10)

Jednoduše jsem mu je dala a...Nezavidím mu jeho pozici třeba o tělocviku nebo při převlékání ve společných šatnách.Přece jen tanga na klukovi nejsou zcela běžná.To máš takovou radost,že kluk nosí jiné prádlo než ostatní?

Zuzka (St, 8. 10. 2014 - 15:10)

Jak jsi dokázala přimět...Jednoduše jsem mu je dala a musel si je obléct,jinak bych mu je natáhla sama.Je mu skoro patnáct,tangáče má od třinácti.Nevím,jestli to spolužáci ví,asi jim to bude fuk.A holku z něho nedělám.

Tereza (St, 8. 10. 2014 - 13:10)

Tak si je nos sama ty boxerky...No co bych měla vidět,jsou hezký,klukovi je kupuju,je mu v nich fajn a nic jiného nepotřebuje.Měla bych pocit viny,kdybych ho nutila ,aby nosil tanga!

jarda (St, 8. 10. 2014 - 12:10)

Oblečení pro kluka...Jak jsi dokázala přimět kluka k nošení tang?Kolik mu je a jak na to reagoval,když je dostal poprvé?Zuzko,vědí o tom třeba jeho spolužáci?A nesnažíš se z něj dělat tak trochu děvče?

Reklama

Přidat komentář